10 типични за мъжете неща, които си остават загадка за нас

  • 7 459
  • 142
  •   1
Отговори
# 90
  • Мнения: 2 448
А, тези са особена порода, подозирам. Същите сигурно зимъска си запасват пуловерите в дънките. Нещо в гените е сбъркано..
rotfImao rotfImao rotfImao

# 91
  • Мнения: 57
 hahaha

Защо сте в състояние да попитате за едно и също нещо по десет различни начина? Ние не сме малоумни и когато кажем " НЕ!", то сигурно наистина искаме да кажем "НЕ". Зарежете онова "какво отговаря жената, а какво иска всъщност". Или просто питате, докато не получите отговорът, който искате да чуете?

# 92
  • Мнения: 24
Това за домашните задължения, като готвене, чистене, пране, простиране - вечната тема... Давам пример от следната ситуация - мои близки приятели - мъж и жена, жената е бременна, лекарите й препоръчват да си почива и да не се натоварва, при което всички домашни задължения трябва да се вършат от мъжът й. И той като взе да се оплаква, как му тежи, как тя нито готви, нито чисти, само гледа телевизия и лежи... И питам аз кой е вършил всичко това до момента и защо, когато жените работят и вършат и домакинските задължения това остава незабелязано или поне не му се отдава кой знае какво значение, и как така изведнъж това се оказа "РАБОТА"?!?! newsm78 Нали досега, когато жената го вършеше това беше просто "готвене", просто "миене на чинии", просто "пералнята пере" и т.н. Сега сигурно някои мъже ще кажат "дааа, но жената не се ангажира с това дали колата е в изправност, дали сметките са платени, когато се развали нещо вкъщи кой го поправя?!"... Но всъщност и затова се грижат жените - факт! Факт е, че когато се налага мъжът да отсъства от вкъщи за повече време жената се справя отлично със всичко, докато ако поставим в същата ситуация един мъж не би било така!


срещат се и такива мъже ... не разбрах обаче какво питаш?

Няма какво да питам, констатирам!

# 93
  • Galaxy 13197853088
  • Мнения: 2 392
hahaha

Защо сте в състояние да попитате за едно и също нещо по десет различни начина? Ние не сме малоумни и когато кажем " НЕ!", то сигурно наистина искаме да кажем "НЕ". Зарежете онова "какво отговаря жената, а какво иска всъщност". Или просто питате, докато не получите отговорът, който искате да чуете?

историята помни бязкрайно много не-та на жени които всъщност са ДА в последствие.

# 94
  • Мнения: 2 032
Лабрадор, не разбра ли вече, че тебе лично никой нищо не те пита. Тройно отрицание.
Егати и досадника. Избери си друга тема да омажеш, тази я довърши вече.
Но ако случайно съм пропуснала момента, когато половината човечество всъщност те е избрало за свой говорител, сподели, О, Еманация на Мъжеството Дето Дрънка Като Махленка.

# 95
  • Мнения: 2 379
5. Защо е срамно да признаеш, че не знаеш къде си или как да стигнеш до местоназначението си? Няма нищо привлекателно в това в три часа по-късно все още да правиш панорамна обиколка на непознатия квартал/град, надявайки се да ти просветне какъв е пътя, вместо просто да попиташ някого как да се измъкнеш от там.

- Защо са нужни 100 милиона сперматозоида, за да оплодят 1 яйцеклетка?
- Защото всеки го е срам да спре и да попита за посоката.

# 96
  • Мнения: 592
Жена ми не работи и се грижи прекрасно за наследника. Аз хвърлям боклука, макар и рядко само аз пускам прахосмукачка, пускам и пералня, когато успея да се вредя, само аз си гладя дрехите, готвя закуски особено в събота, обожавам супи /без шкембе и тем подобни извращения/- пилешка, топчета, постна, крем супа, мразя да ходя с чехли - освен на плаж, пуловера никога не ми е бил запасан в панталона, държа се с майка ми като нацист - не съм и се обаждал с месеци, а сме живели на 100 м разстояние, винаги нося покупките, защото в 90% аз пазарувам, кавалер съм и почти винаги отварям вратата на колата на жена ми или я изчаквам да седне първа на масата в ресторант, карам я да си купи разни парцалки по неин избор но в 90% от случаите отказва и аз не и се сърдя...... Както казва един съфорумец - Селинджър, тук ми мирише на недоклатеност!
Дами проблема си е Ваш, че не сте намерили друг като мен!
Ако не вярвате - питайте скъпата!  Peace

# 97
  • София
  • Мнения: 399
 А защо пак се пуска такава тема, след като веднъж Борис се беше прежалил да отговаря на почти същите въпроси? newsm78

# 98
  • Мнения: 4 068
Ох, разсмяхте ме рано сутринта та чак корема ме заболя. И стига сте го натиряли Лабрадор-той само допринася за купона в темата. Мен поне ме кефи желанието му да опровергае всяко едно нещо-качество присъщо на почти всички мъже.
И ето един мъпрос от мен:
1. Защо когато очеизвадно сте виновни за нещо и се наложи разговор винаги извъртате нещата така че жената да изглежда виновната? От девет кладенеца вода ще докарате и в съвсем друга посока ще запратите разговора само и само да излезете сухи от водата. Защо не може просто да признаете грешката си и да се извините примерно а?

