10 типични за мъжете неща, които си остават загадка за нас

  • 7 465
  • 142
  •   1
Отговори
# 75
  • Мнения: 592
За мен най-голямата загадка е защо и на 100 год., пак са склони да слушат майки те си  newsm78. - разбирате за какво става на въпрос. Не че съм против да се вслушваш в съветите на родителите.

# 76
  • Мнения: 238
Labrador, евала!  newsm10 Удържаш фронта! А и с поне 50 % от отговорите ти съм напълно съгласна, нищо че ние можем да си се оплакваме до безкрайност.  smile3521

# 77
  • Galaxy 13197853088
  • Мнения: 2 392
За мен най-голямата загадка е защо и на 100 год., пак са склони да слушат майки те си  newsm78. - разбирате за какво става на въпрос. Не че съм против да се вслушваш в съветите на родителите.

мама иска само най-доброто за сина си .... докато жена ни ... само как да ни тормози!

# 78
  • Мнения: 2 716
№100. Защо танцувате като пън, добре танцуващият мъж е гей? (според вас)
№101. Защо не ядете супа?

# 79
  • Мнения: 14 654
№101. Защо не ядете супа?
Освен ако не е шкембе-чорба.

# 80
  • София
  • Мнения: 2 840
мама иска само най-доброто за сина си
А, така, маме, кажи им!
Добро момче!

# 81
  • Мнения: 24
Това за домашните задължения, като готвене, чистене, пране, простиране - вечната тема... Давам пример от следната ситуация - мои близки приятели - мъж и жена, жената е бременна, лекарите й препоръчват да си почива и да не се натоварва, при което всички домашни задължения трябва да се вършат от мъжът й. И той като взе да се оплаква, как му тежи, как тя нито готви, нито чисти, само гледа телевизия и лежи... И питам аз кой е вършил всичко това до момента и защо, когато жените работят и вършат и домакинските задължения това остава незабелязано или поне не му се отдава кой знае какво значение, и как така изведнъж това се оказа "РАБОТА"?!?! newsm78 Нали досега, когато жената го вършеше това беше просто "готвене", просто "миене на чинии", просто "пералнята пере" и т.н. Сега сигурно някои мъже ще кажат "дааа, но жената не се ангажира с това дали колата е в изправност, дали сметките са платени, когато се развали нещо вкъщи кой го поправя?!"... Но всъщност и затова се грижат жените - факт! Факт е, че когато се налага мъжът да отсъства от вкъщи за повече време жената се справя отлично със всичко, докато ако поставим в същата ситуация един мъж не би било така!

# 82
  • Мнения: 2 448
Само битовизми - пране, хладилници, капак на тоалетна чиния, накисване на чинии и т.н.........  newsm78

Нещо от мъжката душа неразгадано явно няма или не ни интересува........ Confused

# 83
  • Galaxy 13197853088
  • Мнения: 2 392
Това за домашните задължения, като готвене, чистене, пране, простиране - вечната тема... Давам пример от следната ситуация - мои близки приятели - мъж и жена, жената е бременна, лекарите й препоръчват да си почива и да не се натоварва, при което всички домашни задължения трябва да се вършат от мъжът й. И той като взе да се оплаква, как му тежи, как тя нито готви, нито чисти, само гледа телевизия и лежи... И питам аз кой е вършил всичко това до момента и защо, когато жените работят и вършат и домакинските задължения това остава незабелязано или поне не му се отдава кой знае какво значение, и как така изведнъж това се оказа "РАБОТА"?!?! newsm78 Нали досега, когато жената го вършеше това беше просто "готвене", просто "миене на чинии", просто "пералнята пере" и т.н. Сега сигурно някои мъже ще кажат "дааа, но жената не се ангажира с това дали колата е в изправност, дали сметките са платени, когато се развали нещо вкъщи кой го поправя?!"... Но всъщност и затова се грижат жените - факт! Факт е, че когато се налага мъжът да отсъства от вкъщи за повече време жената се справя отлично със всичко, докато ако поставим в същата ситуация един мъж не би било така!


