Рицарки на Бялото кантарче 22.06.2008 - 29.06.2008

  • 17 907
  • 393
  •   1
Отговори
# 360
  • Мнения: 1 387
 nbirthday и ЧИД на Калина-Петра-много здраве,щастие и весели игри!
ЧИД на синчета на ЖД и на всички именници днес- да са здрави и щастливи!
Ох, днес много вода ,много чай изпих-към 3л.досега с кафето.Закусих 2с.л.кисело/намалих го/ Wink
с 3 с.л.трици,2с.л.вода и две кайсии+малко канела.Обяд към 150гр.печено пилешко със салата от домат и краставица с1л.зехтин.Отивам да си правя асаните!

# 361
  • ГОре на черешата...
  • Мнения: 11 511
Честит рождено-имен ден  Crazy на Калина  bouquet! Много да е здрава и да радва мама и тате!



Честит именник на Жд   bouquet !  И той така!



И честит сбор на Ванчето Mr. Green!

# 362
  • Мнения: 1 279
Laughingхм,за момък кво викаш? #Silly  де го?!  smile3548
давай нещо свежо,че ме мъчи тука 1 кило...пък и от агнешко кой се отказва...  animal085



 Mr. Green Mr. Green Mr. Green
Че и обучен!!!
 Joy

# 363
  • Мнения: 5 873
ооо,Мариеткей! kiss

 icanflyГолди,тебе чаках душо! newsm19знаех си ,че имаш нещо подходящо за мен. pletka  Crazy


 tongueей,ако се похваля скоро,че съм свалила кЮлото,ще ви го пратя тоз младеж.взаимопомощ,така да се каже............. #Silly

# 364
  • ГОре на черешата...
  • Мнения: 11 511
На опашка за младежа, молим Mr. Green.
Айде зад мен да се нарежда и Коконата, тъй де, кат ша бий път младежО насам, да не са му зян разноските hahaha...

Ванче, Апнахте ли агънце Laughing? Аз съм на боб  Sick - естествено поръчка на Калоян /ма кой пък ма би по главата да го питам ooooh!.../

# 365
  • Мнения: 5 873

Ванче, Апнахте ли агънце Laughing?

ами,агънце.свекървата кюфтенца гласеше...ми тъй де който си има сбор ,да си готви....
аз съм горонооряховче.....Laughing

# 366
  • ГОре на черешата...
  • Мнения: 11 511
И де беше на Горнооряховския сбор, А Crossing Arms?

# 367
  • Мнения: 2 331
Весели празници на Джей Ди и Червената корса!!!Здраве на рожденничката и именника!И да ви радват много, момичета!
И аз искам на сбор, ама по хладно...Изгоряхме тук!

# 368
  • Мнения: 1 279
 Sad Имам неприятна молба...
Чак ми е неудобно, защото някои от вас мили мои са бременни, други, които силно  Hug, претърпяха загуба....

Ох...Почти 100% съм сигурна, че съм бременна...Закъснява ми, а днес тестът излезе положителен...
Плача цял ден...Тотално се сдухах вече...
Работата е там, че не желая трето дете...Просто.... Cry
А много ме е страх...И от самата процедура...И може би, защото го възприемам като нещо грешно и нередно...Сви ми се сърцето...Във вторник съм на лекар, да ме види на ехографа и да прави каквото ще прави... Sad

Та молбата ми е, ако някой може да ми обясни процедурата...
Рано е...4-5 седмица...
 Hug Sad

# 369
  • Мнения: 2 897
Голди, мила, нищо по темата не мога да кажа освен Hug Hug Hug Hug Hug, а и да не забравя Hug!
Разбирам те!
И за мен това е нещо грешно и нередно, но в същото време ако се случи в крайно неподходящ момент си мисля, че на човек би му се наложило...
Не казвам, че не би имал избор - винаги избор има, просто понякога определни решения се налагат.
В крайна сметка и за самото същество трябва да се мисли - имаш ли в момента време, желание, пари, възможност психичека, физическа, материална - ако НЕ - то тогава не е редно спрямо самото създание Cry!
Както и да е - това е друга тема.
Хайде пак Hug Hug Hug и късмет!

# 370
  • Мнения: 1 369
здрасти ви  Hug
липсвах ли ви  Mr. Green
Честит празник на всички именници, рожденици, сбиращи се и фамилиите им! Бъдете живи и здрави, много усмихнати  Hug
Щъки  Hug
сега си влизам вкъщи, ама да не изтърва нещо тука  Whistling
отивам да си подквасвам млякото
до посли  Hug

# 371
  • Мнения: 104
Здравейте момичета ,
минавам да ви видя как сте ,
нямам интернет от един месец ,сега се опитвам да пиша през един смартфон ,
ама много дребни буквичките ,
Съболезнования за всички загуби .
Поздравления за Петровден ,минали рождени дни и други празници.Опитвам се да прочета какво е станало ,ама много  писано.
Аз съм в килограмов застой ,поне не съм качила ,имам много работа и нямам време за нищо друго.

# 372
  • да има едно лесно - на мотора
  • Мнения: 2 420
Добър ви ден
Завърнах се и първо тук - да честитя рождения и имения ден на Калина -Петра ! да расте умна , чаровно и красива като мама
Честит именик на Ж . Да е много, много здрав.

Само прочетох Голди -  Hug Hug Hug Hug Hug Hug Ти ще решиш кое е най- добро за ТЕБ . За процедурата - не знам  Confused

# 373
  • Варна
  • Мнения: 5 193
Голди-знам,че не е това,което искаш да чуеш, но-помисли пак, имаш време,имаш поне още толкова-4-5 седмици до решението
Не пиша в отчетната ми, но за всяко момиче от октомврийките,което си загуби бебето съм ревала, и като чуя подобно нещо....не искам да съдя никого,но става въпрос за живот.........
Просто помисли
Обсъди ли го с мъжа ти?

# 374
  • Мнения: 1 531
Sad Имам неприятна молба...
Чак ми е неудобно, защото някои от вас мили мои са бременни, други, които силно  Hug, претърпяха загуба....

Ох...Почти 100% съм сигурна, че съм бременна...Закъснява ми, а днес тестът излезе положителен...
Плача цял ден...Тотално се сдухах вече...
Работата е там, че не желая трето дете...Просто.... Cry
А много ме е страх...И от самата процедура...И може би, защото го възприемам като нещо грешно и нередно...Сви ми се сърцето...Във вторник съм на лекар, да ме види на ехографа и да прави каквото ще прави... Sad

Та молбата ми е, ако някой може да ми обясни процедурата...
Рано е...4-5 седмица...
 Hug Sad

не плачи. ще ти я обясня на лични, а ако искаш за по-бързо, звънни ми по телефона.
аз съм противник на абортите, но нито укорявам, нито мога да кажа нещо. всеки си знае най-добре.

Общи условия

Активация на акаунт