Как да напълнея здравословно...и в гърдите?

  • 59 113
  • 109
  •   1
Отговори
  • Мнения: 983
Пускам темата тук, защото в другия подфорум се пише само за отслабване. Интересува ме как да надебелея 3-4кг, но не с шоколади и пържени неща. До сега не ме притесняваше теглото, но напоследък много отслабнах и ми се отрази на гърдите. Всъщност това ми е проблемът. Имах доста големи за телосложението си, а сега са.... Дали като напълнея, ще ми се пооправят или няма гаранция за това. Взех си бирена мая вчера и пия по-голяма доза, като за активни спортисти. Интересувам се и за бозата- дали наистина оказва някакво влияние или е само мит. На някой темата може да им се стори смешна, но след покупката на поредния по-малък сутиен се депресирах съвсем.

# 1
  • Мнения: 516
Мани бозата. Тя се трупа на дупето. 300 кубика и си готова  Mr. Green

# 2
  • Мнения: 1 081
Бозата си е мит както и да го погледнеш.
Бирената мая добре си я подкарала, остава да добавиш спокоен живот, редовно хранене и малко фитнес?

Успех    bouquet

# 3
  • Мнения: 983
Няма пари за сега за кубици. Фитнес не ми е нужен, защото съм спортувала и сега като изчистих, мускулите ми се показаха още повече. Бозата ще я продължа- и дупето има нужда. Казвайте и друго Hug

# 4
  • Мнения: 6 017
Това ми изглежда като мисията НЕВЪЗМОЖНА!

# 5
  • Мнения: 2 388
Бозата е мит. Досега трябваше да съм Лоло Ферари.
И не расте дупето от нея за съжаление.

# 6
# 7
  • Мнения: 2 388
Аз съм готова да пробвам, въпреки, че никога през живота си не съм яла соя в чист вид.
В нещо друго 100 % я е имало.
Та незнам как е на вкус, да не е гадна. newsm78

# 8
  • Мнения: 2 069
преди година я пробвах и ми хареса  Laughing

# 9
  • Мнения: 2 388
преди година я пробвах и ми хареса  Laughing
И мен сега ми се върти нещо в главата, че една приятелка редовно си купуваше миналото лято ( предполагам се взема от магазинчета за ядки) и съм пробвала, беше вкусна. Но знам ли, може нещо друго да е похапвала. newsm78Ще я питам. Simple Smile
Ако е било соя, никакъв ефект не съм видяла.

# 10
  • Мнения: 277
И аз съм навита да пробвам  Laughing Имам същата цел като на дамата,пуснала поста-без да искам свалих килограми и сега ми трябва нещо,което да е калорично,но да не се трупат тлъстини.Соята ми се вижда добра идея,особено,ако ми се увеличи и гръдната обиколка  Laughing И не мисля,че темата е абсурдна,защото ако това било вярно,пластичните хирурзи ще умрат от глад.Говорим за някакви 2-3 сантиметра.Дамите,които си слагат силикон обикновено имат по-големи амбиции  Wink
И понеже нямам представа...От къде да закупя тази (печена) соя?Има ли значение на каква обработка е била подложена?Има ли я в магазините за здравословно хранене?

# 11
  • Мнения: 2 069
Цитат
От къде да закупя тази (печена) соя?
от магазинчетата за ядки

Соята
...........Това го прави незаменим в културизма за увеличаване на мускулната маса.......
това означава че може и да има ефект  Wink

Последна редакция: чт, 19 юни 2008, 22:02 от Кalaka

# 12
  • Плевен
  • Мнения: 252
Пробвай с противозачатъчни  - Диане, Логест, Ясмин - попрочети нещо по темата. Според мен този начин не е нездравословен.

# 13
  • София / Пловдив
  • Мнения: 8 119
Противозачатъчните все пак не се предписват за "здравословно напълняване в гърдите"  Wink

# 14
  • Мнения: 1 447
Преди да родя бях много слаба и правех диети за напълняване.Ядях мед,зехтин,настърган лимон,орехи,тахан
три пъти на ден по една лъжица.Издържах точно три дни защото за мен си беше отврат.Но съм чувала,че има ефект.

# 15
  • Мнения: 375
Чувала съм че магданоз в "промишлени" количества помага, но според мен си е чиста измислица!  Laughing

# 16
  • Мнения: 2 388
Пробвай с противозачатъчни  - Диане, Логест, Ясмин - попрочети нещо по темата. Според мен този начин не е нездравословен.
Това за мен е пълна лудост, да се тъпчеш с хормони, за да ти увеличат гърдите.
Да не говорим, че има и жени при които не действат противозачатъчните в тази насока.
От ползвалите специално Ясмин покачено тегло не съм видяла, значи и ОгОлемени гърди няма.

# 17
  • Мнения: 1 081
Пробвай с противозачатъчни  - Диане, Логест, Ясмин - попрочети нещо по темата. Според мен този начин не е нездравословен.
Това за мен е пълна лудост, да се тъпчеш с хормони, за да ти увеличат гърдите.
Да не говорим, че има и жени при които не действат противозачатъчните в тази насока.
От ползвалите специално Ясмин покачено тегло не съм видяла, значи и ОгОлемени гърди няма.


Да не говорим, че спомагат и за растежа на космите, де що има с изключение на тези на главата  Mr. Green

Сега се сетих за един сигурен начин, но не знам до колко е здравословен  newsm78  ,  а именно БрЕмЕнност   Laughing

# 18
  • Мнения: 1 447
Пробвай с противозачатъчни  - Диане, Логест, Ясмин - попрочети нещо по темата. Според мен този начин не е нездравословен.
Това за мен е пълна лудост, да се тъпчеш с хормони, за да ти увеличат гърдите.
Да не говорим, че има и жени при които не действат противозачатъчните в тази насока.
От ползвалите специално Ясмин покачено тегло не съм видяла, значи и ОгОлемени гърди няма.


Да не говорим, че спомагат и за растежа на космите, де що има с изключение на тези на главата  Mr. Green

Сега се сетих за един сигурен начин, но не знам до колко е здравословен  newsm78  ,  а именно БрЕмЕнност   Laughing
То бременност е добра идея,но после отново се губят.

