Oт чаканите ЮЛСКИ рачета, излюпиха се вече три близначета :) (тема 66)

  • 14 844
  • 296
  •   1
Отговори
# 225
  • Мнения: 223
Аз още не съм си купила шишета, като нямам намерение да давам вода, да си купувам ли изобщо?

Аз си мислех нещо - на 25 юли съм на сватба на девер ми, няма как да не бъда там. Бебето няма да го взимам в ритуални зали и ресторанти, значи ще си седи у дома и ще трябва да се нахрани със шише и да съм се изцедила. Другия вариант е да тичам до нас през 2-3 часа да го храня?

Та затова може би ЖЗ на мен ще ми трябва шише... поне за този ден.

# 226
  • Мнения: 4 371
Пърли, ти ще трябва да се цедиш него ден, защото сигурна, че ще наводниш ресторанта Mr. Green
Кумата ми на сватбата си беше взела гледачка за бебето, защото то беше на 40 дни. И понеже имахме стая, в която да спим след сватбата, тя се качваше да кърми горе Simple Smile

# 227
  • Мнения: 223
Еми трябва да го измисля точно как да стане. Те няма да имат стая. Другия вариант е майка ми да си направи палатков лагер пред ресторанта и аз да се примъквам да го кърмя хаха. Че той няма да има и 40 дни милия.

Julie, ти пък искаш всеки ден да те сънувам  Joy

# 228
  • София
  • Мнения: 2 921
Пърли ти как си,  Hug нещо се разписа...спряха ли контракциите. На колко време ти бяха.

Айде свърши ми авантата на мен -до днес можеше да раждам. Сега до Неделя как ще стискам Rolling Eyes

# 229
  • Мнения: 690
Брей, аз така и не разбрах какво е правила Джулс в съня на Пърли  Whistling

ПИК е ужасно удобен. Джулс, ако са били двамата 'пичаги' на смяна не получи ли предложение за брак? Wink

Aко ще си правим конкурси - Боримечки и тем подобни, аз искам да участвам за пикли. Даже направо тази вечер може да ме коронясате, че хапнах едни неща дето...дежуря буквално на 15 минути Blush

# 230
  • София
  • Мнения: 2 921

ПИК е ужасно удобен.

Някой да ми каже какво е това и къде го пише Praynig моля

# 231
  • Sofia
  • Мнения: 9 749

Следобеда ходих (че и заедно с баща ми даже, за компания) до НОИ. Направиха ми ПИК (персонален идентификационен код), реших, че е удобство, понеже с него от сайта на НОИ може да се поглежда кога какви суми са ти превели и дали не са ти прекъсвали осигуровките.

За когото се интересува: сградата на НОИ на бул. Ал. Стамболийски, стая 106 (на първия етаж коридора вдясно. Вървите към дъното на коридора, отляво ще се падне канцеларията). Взимате си оттам молба-образец, попълвате и си получавате при подаването й (пак в същата стая) ПИК-а.
Много бързо и лесно е, веднага активират кода, вече даже си направих справки, за да видя дали работи. Засега само стари болнични за общо заболяване видях, де, още е рано за обезщетенията за бременност и майчинство. А ми е любопитно какъв ще е размерът им, не ми се нахалстваше да разпитвам счетоводителката, имам си само някаква моя приблизителна представа.

# 232
  • Мнения: 6 390
Здрасти банда
чакай пак да се разпиша, докато темата не е свършила пак  Grinning

Емзи
чакаме снимки  Party

Гледах снимките, и си ви представих си как сте си затръгвали...  Mr. Green

Дещо
голям мерсиаж за линка... слушаме вече  Whistling

Мерси и за коментарите около резус фактура, и май най-вече на Душичка която се беше разровила за инфо... и аз четох до посред нощ, и зарязах... реших че няма кой знае какво страшно  Rolling Eyes

Друго какво беше ... забравих... след тези сто страници за днес Wink

# 233
  • Мнения: 9 905
Другия вариант е майка ми да си направи палатков лагер пред ресторанта и аз да се примъквам да го кърмя хаха. Че той няма да има и 40 дни милия.


абсолютно, нещо такова ще е идеално.

Аз пък искам на 19ти да ходя на сватба, ама знае ли човек...

не мислите ли, че това с шишета вече се превръща в умишлено създаване на масова психоза  newsm78. Същото ми е като промоцията от последната лекция: без еди коя си ваксина има едва ли не 100-процентова вероятност за фатален край за вашето дете  #Crazy Айде стига вече  #Cussing out

за мене е яка реклама на би фрии. Като чета насам-натам, не остана начин, по който да си гледам детето, за да не развие рак предз пубертета. Като почнем от Чернобил, през нитратите, пластмасата, вредните лъчения на микровелето, екраните и телефоните, както и на антените върху покривите, до генномодифицираните храни и затоплянето  Peace

и понеже тези дни се оказа, че и компотите са почти вредни, де съм тръгнала и аз да раждам......

# 234
  • Мнения: 223
Жива съм. Бяха на около 20 мин. за около 3 часа. Измерва се само болезнената им част, другото дето е стягане на корема не се брои. Сега имам менструални болки, които се редуват с кръста и някакви остри пронизвания долу ниско.

Та засега не се косете, ще видим как е тази нощ, обаче друг ден съм поръчала  Laughing

# 235
  • София
  • Мнения: 1 946

ПИК е ужасно удобен.

Някой да ми каже какво е това и къде го пише Praynig моля

Без персонален идентификационен код - ПИК не можеш да си направиш долните две справки.
https://benefits.nssi.bg/EGN/
https://socialsecurity.nssi.bg/

ПИК се получава лично в НОИ след подаване на молба. Образец на молбата, може да се изтегли от ТУК.

# 236
  • София
  • Мнения: 545
За вредните неща, преди време гръмнха, че и капачките на бебешките пюрета отделят нещо, супер опасно, не помня вече какво  ooooh!

Астарта, а ти как си? Моите болки продължават, обадих се на док, ще пия магнерот, редувам с Диаспорал, пък ще видим.

# 237
  • София
  • Мнения: 3 446
кой ще идва утре на лекция?

# 238
  • Мнения: 139
Аз мисля утре да пропусна. Нещо не ми допада темата, но за вторник съм там /ако всичко е наред/

Pearly май ще е следващата. Както вървят нещата ми се струва, че скоро ще има още едно бебче.

# 239
  • Мнения: 4 371
За вредните неща, преди време гръмнха, че и капачките на бебешките пюрета отделят нещо, супер опасно, не помня вече какво  ooooh!
Да. И за това ги смениха.

Общи условия

Активация на акаунт