срещат се и такива мъже ... не разбрах обаче какво питаш?

# 84
  • Под липата
  • Мнения: 620
 Битовизми, небитовизми..., ама те отравят ежедневието. Като намеря сутрин чорапи метнати с артистична небрежност върху настолната лампа или трамбовам с 15 сантиметрови токчета, връщайки се от работа, натоварена с покупки, докато мъжа чака в къщи с нож и вилица и се облизва като котарак - направо ми иде да му извия врата!
Моята загадка е в това, че винаги когато изразя недоволство от факта, той как винаги успява да ми внуши, че е имал повече работа ( а аз сякаш съм си бъркала цял ден в носа?!  smile3511 ), че винаги ми помагал!!!!  smile3516 ( след като съм присипнала от повтаряне и молби ), че  едва ли не, всичко си е в реда на нещата...., т.е., аз да работя и да домакинствам, а той , мъжът - да работи и да си гледа хобито... Banghead Айде де!!!!
 И като си помисля, той пак е по добре. Има такива мъжища, че....

# 85
  • Мнения: 2 448
аз да работя и да домакинствам, а той , мъжът - да работи и да си гледа хобито... Banghead Айде де!!!!

Що не си намериш и ти хоби?  Wink

# 86
  • Под липата
  • Мнения: 620
 Имам си, ама не ми остава време да си го практикувам...  Mr. Green  Защото ако не свърша домашната работа аз, така си и остава - прането може да се вее на простира седмици или да ферментира в пералнята...., да не говоря за накиснати чинии и др. неща.
 Не се оплаквам, но има дни ( като днешния ) когато ми изпушват бушоните. Днес реших нищо да не правя. И се оказа, че салатата не е връх на кулинарното изкуство и е постижима цел.Оказа се също, че ако искаме дрехите ни да са чисти , знаем как да си пуснем пералнята... Ама, трябва жената да обяви стачка, че да преоткрием копчетата на пералнята и да разберем, аджеба, от де идва чистото пране! Толкоз!

# 87
  • Мнения: 2 716
Изродихте темата.
Не се оплаквайте. Бийте се  Wink

Прибира се мъж вкъщи и заварва: леглата неоправени, чиниите на масата, децата още попижами и боси, кучето се изакало в кухнята........ жена му лежи пред телевизора.
- Кво става тука бе  newsm78
- Ми....нали питаш от какво толкова съм уморена. Е, днес това не съм го вършила  Mr. Green

# 88
  • Под липата
  • Мнения: 620
Изродихте темата.
Не се оплаквайте. Бийте се  Wink

Прибира се мъж вкъщи и заварва: леглата неоправени, чиниите на масата, децата още попижами и боси, кучето се изакало в кухнята........ жена му лежи пред телевизора.
- Кво става тука бе  newsm78
- Ми....нали питаш от какво толкова съм уморена. Е, днес това не съм го вършила  Mr. Green
 
 А!!! Е, те, тва аз направих днес! От работа - по магазините! Накупих си безотговорно и нецелесъобразно разни боклучки и парцалки , но отпуснах напрежението Wink. После в къщи - и пред телевизора... Ни куче ме интерисува, ни рибки, нито петната по мивката ( кой си ги е сделал - да му мисли!  )  Grinning И ми е мноо гот, да знаете! Simple Smile
 А сега по темата! Защо мъжете носят чехли с чорапи? Е, па, тоя феномен направо ме изумява! Shocked Днес поне 5-ма чорапосани екземпляра засякох по улиците.

# 89
  • Мнения: X
А, тези са особена порода, подозирам. Същите сигурно зимъска си запасват пуловерите в дънките. Нещо в гените е сбъркано..

Общи условия

Активация на акаунт