# 19
  • Мнения: 2 448
Няма такива филми, да се качва и сваля по поръчка. То, ако беше така, естетичните хирурзи щяха да умрат от глад.  Wink
Колко си мислиш, че ще качиш от соя или боза?  Whistling

А за фитнеса, топи ги много. Никак не е удачен за уголемяване.  Naughty Само мъжете качват на гърди от вдигане на тежести, ама при тях е мускул.  Tired

# 20
# 21
# 22
  • София
  • Мнения: 3 880
като напълнееш цялата ще се отрази и на гърдите ти. при себе си поне съм го забелязала, като слабея първи отслабват гърдите ми и като качвам последни качват те, но това е..факт...
миналото лято бях доста неприятно слаба за ръста и фигурата си и зимата наблегнах повечко на тестените изделия и вместо черен хляб почнах да хапвам бял, да закусвам най-вече, да се старая да хапвам по 4-5 пъти на ден по нещо, дори да не е много като количество, но редовно и резултата е много добър. ако обичаш жълти сирена много помагат, защото са високомаслени, на мен те са ми голяма любов и много ми помогнаха да трупна така желаните кг... 4 кг отгоре на миналото съм това лято и бюста ми изглежда много по-добре Wink
успех!

п.п. ако ти липсва апетит можеш да взимаш пчелно млечице, много помага! Peace

# 23
  • София
  • Мнения: 2 006
Това с бозата и противозачатъчните не помага.  Хапчетата ги пих по предназначение, но уви качих само на дупе и бедра.
Сега съм бременна и съм като фолкпевица - от всякъде преливат цици Joy

# 24
  • Мнения: 983
Това с бозата и противозачатъчните не помага.  Хапчетата ги пих по предназначение, но уви качих само на дупе и бедра.
Сега съм бременна и съм като фолкпевица - от всякъде преливат цици Joy

На мен този вариант не ми върши работа Mr. Green

# 25
  • Мнения: 1 336
Доколкото разбрах искаш да напълнееш цялата, не само в гърдите. Ами яж тогава бе момиче  feeding  Laughing Естествено здравословни, но калорични храни: червено месо, пълномаслено мляко, яйца, ядки.

# 26
  • Мнения: 3 830
И аз имам същия проблем в момента.
От 49 килограма паднах на 43 и гърдите ми се стопиха. Бяха закръглени и едри, а сега са едни.... ooooh!

# 27
  • Мнения: 374
чакайте да ви разсмея малко с "2 метода за увеличаване на гърдите" за които се сетих докато четях темичката  Simple Smile
първият сигурно сте го чували от телевизията- като пратиш няколко лева чрез sms ти се изпраща рингтон, който ако си пускаш редовно ще спомогне за това гърдите ти да увеличат размера си  Joy
втория метод ми го каза една съученичка навремето, според която има супер ефект без да счита като фактор това, че тогава точно сме били във възраст в която тялото ни се е развивало и оформяло.та...тя каза, че си слага гърдата в някакъв съд и....  Sick ......започва да върти съда наляво- надясно  smile3532

# 28
  • Мнения: 375
Сега като се замисля се сещам за рекламата на кафе Нова Бразилия ..... там на съседката и хвръкна копчето, и то само от няколко глътки кафе  Joy

# 29
  • Бургас
  • Мнения: 1 132
Сега като се замисля се сещам за рекламата на кафе Нова Бразилия ..... там на съседката и хвръкна копчето, и то само от няколко глътки кафе  Joy
  hahaha Joy hahaha Joy hahaha Joy МИ аз да ти кажа мойта рецепта-  feeding. Качих 12 килограма, и сега гърдите ми са повече от огромни, щото корема ми ги повдига  Joy Joy Joy Joy Joy шегичка

# 30
  • Мнения: 276
Мммдааа, ето я значи моята тема... Е,  знам само, че нищо не помага, сестри #Cussing out И аз съм кльощавичка, но ям с удоволствие и обилно Laughing Полза обаче - никаква. Познатите ми казват, че  само хабя храната. Ако все пак настане минимално подобрение, то определено не е в желаната област. А пак дойде времето на разголените потници и банските Cry Искам и аз да покажа цици  Cry поне малко Cry

# 31
  • Мнения: 156
Момичета, нали не мислите, че ако имаше начин да се напълнее само в гърдите, щеше да съществува пластична хирургия?

# 32
  • Бургас
  • Мнения: 1 132
Я ПРОБВАЙ ТУКА ДА ВИДИШ, ЧЕ ПРЕДИ ТЕБЕ СА ЗАДАЛИ ТОЯ ВЪПРОС И КАК СА ОТГОВОРИЛИ!

# 33
  • Мнения: 2 069
Момичета, нали не мислите, че ако имаше начин да се напълнее само в гърдите, щеше да съществува пластична хирургия?
как да няма начин да се увеличат  Crossing Arms с 2-3 см разбира се
я виж какви гърди е направил  Mr. Green

# 34
  • Мнения: 983
Момичета, нали не мислите, че ако имаше начин да се напълнее само в гърдите, щеше да съществува пластична хирургия?

Наистина вече задаван въпрос. Но никой не говори от обиколка 75 да стана 100 например. Пуснах темата, защото преди гърдите ми бяха огромни, а сега са изпразнени от съдържание. Т.е генетично съм имала гърди и дали могат поне малко да се възвърнат. Не съм чак толкова неука, за да смятам, че на 27г. гърдите ще започнат да ми растат от въздуха. Но вариантът, коремът да ми повдига гърдите ми хареса Joy

# 35
  • Мнения: 189
Милички и аз се присъединявам към групата на слабичките. Искам да напълнея навсякъде, ако може с 5 килограма, но все не мога и не мога. Дайте идея какво да правя.

# 36
  • Мнения: 1 733
А аз тази зима отслабнах ужасно много и сега изобщо нямам гърди! Толкова съм се отчаяла. Тежа 40 кг. В магазините за бельо не намирам сутиен чашка А. Затова купувам чашка Б и я тъпча със силиконови подплънки. Положението е критично! Опитвам се да забременя, не става Sad

# 37
  • София
  • Мнения: 3 426
Преди да родя бях много слаба и правех диети за напълняване.Ядях мед,зехтин,настърган лимон,орехи,тахан
три пъти на ден по една лъжица.Издържах точно три дни защото за мен си беше отврат.Но съм чувала,че има ефект.
Това е добра препоръка.
С отличен резултат, не само за гърдите.