# 99
  • Galaxy 13197853088
  • Мнения: 2 392
Ох, разсмяхте ме рано сутринта та чак корема ме заболя. И стига сте го натиряли Лабрадор-той само допринася за купона в темата. Мен поне ме кефи желанието му да опровергае всяко едно нещо-качество присъщо на почти всички мъже.
И ето един мъпрос от мен:
1. Защо когато очеизвадно сте виновни за нещо и се наложи разговор винаги извъртате нещата така че жената да изглежда виновната? От девет кладенеца вода ще докарате и в съвсем друга посока ще запратите разговора само и само да излезете сухи от водата. Защо не може просто да признаете грешката си и да се извините примерно а?

"Очеизвадно" е субективна гледна точка рядко съвпадаща с нашата. Мъжете на извъртат, а само се опитват да представят действителността във вид удобен за по-добро възприемане от вас ...
Думата "извинявай" се изговаря трудно и не ни отива. Все пак винаги сме прави.

# 100
  • Под липата
  • Мнения: 620
Жена ми не работи и се грижи прекрасно за наследника. Аз хвърлям боклука, макар и рядко само аз пускам прахосмукачка, пускам и пералня, когато успея да се вредя, само аз си гладя дрехите, готвя закуски особено в събота, обожавам супи /без шкембе и тем подобни извращения/- пилешка, топчета, постна, крем супа, мразя да ходя с чехли - освен на плаж, пуловера никога не ми е бил запасан в панталона, държа се с майка ми като нацист - не съм и се обаждал с месеци, а сме живели на 100 м разстояние, винаги нося покупките, защото в 90% аз пазарувам, кавалер съм и почти винаги отварям вратата на колата на жена ми или я изчаквам да седне първа на масата в ресторант, карам я да си купи разни парцалки по неин избор но в 90% от случаите отказва и аз не и се сърдя...... Както казва един съфорумец - Селинджър, тук ми мирише на недоклатеност!
Дами проблема си е Ваш, че не сте намерили друг като мен!
Ако не вярвате - питайте скъпата!  Peace
Ми, ти си изключителен, невероятен и абцелютно единствен на планетата! Mr. Green Нещо като изчезнал вид Grinning Да си жив и здрав!

# 101
  • Мнения: 139
Колко е трудно и какво неимоверно усилие е да си повдигне седалката на тоалетната чиния, когато Негово височество Българският мъж реши да уринира.
Какво удоволствие доставя на негово височество Българския мъж уринирането "сред природата" когато на близо има тоалетна (изключвам случаите, когато такава липсва, тогава и аз ... такова навънка Embarassed)
Какво унижаващо достойнството му намира Негово Височество Българският мъж в епилацията.
Най-голямо недоумения буди изборът да се купят нови джаджи за колата, вместо с парите да се купи Chanel 5 за мен...,
Добре поне, че в малко по-голяма степен от домашните любимци се поддават на дресировка...

# 102
  • Мнения: 98
С тези тоалетни чинии ме убихте Mr. Green Вчера чувам следното...' И казвам аз на мъжа ми ..еди кво си за тоалетната ...а той - А ти като я купува пита ли ме дали искам да дрис...м в розова тоалетна чиния... Mr. Green
Според мен повечето недоразумения идват от отчаяността на някои да дресират мъжете си. На човек повториш ли му нещо 2,мах 3 пъти и не стане, значи няма да стане. Тези неразбирателства се извайват с финес, не с караници и цупене. Единственото нещо, което прочетох тук и малко неразбираемо за мен е 'Ей сега'....ама какво да правиш-такива са,и ние имаме кусури... Stop
Само да допълня..за секс, цици и др. 'мъжки' приказки и ние(жените) си говорим и то не малкоSimple Smile

# 103
  • Мнения: 838
8. Защо когато ви се каже, че маслото е в хладилника, очаквате като отворите хладилника то да падне в ръцете ви едва ли не?
PeaceТова важи за всичко-от маслото до шампоана в банята. Joy

# 104
  • Мнения: 592
Не знам дали се заяждате или настройвате срещу Лабрадорчо,  Peace но продължавате да си навивате на пръста неща, които се случват и зависят единствено от човека до вас - в къщи и не толкова от него, колкото от естеството на контактите и общуването помежду ви. Тук само правите гимнастика на пръстите и езика без ефект.  Ако темата е само за жени - кажете го направо да спрем да пишем. Я вземете да сготвите нещо за вечеря, че пак няма нищо в хладилника!!!  Party

Общи условия

Активация на акаунт