Рицарки на Бялото кантарче 22.06.2008 - 29.06.2008

  • 17 909
  • 393
  •   1
Отговори
# 375
  • Мнения: 1 531
момчето, което загина днес на магистрала хемус с мотор ми беше много добър колега и син на една от любимите ми класни. много се натъжих.

# 376
  • Мнения: 1 387
Голди, Hug Hug Hug
След обяд хапнах краставица с малко сирене,вечеря-свинско на тиган,задушени тиквички и 3-4 пърчета дамат.Сега преди малко хапнах 2 кайсиики и 1с.л. сирене  Embarassed.
Вода днес към 4 литра,направо бълбукам вече и все към 00 ме тегли! Rolling Eyes
Съни, Hug

# 377
  • Мнения: 684
Привет,

Честити празници на Джобче и на Ж, с пожелание за здраве и късмет на техните сладури.
Честито и на всички празнуващи.

Голди, много съжалявам, че ти се налага да вземеш такова решение, но все пак е добре, че има възможност за избор. Само вие двамата можете да вземете най-доброто решение.

 Hug

# 378
  • Мнения: 5 873
момчето, което загина днес на магистрала хемус с мотор ми беше много добър колега и син на една от любимите ми класни. много се натъжих.

За Дими от Сленг ли става дума?
Много тъжно ми стана.Мир на праха му. Flowers Rose Flowers Rose
Съболезнования на Ива и Дара,на родителите  и приятелите му...



Голди,съжалявам,че си принудена да го направиш. #Puppy dog
Аз се моля никога да не ми се налага да се изправя пред такова решение.

# 379
  • Мнения: 2 331
Само да гушна Голди!
Лека нощ!
Момичета, срам ме е вече.Отдала съм се на разгул с храната....И резултатите са плачевни...Имам чувството, че, колкото повече мисля за това какво да ям и кога и как, толкова по-зле се получава...Нищо, от след малко с нови сили ...
Съжалявам, Съни!

# 380
  • нейде там, където ....
  • Мнения: 5 375
Голди,  Hug
Само вие двамата можете да вземете най-доброто решение.
 Hug


аз съм противник на абортите, но нито укорявам, нито мога да кажа нещо. всеки си знае най-добре.
Няма какво в повече да кажа, изпреварили са ме.

Съни, съболезнования за  загубата ти!  Flowers Rose

# 381
  • Мнения: 1 488
Златце  Hug душата,няма да се притесняваш.Всичко ще се нареди,спокойничко ще си идеш на лекар във вторник и той ще ти обясни процедурата. Hug  bouquet
Съни  Sad
Нещо има тука тия дни... нещо звездите ми говорят  ,че не са много добре работите .Снощи рисувах картина,а не ми се е рисувало от повече от година.Странна работа.Не съм завършила пройзведението,но е много тягостно.Ще го снимам и ще ви я покажа.Ще я кръстя "Сълза" или "На тъмно" и за сефте ми беше да рисувам с маслени бой.
С режима съм гоооооооооре долу...Водата ми май не е достатъчно.Сега чакам мъжу да се събуди,че да мятам гимнастиката.Ади цунки мунки от мени   bouquet

# 382
  • Мнения: 4 447
Днес ще бъде един прекрасен ден! Hug

Много се надявам да е така! Детето е на последния си изпит и утре мисля да го пращам при баба му.
Голдито, Hug
Съни, за Дими от Сленг говориш, нали. Винаги е тъжно, когато си отива човек. Когато е и млад - още повече. Не ми излиза от ума обаче факта, че е карал с над 250 км/ч с мотора.... Naughty Добре, че няма други жертви. Мир на праха му. Flowers Rose
Щъки, ти рисуваш! Нямах представа. Пропуснала съм го, ако си споменавала някокога! Мииии, излей си там чувствата и дай да скифтаме и ние после Laughing
Лек ден от мен! Hug

# 383
  • Мнения: 1 488
Камъче,много отдавна не съм рисувала,затова не съм казвала.Ето показвам и държа да подчертая,че не е завършена

Не съм очертала добре момините сълзи и нещо долу куца и листото също трябва още да се барне.За фона не знам,малко ми е тъмен,но затова се казва "На тъмно"
Пък знам ли?
Я кажете как е по добре "На тъмно" или "Сълза"

# 384
  • Мнения: 4 447
Чудесна е! Hug
Аз не съм специалист, понякога даже нещата ми се виждат съвсем по друг начин....
Не е сълза. Не е и на тъмно. Има нещо агресивно в нея. Има огън, или ...нещо такова. Не ми обръщай внимание. Какво разбирам аз.  Rolling Eyes
(запазвам си правото да те питам за бои, платна и т.н, хрумвали са ми такива неща, но както казах аз съм боса, много боса)

# 385
  • Мнения: 1 479
От бач не мога да ви пиша! Обичам ви!

# 386
  • Мнения: 1 479
Пак ще пиша!
Голди, не се шашкай ,а си помисли! Имаш още време! Минала съм по този път и ми е било тежко, но съм го надживяла! Важното е самата ти да не тормозиш себе си!
Мъчно ми е за Дими, но не мога да оправдая безумното каране и безумната безотговорност!
Тъпо ми е от простотиите, които стават около мен, то няма край!
Просто не знам до къде ще я докараме!
С режима съм добре, имам сто неща за правене!

# 387
  • да има едно лесно - на мотора
  • Мнения: 2 420
 Hug
Палцестискане за Митето
Щъки , аз пък не искам само на снимка да я видя Wink
Съни , съжалявам за загубата ти. И на мен ми е много мъчно - и за него , и за женаму , и за детето ...  Но ние всеки почивен ден сме на мотора и няма да ви казвам  как карат с пистовите мотори  ooooh! И всеки си казва " На мен не може да се случи " .  Praynig за разум по пътищата .
 

# 388
# 389
  • Мнения: 4 806
Добър да е денят ви, Рицарки!

Трудно започвам сутрин. Не знам как да изразя онова, което мисля или по - скоро чувствам: Голди  Hug   , Съни    Hug   
Щъки, някакво друго е името на картината, защото не е нито едното от двете. Хубаво хоби си имаш.
Били, я помисли защо все пак случват издънките с яденето.

При мен няма ново.

Пожелавам ви успешна седмица. С много добри неща.  Hug

X Реклама

Общи условия

Активация на акаунт