А аз тази зима отслабнах ужасно много и сега изобщо нямам гърди! Толкова съм се отчаяла. Тежа 40 кг. В магазините за бельо не намирам сутиен чашка А. Затова купувам чашка Б и я тъпча със силиконови подплънки. Положението е критично! Опитвам се да забременя, не става Sad
40 кила??!!
Разбира се, че нама да можеш да забременееш!
Взимай спешни мерки- вероятно имаш някакъв стрес.
Като начало си вземи отпуска, после тази рецепта горе- сусамов тахан, мед и ленено семе ги забъркваш и става една каша, която на мен ми е много вкусна.
Овесени ядки за закуска, меса на скара и варени- телешко, пилешко и риба.
И редовно хранене, а не когато се сетиш.

# 38
  • Мнения: 983
Преди да родя бях много слаба и правех диети за напълняване.Ядях мед,зехтин,настърган лимон,орехи,тахан
три пъти на ден по една лъжица.Издържах точно три дни защото за мен си беше отврат.Но съм чувала,че има ефект.
Това е добра препоръка.
С отличен резултат, не само за гърдите.

А аз тази зима отслабнах ужасно много и сега изобщо нямам гърди! Толкова съм се отчаяла. Тежа 40 кг. В магазините за бельо не намирам сутиен чашка А. Затова купувам чашка Б и я тъпча със силиконови подплънки. Положението е критично! Опитвам се да забременя, не става Sad

 
40 кила??!!
Разбира се, че нама да можеш да забременееш!
Взимай спешни мерки- вероятно имаш някакъв стрес.
Като начало си вземи отпуска, после тази рецепта горе- сусамов тахан, мед и ленено семе ги забъркваш и става една каша, която на мен ми е много вкусна.
Овесени ядки за закуска, меса на скара и варени- телешко, пилешко и риба.
И редовно хранене, а не когато се сетиш.

Това за гърдите ли е, или по принцип за напълняване? Ще го пробвам. Само да питам този сусамов тахан и лененото семе в магазините ли се продават или някъде другаде.

# 39
  • Мнения: 6 713
Аз също се присъединявам тук. По време на бременността напълнях с 12 кг, но след като родих всичко си се върна както си беше! Искаше ми се да оставя някое друго килце, ама не стана Mr. Green

Daniele, колко си висока? newsm78

# 40
  • Мнения: 1 733
163 см съм висока.
Azzy, мерси за примерното меню, ще го пробвам, пък дано и на бюста ми се отрази Simple Smile

# 41
  • София
  • Мнения: 105
А защо не опиташ с масаж на гърдите  smile3534
 

# 42
  • Мнения: 216
А аз тази зима отслабнах ужасно много и сега изобщо нямам гърди! Толкова съм се отчаяла. Тежа 40 кг. В магазините за бельо не намирам сутиен чашка А. Затова купувам чашка Б и я тъпча със силиконови подплънки. Положението е критично! Опитвам се да забременя, не става :
и аз бях така и не можех да забременея,пих 9 месеца противозачатъчни-ДИАНЕ 35 напълнях с 5 кг. изглеждах много добре ,забременях 2 месеца след като ги спрях,висока съм 167 и тежах 47 кг,сега пак сам си така Sad,но мисля като спра да кърмя да си почна пак хапчетата,а между другото от 4 дни пия пчелно млечице с женшен-едни малки шишенца пробиват се отгоре и се пият със сламка 10 са в кутия и струват 5 лв по едно на ден пия,много бързо огладнявам май от както ги пия newsm78,ще пиша какъв е резултатът Hug Simple Smile

# 43
  • Мнения: 14
А аз тази зима отслабнах ужасно много и сега изобщо нямам гърди! Толкова съм се отчаяла. Тежа 40 кг. В магазините за бельо не намирам сутиен чашка А. Затова купувам чашка Б и я тъпча със силиконови подплънки. Положението е критично! Опитвам се да забременя, не става :
и аз бях така и не можех да забременея,пих 9 месеца противозачатъчни-ДИАНЕ 35 напълнях с 5 кг. изглеждах много добре ,забременях 2 месеца след като ги спрях,висока съм 167 и тежах 47 кг,сега пак сам си така Sad,но мисля като спра да кърмя да си почна пак хапчетата,а между другото от 4 дни пия пчелно млечице с женшен-едни малки шишенца пробиват се отгоре и се пият със сламка 10 са в кутия и струват 5 лв по едно на ден пия,много бързо огладнявам май от както ги пия newsm78,ще пиша какъв е резултатът Hug Simple Smile
И аз съм ги пила,при мене нямаше резултат Tiredпила съм и бирена мая ,докато я пия съм все гладна и наистина напълнявам, но едно такова изкуствено напълняване все едно някой ме е помпал с помпа. Joy

# 44
  • Мнения: 1 259
Веднъж слушах една смотана реклама по ТВ... за мелодия на телефона, да си я поръчаш чрез ес-ем-ес и колкото по-често я чуваш, развитието на гърдите става бързо и се уголемявали.... Ама че глупост....
Та някой ако иска да пробва и да сподели Simple Smile

# 45
  • Mostly in my mind
  • Мнения: 8 750
Веднъж слушах една смотана реклама по ТВ... за мелодия на телефона, да си я поръчаш чрез ес-ем-ес и колкото по-често я чуваш, развитието на гърдите става бързо и се уголемявали.... Ама че глупост....
Та някой ако иска да пробва и да сподели Simple Smile
Какво ли няма да измислят само и само да вземат парите на хората.

По темата: аз също съм доста слаба. Тежа 42 кг и съм висока 156 см. Пробвала съм какво ли не, пчелни млечица, мед, орехи...всякакви глупости - нищо не помага. Дори отказах цигарите и в момента не пуша. Малко качих, но не мога да кажа, че ги стабилизирам килата. Според мен всичко си е до ген и структура...мога да кажа, че и до - психическо състояние. На мен много зле ми се отразяват депресиите и веднага свалям килограми от това.

# 46
  • Мнения: 223
То ако имаше начин... Сега всички щяхме да сме с големи... Аз съм 53-54 кг. и 1.68 висока. Лошото е, че като качвам, качвам не където трябва... Така че, май и диета няма да ми помогне... Cry Cry Cry

# 47
  • Мнения: 983
Взех си сусамовия тахан и лененото семе. Ще видим какъв ефект има. Пия и втора опаковак бирена мая. Преди като ми дойдеше, ми продължаваше 7-8 дни, сега може би от витам ц-то ми продължи 3 дни. Дали е добре това, не зная Rolling Eyes. Аз пия и по-голяма доза- вместо 3 х 2, пия 2 х 4. Не мога да разбера дали съм напълняла, защото малката изтряска стъкления кантар в теракота и стана на сол. Но видима разлика няма за сега. Храня се и редовно, което е голямо постижение.

