Oт чаканите ЮЛСКИ рачета, излюпиха се вече три близначета :) (тема 66)

  • 14 831
  • 296
  •   1
Отговори
# 285
  • Sofia
  • Мнения: 9 722
Искам да питам някой дали има същите болки като мен- усещам ги като прерязвания във влагалището, все едно нещо ме човърка там  Embarassed ( ама как го обесних  ooooh!).

Имаме си, да. И аз бях питала за същото преди няколко дни, но се оказа, че повечето имат същите.

# 286
  • Мнения: 18
Искам да питам някой дали има същите болки като мен- усещам ги като прерязвания във влагалището, все едно нещо ме човърка там  Embarassed ( ама как го обесних  ooooh!).

Абсолютно същото "човъркане" усешам и аз от няколко дни и се чудех какво ли трябва да озна4ава.... Някъде четох че такова е усещането когато бебето си проправя път надолу  Rolling Eyes

# 287
  • Мнения: 682
Здравейте и от мен!
Въросните болки във влагалището и аз ги имам. Доки каза, че няма проблем, били нещо нормално.
Някой питаше за Магнерота. Пих в началото на бременността за задържане. От една седмица пак го почнах, тъй като бебка е седалищно и се очертава планово секцио. По никакъв начин не вреди на бебчето, просто успокоява матката и намалява контракциите.

# 288
  • София
  • Мнения: 1 902
Добро утро и от мен,спах като пън Mr. Greenсега пия кафе и отивам за бебешка козметика Hug

# 289
  • Мнения: 2 741
NBM,Sparky,rapunzel- мерси за отговорите. Явно съм пропуснала обсъждането, а уж по цял ден кисна тук  ooooh!

# 290
  • София
  • Мнения: 979
Вижте какво четох досега http://www.bg-mamma.com/index.php?topic=305919.0
Стана ми едно мило и се размечтах  baby_neutral

# 291
  • Мнения: 9
и аз спах до 10 ч. и сега съм като в безтегловност, пия кафенце и скоро ще ми светне.
Снощи сънувах за първи път кошмар за раждането - ама няма да ви обременявам, било нормално, така излизал старха на бременната четох нейде.
Болки и аз имам едни режещи вътре в матката - но реших че са нормални и не са много често, веднъж на ден.
Да се похваля и аз - купих козметика на бебо и биберони залагалки и термометър с биба, за да не бъркам в дупето с друг термометър Simple Smile Остават ми шишетата и снощи поръчахме 2 бр. БиФрии по 160 мл. Но не съм сигурна колко шишета ми трябват и колко големи. Вие какво сте взели?
По принцип, ако се кърми детето, даже вода много не му трябва, но е хубаво леко да се проплаква устичката му след папкане. Ако не се кърми, до около 3-ти месец ще папка до около 150 мл. мляко.

# 292
  • София
  • Мнения: 979
По принцип, ако се кърми детето, даже вода много не му трябва, но е хубаво леко да се проплаква устичката му след папкане. Ако не се кърми, до около 3-ти месец ще папка до около 150 мл. мляко.
Това може и с бебешка лъжичка да се прави - малко водичка и леко се подпъхва в устичката и се изплаква, бебо изплюва каквото трябва.

# 293
  • Мнения: 6 904
Хайде и от мен една НОВА ТЕМА

Но имайте предвид, че искам да запиша някое ново бебенце, така че мислете какво ще правите по въпроса Wink

Последна редакция: чт, 19 юни 2008, 11:56 от Бухтичка

# 294
  • Sofia
  • Мнения: 9 722
Чиудя се тук какво да правя с тези ужасни глезени. Вече имам и гънки по тях Sad
Ще си купя някое от мазилата, които препоръчвате, но се чудя дали е добре и да ги понакисна малко Mr. Green
Имам една надуваема ваничка за крака, може ли да ги потопя в морска сол и хладка вода? newsm78

# 295
  • Мнения: 2 741
ine- страшен линк,очите ми се насълзиха  Heart Eyes

# 296
  • София
  • Мнения: 1 946
Дуци, доколкото знам кръвната захар се покачва рязко веднага след прием на нещо сладко, така че ако е висока на изследването, не се шашкай.
Аз подозирам кое може да е съботното бебе Wink, ще стискаме палци Peace.

Koe? Koe? Koe?

Общи условия

Активация на акаунт