Oт чаканите ЮЛСКИ рачета, излюпиха се вече три близначета :) (тема 66)

  • 14 837
  • 296
  •   1
Отговори
# 240
  • Мнения: 66
Аз мисля утре да пропусна. Нещо не ми допада темата, но за вторник съм там /ако всичко е наред/

Pearly май ще е следващата. Както вървят нещата ми се струва, че скоро ще има още едно бебче.
И аз мисля,че Перли е следващата и то максимум до ден/два-поне по описанията,които дава.Но щом си е поръчала друг ден-нека е така.Ние само тайно можем да стискаме палци всичко да е наред.

# 241
  • София
  • Мнения: 2 914
 saxophone, NBM  Hug Мерси
Баси как да отида до тоя НОИ  ooooh! Надявах се да е до банката Confused
Може направо после, като трябва да подавам документите за помощтта newsm78

# 242
  • София
  • Мнения: 123
Здравейте мацки.

Днес бях на ЖК и сега съм малко притеснена,а именно,защото ме мериха и уж вси4ко е наред.Интересно ми стана,4е не съ ка4ила нищо от близо 2 месеца,а на миналия преглед доки ми каза,4е бебето върви с 2 седмици по-напред.Но това добре,гледаха ме за разкритие и имам 1 см.,та доки ми каза да внимавам,4е трябва да изкарам поне още 2 седмици.4удя се как така преценява нещата,при положение,4е тя не ме е гледала на УЗ от края на април.Аз този месец си ходих на 4асно да си видя бебока.И най-накрая акушерката ми сервира,4е от 1-ви доки излиза отпуск за 1 месец и аз пове4е няма да ходя на консултация Shocked Даде ми талон утре да ходя за ПКК и другата седмица да занеса резултата и това е.Викам ама как така,зна4и няма да идвам пове4е ли?А тя ми отговори,4е и да ходя тя ще е там(акушерката),но без докторката тя нищо не може да направи и дефакто няма кой да ме гледа.

Сега хора съм в шаш и паника.....как така в последните седмици няма кой да ме наблюдава.Нали трябва да ми следят тонове,разкритие и т.н. Rolling EyesНямам думи и незнам какво да правя.То ако отида в болницата или при друг,предполагам,4е ве4е вси4ко ми е платено....? Thinking


А този ПИК за справка на сайта на НОЙ,аз го имам от едно писмо,което ми е дошло преди незнам колко години.Добре,4е мама пази разни неща GrinningАз досега нямам превод на болни4ен,а съм от 7-ми май.Тези,които от по-дълго сте в болни4ен,след колко време ви изплатиха първия?

saxophone, NBM  Hug Мерси
Баси как да отида до тоя НОИ  ooooh! Надявах се да е до банката Confused
Може направо после, като трябва да подавам документите за помощтта newsm78

Кети,какви документи за помощи ще подаваш? newsm78То може и да си споменала,оба4е на мен паметта ми ми изневерява в последно време

# 243
  • Мнения: 2 323
Lucia, ми то толкова има до ,,нейната,, дата  Laughing Айде, стискаме палци  Heart Eyes

Донка, бурканчетата със старата врътка и капачка са Хелоу, Ам-ам, Мандев и старите на Ганчев. Както и изобщо бурканчетата от едно време. Сега новите са с друга врътка и са за еднократна употреба, капачките също са различни.

Мерси на Джули и Сакси за инфото за ПИК-овете и НОИ  Wink

# 244
  • Мнения: 223
Сега хора съм в шаш и паника.....как така в последните седмици няма кой да ме наблюдава.Нали трябва да ми следят тонове,разкритие и т.н. Rolling EyesНямам думи и незнам какво да правя.То ако отида в болницата или при друг,предполагам,4е ве4е вси4ко ми е платено....? Thinking

Хмм... а не трябва ли да има заместник, който да поеме пациентите?! Не би трябвало да ти е платено, ако и другия работи със ЗК. А ако си разочарована от този лекар, що не си избереш друг (джи пито ще ти издаде направление за смяна на гинеколога) и така...

Христуш, има и други кандидати, недей така Laughing

# 245
  • Мнения: 2 323
Продава се Бъгстър, нов почти - за феновете и за обичащите синьо http://www.bg-mamma.com/index.php?topic=306076.0

# 246
  • Мнения: 139
Ама има и други ли, аз пак нещо не съм запомнила  newsm78. Кои са те?

# 247
  • Мнения: 4 371
Агата, обичам те!

# 248
  • Мнения: 219
 Пърли, стискам палци! Няма значение кой е наред. Дано всичко върви по вода. Peace

# 249
  • София
  • Мнения: 123
Сега хора съм в шаш и паника.....как така в последните седмици няма кой да ме наблюдава.Нали трябва да ми следят тонове,разкритие и т.н. Rolling EyesНямам думи и незнам какво да правя.То ако отида в болницата или при друг,предполагам,4е ве4е вси4ко ми е платено....? Thinking

Хмм... а не трябва ли да има заместник, който да поеме пациентите?! Не би трябвало да ти е платено, ако и другия работи със ЗК. А ако си разочарована от този лекар, що не си избереш друг (джи пито ще ти издаде направление за смяна на гинеколога) и така...



Нищо пове4е не ми казах,трябва да попитам като си занеса изследванията.

# 250
  • София
  • Мнения: 2 914
Кети,какви документи за помощи ще подаваш? newsm78То може и да си споменала,оба4е на мен паметта ми ми изневерява в последно време

Ох писах, писах и изтрих всичко Crazy
Ами много ми е объркано и да не те объркам и теб. Не знам точно къде кое се подаваше и от къде се получаваше Crazy

Знам само , че Болничните и майчинството идват през НОИ.

Иначе се получават детски-но трябват бележки за доходите за 1г назад. и не трябва да надвишават опр.сума. Иначе нямаш право на тях.

А еднократната помощ се получавала независимо от дохода. Тя е 200лв за първо и 600лв за второ дете. Обаче не знам от къде се получаваше ooooh!

# 251
  • София
  • Мнения: 123
Кети,какви документи за помощи ще подаваш? newsm78То може и да си споменала,оба4е на мен паметта ми ми изневерява в последно време

Ох писах, писах и изтрих всичко Crazy
Ами много ми е объркано и да не те объркам и теб. Не знам точно къде кое се подаваше и от къде се получаваше Crazy

Знам само , че Болничните и майчинството идват през НОИ.

Иначе се получават детски-но трябват бележки за доходите за 1г назад. и не трябва да надвишават опр.сума. Иначе нямаш право на тях.

А еднократната помощ се получавала независимо от дохода. Тя е 200лв за първо и 600лв за второ дете. Обаче не знам от къде се получаваше ooooh!



Да,да разбрах те.
Аз в момента детски не взимам,ЖЗ ще се пробвам като станем 4етирима Grinning

# 252
  • София
  • Мнения: 114
Кой ще ходи утре на лекцията?


кой ще идва утре на лекция?

Познай  smile3534

# 253
  • Мнения: 142
Руми, направо съм възмутена - как може баш накрая да те зареже така тая докторка #Cussing out
Снимките са супер - никъде не видях боримечки, само бременни мамита Crazy

# 254
  • Мнения: 69
Къде са днес ранобудните пилета? Много спите, аааа, кой дава така?
Аз днес съм на линия от 6.20,оБаче първо ошетах набързо, че днес наобед съм на фризьор - ще се разкрасявам преди почивката, а и раждането, разбира се.
Сега вече лежа уморено и не се знае дали няма да си легна пак, но пък да ви кажа едно "добро утро".

X Реклама

Общи условия

Активация на акаунт