# 48
  • Мнения: 277
Преди да родя бях много слаба и правех диети за напълняване.Ядях мед,зехтин,настърган лимон,орехи,тахан
три пъти на ден по една лъжица.Издържах точно три дни защото за мен си беше отврат.Но съм чувала,че има ефект.
Това е добра препоръка.
С отличен резултат, не само за гърдите.


А аз тази зима отслабнах ужасно много и сега изобщо нямам гърди! Толкова съм се отчаяла. Тежа 40 кг. В магазините за бельо не намирам сутиен чашка А. Затова купувам чашка Б и я тъпча със силиконови подплънки. Положението е критично! Опитвам се да забременя, не става Sad

 
40 кила??!!
Разбира се, че нама да можеш да забременееш!
Взимай спешни мерки- вероятно имаш някакъв стрес.
Като начало си вземи отпуска, после тази рецепта горе- сусамов тахан, мед и ленено семе ги забъркваш и става една каша, която на мен ми е много вкусна.
Овесени ядки за закуска, меса на скара и варени- телешко, пилешко и риба.
И редовно хранене, а не когато се сетиш.

Това за гърдите ли е, или по принцип за напълняване? Ще го пробвам. Само да питам този сусамов тахан и лененото семе в магазините ли се продават или някъде другаде.
Сусамовия тахан се продава в магазините за здравословно хранене.Взимала съм си.Лелено семе до колкото знам има и в аптеките под ф-ма на таблетки,но може и в такъв тип магазини да има.

# 49
  • Мнения: 795
То ако имаше начин... Сега всички щяхме да сме с големи...
За съжаление е така, то това колко ще са ти големи гъдите май си  е генетично заложено, не съм чула досега за успешно безоперативно уголемяване.

# 50
  • Мнения: 983
То ако имаше начин... Сега всички щяхме да сме с големи...
За съжаление е така, то това колко ще са ти големи гъдите май си  е генетично заложено, не съм чула досега за успешно безоперативно уголемяване.

Явно не е прочетена цялата тема. гърдите си ми бяха големи, да не кажа огромни за ръста ми. Искам да си върна поне част от тях, чрез напълняване. ясно е, че гърдата представлява предимно мастна тъкан, така че е логично с напълняване да се уголемят и те. Въпросът е има ли по- подходяща храна.

# 51
  • София
  • Мнения: 3 426
весито, съгласна съм.
По принцип цялостното отслабване се отразява на гърдите, не забравяй да се храниш и редовно, а не хаотично.
Знам, че горещата вода е враг на гърдите и те съветвам да избягваш процедурите с гореща вода, а от друга страна да обливаш със студена вода.

Това важи и за Даниеле. Редовното хранене, имам предвид.

# 52
  • Мнения: 1 208
Това с бозата и противозачатъчните не помага.  Хапчетата ги пих по предназначение, но уви качих само на дупе и бедра.
Сега съм бременна и съм като фолкпевица - от всякъде преливат цици Joy

На мен този вариант не ми върши работа Mr. Green

Аз също  като забременях имах гоооолеми бомби. LaughingДокато кърмих също.Като спрях да кърмя така спаднаха ,че станаха по-малки и от преди да родя.Искам да попитам ако не се кърми и още в началото се спре кърмата с хапчета гърдите ще спаднат ли или може би ще  си останат големички Laughing

# 53
  • Мнения: 795
didikar, доколкото имам пред себе си примери от познати майки - не остават големи, за съжаление, дори е възможно отново малко да се смалят.

# 54
  • Мнения: 12
Според мен подходяща храна за гърдите няма.Всичко са митове - магданоз , боза, фъстъци, пластиката му е майката.

# 55
Преди 7-8 години по аптеките имаше една хранителна добавка с фитохормони Бюст+    Laughing
Предполагам поредната шъшканлия.

Някой пробвал ли е и какви са отзивите?

# 56
  • Мнения: 830
Момичета моля ви, която наедрее в циците да ми се обади и да сподели тайната.Искам си пак да съм 70с и да хвърля сутиена Mr. Green Ще следя темата чесно!

# 57
# 58
  • Бургас
  • Мнения: 1 132
 Joy hahaha Joy hahaha Joy hahaha Joy hahaha hahaha Joy hahaha Joy hahaha Joy hahaha Joy АКО БЕШЕ НАИСТИНА ВЪЗМОЖНО ДАЛИ ВМЕСТО ДА ГЪЛТАТ ХАПОВЕ ФОЛКПЕВАЧКИТЕ ЩЯХА ДА ДАВАТ ПО 2500-3000ЛВ НА ЦИЦА?  Joy Joy Joy Joy Joy МНОГО СТЕ ЗАБАВНИ! ДОБРЕ, ЧЕ Я ИМА ТАЯ ТЕМА- 20 МИНУТИ СЕ ЗАЛИВАХ ОТ СМЯХ!   Joy Joy Joy hahaha hahaha Joy Joy hahaha Joy Joy hahaha Joy hahaha Joy hahaha hahaha Joy hahaha

# 59
  • Мнения: 215
Няма начин според мен по естествен начих да се напълнее само в гърдите.  И за мое съжаление също.. Всичко се "лепи" на дупето и бердата поне при мен. През бременността се чувствах много, много добре с голям бюст (преди и корема да стане голям) , но после става по-зле и от преди...Започнах да се харесвам и така-това е по-важното  Simple Smile

# 60
# 61
  • Мнения: 830
айде сега да чуем някой пил ли е тез хапчета,че и на билкова основа Whistling

# 62
# 63
  • Бургас
  • Мнения: 1 132
Ей това съм го копнала от статия за кърмене, за да ви изясня от какво са изградени гърдите:   Структура на гърдите

Всички гърди имат сходна структура: те са изградени от жлезиста тъкан, съединителна тъкан и мастна тъкан.
Размерът на бюста ти зависи от количеството мастна тъкан, а синтезът на кърмата – от количеството жлезиста тъкан. Ето защо производството на майчино мляко по никакъв начин не се влияе от това дали имаш малък или голям бюст.
Наедряването и болките в гърдите през бременността са в следствие от разрастването на жлезистата тъкан.
 

# 64
  • Бургас
  • Мнения: 1 132
Аз пък за да направя анти-реклама на поста ти намерих и други продукти ???, с максимален  Joy ефект при уголемяването и стягането на бюстове!

