10 типични за мъжете неща, които си остават загадка за нас

  • 7 449
  • 142
  •   1
Отговори
# 120
  • Мнения: 1 212
Аз па не мога да разбера следното: Казвам, че има нещо да се свърши (не, че не е видно така или иначе и няма нужда да се казва..). Доста често следва въпроса "Сега ли" (Не, пращам ти едногодишно предизвестие, просто) Thinking Питала съм приятелки и се е оказвало, че това било най-нормалният въпрос от страна на мъжете в подобни моменти    33uu

 yes ...
М-да, абе нашите мъже да не са ходили в едно училище за възприятия  .... замислям се  Thinking  Laughing
И друго си мисля .... нашите мъже по правило са най-умните, най-добрите и мили същества , познаващи ни "уж" изотвътре ...
Пък как не прозряват колко облаги биха им се изспиали на главата, само един мил жест ....  Sunglasses
А мил жест наричам аз ей така изненадващо да скочи от масата и да каже  :
"Опа, котка .... стой  Stop , аз днес ще прибера чиниите !"
или
" Ох, скучно ми е днес е неделя ... защо да не взема да мина една прахосмукачка, ей така за раздвижване ?!"
Примерите могат да са много , ох ....  ooooh!
Првава беше Л.Гудман с едно от заглавията си ... "Мъжете от Марс , жените от Венера" / цитирам по памет/  Peace
Готина тема !  Heart Eyes

# 121
  • Мнения: 57
Ето и моята теория за големия интерес на мъжката половина към Ф1.

Предварителната подготовка. Софрата, пиенето, компанията, телевизора... Следваща стъпка- удобни дрехи и удобен фотьойл. Първа обиколка- интересът е на max. Втора, трета, пета обиколка...Аз слушам само досадното "фиуууу","фиууууу", а съкровището и компания задрямват. В един момент цялото мъжко войнство спи. Женската част се присламчва към дистанционното и сменя канала- така де, никой не гледа булидите. Следва сопване от сорта " Не сменяй канала- гледам/е го (състезанието)" " Е, как гледаш/те- спите. Нали те събудих току-що". " Не спя, слушам". И така връщаме се към F1 някъде към 15-20 обиколка. Мъжът заспива отново и няколко обиколки преди финала са събужда. Феноменално е. Бога ми, не знам как го прави, но винаги преди края се събужда. Ако са компания, първият пробуден събужда останалите.  За броени секунди са вече в час кой къде е в класацията и започва едно вълнение, викове от сорта "Давай!", "ти си най-добрия", "Ферари са супер" и т.н. Следва финалът, награждаването....
Та  ако мога да обобщя, формула едно се явява нещо като панация за мъжът- хем е хапнал/мезел най-често с компания, хем е гледал спорт, хем е отпочинал, хем е победил неговият човек.

# 122
  • Мнения: 2 448
Aх, ах, ЛъЧиста, успя да ме разсмееш.  Laughing

Аз бях много любопитна, защото моя мъж нито мачове гледа, нито формулата. Пусни му Дискавъра и не го търси.  Mr. Green

# 123
  • Мнения: 2 716
Всъщност ИМА хора, които виждат нещо повече от "фиуууу".
Не съм от тях, но има такива.

# 124
  • Мнения: 1 212
Ето и моята теория за големия интерес на мъжката половина към Ф1.....
....

М-да  Laughing , съвпада ако приложа матрицата къмТо моя мъж ....  Wink
Той пие по 100 кафета на ден, само и само да не му се спи ..... бЕлким успее максимално време да отдели на любимото си хоби да топли дивана пред PC то   Crazy
Затуй явно и Ф1  не гледа  .... ще му наруши програмата  Mr. Green

А относно истинския интерес към този спорт ... аз лично познавам поне няколко жени, серизоно зарибени  Grinning Peace

# 125
И моят мъж му дай Дискавъри и не го търси. Аз му говоря, а той да...да. Веднъж както си говоря меджу другото го попитах "Искаш ли да те метна от терасата", а той: да,да. Чак след две-три минути осъзна какво му казах и опули ей такива очи.

# 126
  • София
  • Мнения: 232
честно да ви кажа предпочитам да гледам Ф1(+ други спортове) и Дискавъри, отколкото "Отчаяни съпруги" и "Море от любов", например. В това отношение мъжете ги разбирам и подкрепям  newsm10

# 127
  • Мнения: 592
честно да ви кажа предпочитам да гледам Ф1(+ други спортове) и Дискавъри, отколкото "Отчаяни съпруги" и "Море от любов", например. В това отношение мъжете ги разбирам и подкрепям  newsm10
newsm10 newsm44 newsm44 newsm44 newsm44 smile3501 Хайде наш'те!!!