# 65
  • Мнения: 2 069
не ставам за дистрибутор на тия таблетки   Wink
за тази работа трябва "надарена"  жена  bombs

аз лично не бих ги пила
разчитам само на спорта и на кремчето за стягане

# 66
  • Мнения: 830
Тавя с хаповете нианк не ми се вярва,чесно ...пластичните хирурзи да са умрели от глад до сега.Ама ако някоя ги е пила и има ефект да се похвали Hug

# 67
  • Мнения: 294
С времето гърдите се променят..
Смешно е да се смята, че на 20 и на 45 години
гърдите ти ще изглеждат по един и същи начин..
За да не е толкова фрапираща еволюцията - спорт му е майката!

# 68
  • Mostly in my mind
  • Мнения: 8 750
За да не е толкова фрапираща еволюцията - спорт му е майката!

И силикона , ако питаш мен.  Laughing

# 69
  • Мнения: 216
една приятелка ми каза че е пила СОЯ ВИТАЛ и бюста и се е увеличил от тях,съдържали естроген,вчера минах през една аптека да си взема,нооооооооо не ставали за кърмачки ,ще пробвам след като спра да кърмя и сще споделя Laughingструват 11 лв

# 70
  • Мнения: 1 208
Какво е това Соя Витал и не се ли надебелява и другаде от него

# 71
vzemi si kombinirani vitamini a bozata q pii s bani4ka i pasti4ka za desert pove4e testeni 6okolad

# 72
  • Мнения: 216
ами не знам,приятелката ми не е дебела newsm78,хапчета на капсули са- Екстракт на изофлавони от соеви зърна.,на нея са ги били преписали за акне иначе,но и гърдите и пораснали,така каза Grinning Thinking

# 73
  • Мнения: 483
Няма такива филми, да се качва и сваля по поръчка. То, ако беше така, естетичните хирурзи щяха да умрат от глад.  Wink
Колко си мислиш, че ще качиш от соя или боза?  Whistling

А за фитнеса, топи ги много. Никак не е удачен за уголемяване.  Naughty Само мъжете качват на гърди от вдигане на тежести, ама при тях е мускул.  Tired

И аз така мисля! newsm78

# 74
аз ги потърсих в интернет и много съмнително ми звучат били за критическата

# 75
  • София
  • Мнения: 3 799
доста отслабнах последните месеци и това се отрази на гърдите ми  Confused сега уви дори да кача някой килограм не мисля, че има ефект върху тях. Май само студени и топли душове и някой друг крем, но това си е за замазване на очите  Sad останалото е пластична хирургия  Confused

# 76
  • София
  • Мнения: 3 426
Ама вие съвсем се отплеснахте.
Разбира се, че всички тези глупости с бозата, баниците и хапчетата на "билкова" основа няма да имат особен ефект, но е повече от нормално гърдите ти да имат различен обем ако си 40 и 50 кила.
Не всички са люти фенове на пластиката, а сравнението с фолк девойките, стриптизьорките и прочие е не много уместно, поради простата причина, че те хляба си го изкарват с тези гърди.
Казано просто, никой не говори, че от чашка Б, можеш да станеш Д ако се храниш здравословно, но ако си много слаба и качиш някое кило, със сигурност ще ти се отрази и на гърдите.
А студения душ и подходящата козметика няма как да не дадат резултат, но няма да направят чудеса.

# 77
  • Мнения: 649
една приятелка ми каза че е пила СОЯ ВИТАЛ и бюста и се е увеличил от тях,съдържали естроген,вчера минах през една аптека да си взема,нооооооооо не ставали за кърмачки ,ще пробвам след като спра да кърмя и сще споделя Laughingструват 11 лв
ooooh! непременно да споделиш резултата и колко бързо растат и е по добре от сега да си купим,че после бързо ще свършат!  Joy  Joy  Joy
фолк дивите са се прецакали здраво

# 78
  • София / Пловдив
  • Мнения: 8 119
..А студения душ и подходящата козметика няма как да не дадат резултат, но няма да направят чудеса.


От студен душ и козметика едва ли гърдите ще се увеличат  Whistling. Могат само да се стегнат.

# 79
  • Мнения: 6 017
фолк дивите са се прецакали здраво
Laughing нали?

# 80
  • Мнения: 216
една приятелка ми каза че е пила СОЯ ВИТАЛ и бюста и се е увеличил от тях,съдържали естроген,вчера минах през една аптека да си взема,нооооооооо не ставали за кърмачки ,ще пробвам след като спра да кърмя и сще споделя Laughingструват 11 лв
ooooh! непременно да споделиш резултата и колко бързо растат и е по добре от сега да си купим,че после бързо ще свършат!  Joy  Joy  Joy
фолк дивите са се прецакали здраво
добрееееееееее ще споделя,ако не ми се вдигне самочувствието от големите бомбиииииии newsm78 Joy bombs ppp newsm62 Joy

# 81
  • Мнения: 983
Ей това съм го копнала от статия за кърмене, за да ви изясня от какво са изградени гърдите:   Структура на гърдите

Всички гърди имат сходна структура: те са изградени от жлезиста тъкан, съединителна тъкан и мастна тъкан.
Размерът на бюста ти зависи от количеството мастна тъкан, а синтезът на кърмата – от количеството жлезиста тъкан. Ето защо производството на майчино мляко по никакъв начин не се влияе от това дали имаш малък или голям бюст.
Наедряването и болките в гърдите през бременността са в следствие от разрастването на жлезистата тъкан.
 


Изчела си цялата тема и си се смяла, но явно не си я прочела много добре. Даже сама си си дала отговора. Аз исках да кача не само в гърдите. Както пишеш ти, гърдите са изградени и от мастна тъкан> Логично е ако качиш 7-8кг, каквато ми беше идеята да кача и в гърдите. И дали има някаква подходяща храна като например соята, но да не е толкова вредна (за последното не искам да споря, това съм чела,това пиша. Не съм го доказала аз и не мога да съм сигурна). А и както и други жени написаха, не ства въпрос за уголемяване, равно на 300-400кубика.

# 82
  • Бургас
  • Мнения: 1 132
Ей това съм го копнала от статия за кърмене, за да ви изясня от какво са изградени гърдите:   Структура на гърдите

Всички гърди имат сходна структура: те са изградени от жлезиста тъкан, съединителна тъкан и мастна тъкан.
Размерът на бюста ти зависи от количеството мастна тъкан, а синтезът на кърмата – от количеството жлезиста тъкан. Ето защо производството на майчино мляко по никакъв начин не се влияе от това дали имаш малък или голям бюст.
Наедряването и болките в гърдите през бременността са в следствие от разрастването на жлезистата тъкан.
 


Изчела си цялата тема и си се смяла, но явно не си я прочела много добре. Даже сама си си дала отговора. Аз исках да кача не само в гърдите. Както пишеш ти, гърдите са изградени и от мастна тъкан> Логично е ако качиш 7-8кг, каквато ми беше идеята да кача и в гърдите. И дали има някаква подходяща храна като например соята, но да не е толкова вредна (за последното не искам да споря, това съм чела,това пиша. Не съм го доказала аз и не мога да съм сигурна). А и както и други жени написаха, не ства въпрос за уголемяване, равно на 300-400кубика.
Явно си мислиш, че си първата жена, която иска да качи килограми и то в гърдите!  smile3544 Погледни в google.com колко разисквана е тази тема и как още не е намерен мечтания пенкилер! Не мога да си представя как ще сваля 40 кила телесна маса и ще се надлъгвам със себе си, че мога да се сдобия с идеална форма плюскайки соя, хапове или хранителни добавки!  newsm78
Аз ще ти кажа как сега бюста ми порастна с 8 см и се повдигна-забременях. Никога не съм имала проблем с гръдната обиколка, напротив, даже понякога ми пречи, защото предизвиква излишно внимание!
А и се смях до сълзи-от подобни теми и коментари, на Красива мама и се носи такава слава!  Crossing Arms

# 83
аз си ги купих тия хапчета соя витал  от 3 дена ги пия за сега няма ефект само дето малко ме болят гърдите

# 84
  • Мнения: 983
Ей това съм го копнала от статия за кърмене, за да ви изясня от какво са изградени гърдите:   Структура на гърдите

Всички гърди имат сходна структура: те са изградени от жлезиста тъкан, съединителна тъкан и мастна тъкан.
Размерът на бюста ти зависи от количеството мастна тъкан, а синтезът на кърмата – от количеството жлезиста тъкан. Ето защо производството на майчино мляко по никакъв начин не се влияе от това дали имаш малък или голям бюст.
Наедряването и болките в гърдите през бременността са в следствие от разрастването на жлезистата тъкан.
 


Изчела си цялата тема и си се смяла, но явно не си я прочела много добре. Даже сама си си дала отговора. Аз исках да кача не само в гърдите. Както пишеш ти, гърдите са изградени и от мастна тъкан> Логично е ако качиш 7-8кг, каквато ми беше идеята да кача и в гърдите. И дали има някаква подходяща храна като например соята, но да не е толкова вредна (за последното не искам да споря, това съм чела,това пиша. Не съм го доказала аз и не мога да съм сигурна). А и както и други жени написаха, не ства въпрос за уголемяване, равно на 300-400кубика.
Явно си мислиш, че си първата жена, която иска да качи килограми и то в гърдите!  smile3544 Погледни в google.com колко разисквана е тази тема и как още не е намерен мечтания пенкилер! Не мога да си представя как ще сваля 40 кила телесна маса и ще се надлъгвам със себе си, че мога да се сдобия с идеална форма плюскайки соя, хапове или хранителни добавки!  newsm78
Аз ще ти кажа как сега бюста ми порастна с 8 см и се повдигна-забременях. Никога не съм имала проблем с гръдната обиколка, напротив, даже понякога ми пречи, защото предизвиква излишно внимание!
А и се смях до сълзи-от подобни теми и коментари, на Красива мама и се носи такава слава!  Crossing Arms

Кой е казал за сваляне на 40кг телесна маса?
Аз също никога не съм имала проблеми с бюста. Даже докато бях ученичка не можех да си намирам сутиени, защото ми беше огромен, а подгръдната малка. Но след дълго кърмене и неправилно изстискване, съчетано с рязко отслабване, гърдите ми се изпразниха от съдържание. Целта е пак да се напълнят, поне да може да се обтегне кожата. Не виждам какво смешно има специално в тази тема, при положение, че е по-логично да качиш и в гърдите, когато качваш килограми, отколкото да качиш навсякъде, а в гърдите да не качиш. А при мен все пак да имам големи гърди е генетично заложено. Но както и да е, предполагам ще има още оригинални изказвания от рода на "Ако така ставаше, пластичните хирурзи щяха да умрат от глад" на някоя непрочела цялата тема девойка, която си мисли, че ще е първата с това си изказване.

# 85
  • Бургас
  • Мнения: 1 132
Ей това съм го копнала от статия за кърмене, за да ви изясня от какво са изградени гърдите:   Структура на гърдите

Всички гърди имат сходна структура: те са изградени от жлезиста тъкан, съединителна тъкан и мастна тъкан.
Размерът на бюста ти зависи от количеството мастна тъкан, а синтезът на кърмата – от количеството жлезиста тъкан. Ето защо производството на майчино мляко по никакъв начин не се влияе от това дали имаш малък или голям бюст.
Наедряването и болките в гърдите през бременността са в следствие от разрастването на жлезистата тъкан.
 


Изчела си цялата тема и си се смяла, но явно не си я прочела много добре. Даже сама си си дала отговора. Аз исках да кача не само в гърдите. Както пишеш ти, гърдите са изградени и от мастна тъкан> Логично е ако качиш 7-8кг, каквато ми беше идеята да кача и в гърдите. И дали има някаква подходяща храна като например соята, но да не е толкова вредна (за последното не искам да споря, това съм чела,това пиша. Не съм го доказала аз и не мога да съм сигурна). А и както и други жени написаха, не ства въпрос за уголемяване, равно на 300-400кубика.
Явно си мислиш, че си първата жена, която иска да качи килограми и то в гърдите!  smile3544 Погледни в google.com колко разисквана е тази тема и как още не е намерен мечтания пенкилер! Не мога да си представя как ще сваля 40 кила телесна маса и ще се надлъгвам със себе си, че мога да се сдобия с идеална форма плюскайки соя, хапове или хранителни добавки!  newsm78
Аз ще ти кажа как сега бюста ми порастна с 8 см и се повдигна-забременях. Никога не съм имала проблем с гръдната обиколка, напротив, даже понякога ми пречи, защото предизвиква излишно внимание!
А и се смях до сълзи-от подобни теми и коментари, на Красива мама и се носи такава слава!  Crossing Arms