# 128
  • Варна
  • Мнения: 535
Ето и моята теория за големия интерес на мъжката половина към Ф1.

Предварителната подготовка. Софрата, пиенето, компанията, телевизора... Следваща стъпка- удобни дрехи и удобен фотьойл. Първа обиколка- интересът е на max. Втора, трета, пета обиколка...Аз слушам само досадното "фиуууу","фиууууу", а съкровището и компания задрямват. В един момент цялото мъжко войнство спи. Женската част се присламчва към дистанционното и сменя канала- така де, никой не гледа булидите. Следва сопване от сорта " Не сменяй канала- гледам/е го (състезанието)" " Е, как гледаш/те- спите. Нали те събудих току-що". " Не спя, слушам". И така връщаме се към F1 някъде към 15-20 обиколка. Мъжът заспива отново и няколко обиколки преди финала са събужда. Феноменално е. Бога ми, не знам как го прави, но винаги преди края се събужда. Ако са компания, първият пробуден събужда останалите.  За броени секунди са вече в час кой къде е в класацията и започва едно вълнение, викове от сорта "Давай!", "ти си най-добрия", "Ферари са супер" и т.н. Следва финалът, награждаването....
Та  ако мога да обобщя, формула едно се явява нещо като панация за мъжът- хем е хапнал/мезел най-често с компания, хем е гледал спорт, хем е отпочинал, хем е победил неговият човек.

Това упражнение го правим 2-мата с мъжо. Започваме да гледаме Ф1, хапваме, гледаме, коментираме. По някое време замлъкваме и 2-мата и започваме да похъркваме, то от това постоянно фиуу, фиуу как да не му се доспи на човек, пък и коментаторите едно монотонно си говорят там. Към края...сотават още 5-7 обиколки се поразсънваме и гледаме кой побеждава. На другия ден и 2-мата коментираме формулата с колегите, по компетентни от нас няма, явно и другите я гледат по същия начин като нас  Mr. Green

# 129
  • France
  • Мнения: 726
Моят заспива на "Искрено и лично". Ама смениха времето- вече е от 16.30 по Нова. Все се кани да запише 1-2 предавания...Разбирам го...
Но, не мога да разбера, защо, когато споделям, той възприема като оплакване от моя страна newsm78..и започва, едва ли не, да ми се кара и да се "пали"...а аз само споделям....

# 130
  • Мнения: 806
Защо когато мъжете готвят всички чинии, тенджери и прибори се използват и оставят мръсни в мивката?

Защо като кажа, че това не е така, той трябва да ми спори и да ме убеждава в същото, но погледнато от неговите очи? Логика има ли?

# 131
  • Мнения: 2 700
Защо жените трябва да избират/купуват подаръци, било то предназначени за най-добрия приятел от казармата Thinking
Естествено е, децата да са взели всичко лошо от майките си и всичко добро от бащите си, ама няма ли изключения newsm78

# 132
  • Мнения: 57

Това упражнение го правим 2-мата с мъжо. Започваме да гледаме Ф1, хапваме, гледаме, коментираме. По някое време замлъкваме и 2-мата и започваме да похъркваме, то от това постоянно фиуу, фиуу как да не му се доспи на човек, пък и коментаторите едно монотонно си говорят там. Към края...сотават още 5-7 обиколки се поразсънваме и гледаме кой побеждава. На другия ден и 2-мата коментираме формулата с колегите, по компетентни от нас няма, явно и другите я гледат по същия начин като нас  Mr. Green

В теб ми е надеждата, Bubuto newsm17 Кажи, обясни ми как става  това чЮдо? Как така спиш, ама здравата спиш, и 5 до 7 обиколки преди финала се събуждаш. Някакъв вътрешен механизъм ли трябва да имаш? Що ли?  33uu За мен това е феноминално. Нямаме нито един проспан финал.

# 133
  • Варна
  • Мнения: 535
Пропускаш последователността на процесите...преди заспиването има едно солидно хапване...после фиуу фиуу и нани нани  Mr. Green

# 134
  • Мнения: X
Пропускаш последователността на процесите...преди заспиването има едно солидно хапване...после фиуу фиуу и нани нани  Mr. Green
И на мен Формулата ми действа приспивно,ама моят пък изобщо не държи да я гледа.

Общи условия

Активация на акаунт