Кой е казал за сваляне на 40кг телесна маса?
Аз също никога не съм имала проблеми с бюста. Даже докато бях ученичка не можех да си намирам сутиени, защото ми беше огромен, а подгръдната малка. Но след дълго кърмене и неправилно изстискване, съчетано с рязко отслабване, гърдите ми се изпразниха от съдържание. Целта е пак да се напълнят, поне да може да се обтегне кожата. Не виждам какво смешно има специално в тази тема, при положение, че е по-логично да качиш и в гърдите, когато качваш килограми, отколкото да качиш навсякъде, а в гърдите да не качиш. А при мен все пак да имам големи гърди е генетично заложено. Но както и да е, предполагам ще има още оригинални изказвания от рода на "Ако така ставаше, пластичните хирурзи щяха да умрат от глад" на някоя непрочела цялата тема девойка, която си мисли, че ще е първата с това си изказване.
Успех с генетиката!  Joy

# 86
  • София / Пловдив
  • Мнения: 8 119
аз си ги купих тия хапчета соя витал  от 3 дена ги пия за сега няма ефект само дето малко ме болят гърдите

С този "ефект" ще си останеш, за съжаление  Confused

# 87
  • Бургас
  • Мнения: 1 132
аз си ги купих тия хапчета соя витал  от 3 дена ги пия за сега няма ефект само дето малко ме болят гърдите

С този "ефект" ще си останеш, за съжаление  Confused
Не и говори така на дамата, защото се засяга, а и ще се окаже, че не си прочела темата или не мислиш както нея!  Naughty

# 88
  • Мнения: 1 208
Стига с тези хапчета-правете бебета и гърдите ви поне за малко ще са по-големи  Laughing Много се харесвах като бременна-качих само 6 кг на корем и цици Laughing Сега почваме второто бебче и пак ще съм с пълни гърди-а после ще му мисля  Laughing

# 89
  • Мнения: 2 992
И аз бях много горда с бюста си докато кърмех. Даже и снимка си имам, но сега мога само жално да си я гледам

# 90
  • Мнения: 76
И аз така.Ех времена,ех цици.Ще следя с интерес,но ви моля разменяйте мнения,а не fight

# 91
  • Мнения: 0
И мен тази тема много ме вълнува. Твърдо против пластичните операции съм (за себе си). Забелязала съм, че някои неща имат чудодейни ефекти върху бюста, това от което аз съм забелязала видимо оголемяване са: противозачатъчни, масаж и мазане с различни кремове за бюст (този на Билка при мен е много ефикасен в съчетание с други фактори), спокойствие (стресът направо стопява при мен), редовно и нормално хранене, секс, много важен фактор са майчинските инстинкти (не случайно японските учени са открили, че бебешкият плач уголемява женските гърди), т.е. всичко каквото е свързано с бебчета, грижа, хранене, готвене и т.н. , други неща които бих могла да ви споделя са - и постоянната физическа активност (не е нужно да е спорт,даже от спорта при мен резултатите са пак стопяване), самочувствието (много е важно, те и сами си порастват, като сме спокойни,сигурни в себе си). Според мен във всяка жена е заложен големия бюст, но заради условията на живот (особено и в пубертета - при тези, на които са им малки оттогава) много влияят на физиологията, стреса,липса на редовно хранене,безпокойството,многото спорт също могат да доведат до малък бюст. Мисля,че всичко е обратимо като се промени начина на живот. Simple Smile Това е моя съвет към всички с по-малък бюст, които не могат или не желаят операции и подобни неща. Важно е и да има стимул, постоянство (може би най-важната дума от всичко), упоритост. Още нещо - (предполагам,че повечето го знаят, но аз не го знаех, когато се интересувах от темата за уголемяване, и затова споделям всичко) гърдите се развиват напълно едва след раждане на дете, така че тогава също уголемяват размера си (особено трайно е по мои наблюдения, ако има две бременности една след друга без период между тях). Доста тъпо е да пиша нещо такова във форум/сайт бг мама, но може би има и такива като мен, които не са майки, а може да попаднат на тази тема.
Засега това се сетих, реших да ви споделя това, което знам и от личен опит и от наблюдения. Поздрави,извинявам се за старата тема  Hug Целувки 

Последна редакция: нд, 14 юни 2009, 03:11 от Slun4ice1

# 92
Slun4ice, много си права! Аз например когато работих нощни смени, забелязвах как от гърдите ми нищо не оставаше Sad Също влияние оказва една тежка вечер на диско чак до сутринта, с много пиене и цигарен дим. Сега почнах да си почивам повече,, пия противозачатъчни, уж от най-леките, и забелязах как гърдите ми станаха по-плътни. Въодушевих се и си купих кремчето на Билка, че му гледах рекламите по ТВто и почнах да се мажа, дано да има ефект. Ще си купя и Соя витал, че съм чувала, че соята съдържа страшня много фито-елементи, предшественици на естрогена, нищо че на хапчетата пише, че са за критическата! Засега много им се кефя как са станали плътни и кръгли, дано порастнат малко  Laughing

# 93
  • Пловдив
  • Мнения: 2 493
Да разкажа и аз моята гръдна история.

Висока съм 1.80, килограми 58, с малък бюст (не фрапантно, но все пак малък и отпуснат, на всичкото отгоре едната ми гърда е леко по-голяма и по-надолу).

Пила съм по хормонални причини Диане 35- тогава имах най-големия бюст, но също талия и ханш  Mr. Green, като спрях хапчетата, всичко се върна за 2 седмици, както си беше преди.

Отчасти изглежда по-стегнат бюстът ми като ползвам мазилото на Avon за извайване на бюст, придава и един особен блясък на кожата, като секси изпотено Wink

Обикновено през ПМС ми се увеличават циците чувствително и изглеждат "нормални", но покрай нервния хаос от цикъла не винаги им се радвам какви са хубави.

Според мене е до ген, обмяна на веществата и до пропорции. Логично е по-пълните жени да имат по-голям бюст, а кльощите като мен да имат "лисичи муцунки" и да могат да си крият gsm  в сутиена. Завиждам на Скарлет Йохансон, че има хубава фигура и без да е пълна, има голям естествен бюст (ако е наистина такъв).

Към авторката: щом по принцип гърдите ти са големи, то значи след премахване на съответните фактори пак би трябвало да станат каквито са.


# 94
Zdraveite kajete mi za tezi hapcheta Soia Vital dali deistvitelno ot tiah se uvelichava biusta,i nadebeliava.

# 95
  • На края на света !
  • Мнения: 2 328
Момичета аз имам приятелка ,която ,като започна да пие цилест мисля че така бяха се сдоби с огромни гърди  ooooh! затова и ги спря , но и окосмяването беше оле мале и то навсякъде  ooooh!

# 96
Здравейте.Попаднах на темата случайно и искам само да ви кажа никога не взимайте нещо което има соя в него.Имам информация на английски за огромната вреда от соята(ако се взема в по-големи количества)!!!!!

# 97
  • Мнения: 2
Момичета и аз да се включа и малко да ви се оплача. Също като някой момичета, и аз сам много слабичка 40 кг. И много искам да напълнея малко. Почти на 16 съм и всички ми викат ще напълнееш апък аз някакси съм загубила надежда и аз нз. От 2 3 годи все една и съща си седя...  мъничка Grinning Трябва ли да се притеснявам или не e редно ?

# 98
  • Мнения: 830
Здравейте.Попаднах на темата случайно и искам само да ви кажа никога не взимайте нещо което има соя в него.Имам информация на английски за огромната вреда от соята(ако се взема в по-големи количества)!!!!!
Ти пък да не мислиш, че са хукнали да ядат соя  Laughing Laughing Laughing Периодично се появява някоя подобна тема и започваме да се надлъгваме как да възвърнем онова което сме загубили след кърменето. И се почват едни хапчета,едни кремове,едни бози....мани-бегай  Crazy Mr. Green
И хапчета пия и с крем се мажа ама циците ми никога няма да станат както преди/вярно има разлика ама.../, не и докато не играе скалпела. Laughing Laughing Laughing да живее пластичната хирургия  Mr. Green Hug

# 99
  • Мнения: 0
аз имам същия проблем,адски съм слаба от малка и искам да те попитам бирената мая действа ли и от къде да си я закупя.моляте помогни ми че не издържам вече newsm78

# 100
  • Мнения: 4
Здравейте,първо за мита за бозата при мен си беше чиста реалност!Аз бях много слаба,а честно казано много ядях,като завърших и почнах работа закусвах с 2 банички и 2 бози,след това минах на кило-две на ден имам страхотни гърди,но на мен не се лепеше по дупето!Освен това пиех сутрин на гладно около 200-250 прясно мляко с един жълтък,лъжица мед и половин банан,разбито с пасатор качих килограми без проблеми.Вече 10 години съм с нормално тегло. Успех!

# 101
  • Мнения: 277
Здравейте.Попаднах на темата случайно и искам само да ви кажа никога не взимайте нещо което има соя в него.Имам информация на английски за огромната вреда от соята(ако се взема в по-големи количества)!!!!!
Ти пък да не мислиш, че са хукнали да ядат соя  Laughing Laughing Laughing Периодично се появява някоя подобна тема и започваме да се надлъгваме как да възвърнем онова което сме загубили след кърменето. И се почват едни хапчета,едни кремове,едни бози....мани-бегай  Crazy Mr. Green
И хапчета пия и с крем се мажа ама циците ми никога няма да станат както преди/вярно има разлика ама.../, не и докато не играе скалпела. Laughing Laughing Laughing да живее пластичната хирургия  Mr. Green Hug
Би ли споделила какво пиеш и с какво се мажеш?
Иначе,аз също загубих килограми,които доста време вече не мога да върна и ми се отразява...

# 102
# 103
  • Мнения: 93
Аз от край време съм си с малки гърди. Има периоди, в които се наливат малко, но после пак се връщат в старото положение. Хапвам син ормално. Не пазя диети, но нито качвам на дупето, нито в гърдите. А бих искала още малко да се ошишкам  hahaha

Напоследък пийвам бозица и се надявам с повече търпение да постигна някакъв резултат.

П.П. Забравих да кажа, че съм висока 175см и може би затова не ми личи много като кача. Здраве да е  ooooh!

# 104
  • Мнения: 802
 И аз съм доста слабичка - пробвала съм какво ли не , но напълняването ми изглежда мисията невъзможна .
 Ще е приятно да прочета, ако някой е открил точната рецепта .

# 105
  • Мнения: 3
Там е проблема. Дамите с крушовидна форма искаме да отстлабваме от кръста надолу, а с диета има доста добър ефект, но гърдите и раменете също отслабват. Всички ни се възхищават, добрия сутиен с подсилване ни спасява, но истината ...Сутиенът е "празен", бюста ни се смалява също. Не знам какво може да се направи в този случай. Не съм чувала нещо да има ефект освен обратното напълняване

# 106
  • Sofia
  • Мнения: 1 058
И аз искам да напълнея, че и в гърдите съм постна Simple Smile
Преди време ми беше  попаднало за някаква диета за хранене на един руснак и с нея се уголемявал бюста. Беше в руски сайт и платено. Някой чувал ли е за нея?

# 107
  • Мнения: 6 214
Някои противозачатъчни таблетки имат УАУ  Crazyефект върху гръдната обиколка. Поне при мен де. Peace

# 108
  • Мнения: 421
И моята реакция за страничните ефекти от противозачатъчните е УАУ:
"Увеличава се риска от някой ракови заболявяния като рак на млечната жлеза,заболяванията на гърдите,има момичета приемащи контрацептиви развили фиброаденоми, наблюдава се окосмяване,нарушения в хормоналния баланс,напълняване,депресивни състояни,тревожност,нервност,загуба на либидо.
Според изследване,публикувано в списание “Ланцет”,жените приемащи,орални контрацептиви, са изложени на риск от заболяване от рак на шийката на матката.Колкото по-продължителен е приемът на таблетки,толкова по-голям става и този риск.
Подробно изследване в САЩ,доказва,че при жените след менопауза,които са приемали контрацептиви преди раждането на първото си дете, рискът от заболяване на рак на гърдата е 44% по-голям, отколкото при жени,които никога не са използвали хормонални таблетки.Смята се, че това е свързано с естрогена в оралните контрацептиви.
Изследване проведено преди години в няколко еврпейски държави, доказа че има пряка връзка между жени приемали дълги години противозачатъчни и деца от мъжки пол родени след тези приеми.В почти 30% от случаите момчета,чиито майки са приемали с години хормонални таблетки са станали хомосексуалисти."
П.С. да доба добавя и почти сигурната поява на целулит  Peace

# 109
  • Мнения: 6 214
90% от жените от европеидната раса така или иначе имат целулит. Peace

Общи условия

Активация на акаунт