НОЕМВРИйчето се задава, а мама надебелява!

  • 9 287
  • 295
  •   1
Отговори
# 270
  • Мнения: 7
Весел уикенд на всички,аз изчезвам след малко! На Хриси пожелавам приятна почивка,където и да я заведе мъжо и много хубави моменти с бебко в коремче,всичко да е наред и като се включиш с нета  да ни се хвалиш само!  newsm51 smile3525  love001

# 271
  • Мнения: 611
Весел уикенд на всички,аз изчезвам след малко! На Хриси пожелавам приятна почивка,където и да я заведе мъжо и много хубави моменти с бебко в коремче,всичко да е наред и като се включиш с нета  да ни се хвалиш само!  newsm51 smile3525  love001

Благодаря ти много миличка Hug и на теб всичко най-хубаво ти желая и много положителни емоции Heart Eyes

# 272
  • София
  • Мнения: 293
Здравейте, аз само на бързо да ви кажа, че не съм ви забравила и ви  Hug всички!
Хриска, дано скоро си пуснете нета, че много ще ми липсваш  и приятна почивка  Hug
Лейди, всичко ще е наред миличка, с теб съм! Peace

# 273
  • Мнения: 827
Много ви благодаря, продължавайте да стискате здраво Praynig

# 274
  • русе
  • Мнения: 15
Ladybebi, успех в новите изследвания, за съжаление /или понякога за щастие/ в медицината, в човешкия организъм, , в живота като цяло има толкова подвеждащи факти, които те замислят, натъжават и плашат....горе главата!!! Когато всичко отмине ще си спомняш с насмешка тревогите си Heart Eyes

# 275
  • Мнения: 33
Ladybebi,  newsm17 и знам, че всичко ще е наред. Бебо е по-силно отколкото си мислим, та дори и на нас вдъхва куража да преодоляваме трудностите, които ни се изпречват. Силно те  Hug
Hriska-piska, наистина ще ни липсваш  Hug. Приятна ваканция и, когато си пуснете нета само да ни се хавлиш.
 Hug Ви всички, заминаваме при мама newsm44, много се радвам въпреки, че не съм дете, ама тя си ме глези много и ми е супер. Няма да мога де се доредя сигурно до лаптопа, че милУто все го окупира  box Mr. Green. за това Ви желая много сладни ритничета и само + емоции. А на тези, които отиват на почивка, прекрасни спомени да създават  Hug

# 276
  • Мнения: 59
Здравейте! Избрах си количката като марка но се колебая между 4 модела : X1, X3, XA i XT.....линк:http://www.kasidabg.com/strollers_strollers-x-lander.html,      какъв модел от тези ви харесва най много????

# 277
  • Мнения: 59
Само да допълня че към всеки модел има зимен кош, който  за ноемвричето е задължително трябва да се вземе

# 278
  • София
  • Мнения: 2 007
Здравейте момичета!
Едва успях да ви прочета, че от два дни ми е зле. Тръшнал ме е някакъв летен вирус и почти живея в тоалетната Sick  Даже се ошашках, че ако се обезводня много ще трябва да ме сложат на системи.
Стискам палци на тези, които имат нужда Hug
Хриска, продължавай да мрънкаш за нет. Той мъжо ти ще пусне и преди септември, ако му стане досадно
Мая, какво стана с резултатите?

# 279
  • Мнения: 34
Здравейте момичета! Много сте мили  Hug Аз още осмислям новината за момченце и съм с една такава доволна физиономия.  yes Нямам търпение утре да ходим да купуваме на малкия глезан дрешки.  newsm76 Хич няма да чакам до 7-8 месец.  Crazy Аз трябва да имам време да им се порадвам, че като дойде бебето на него ще се радвам, а не на дрехи и играчки.  hahaha

Тонеса, гледам вече си ме оцветила - благодаря.  smile3525

Хрисе , много си го разглезила твоя мъж.  Thinking Моя знае, че ако 2 дена нямам нет съм в истерия, #2gunfire разбира се спирам да готвя и съм денонощно сърдита. Не го правя нарочно просто така се получава.  afwitch Както се казва хляб може да няма, но нет има  Mr. Green

Момичета, ако ви трябва стрес от цени мисля, че мога да ви кажа цените в САЩ. За БХС сметката която ми пратиха беше 2300$  Crazy Добре че застраховката покрива 100%  Whistling За амниоцентезата ме отказаха след като ми казаха че ще е около 3000$  ooooh! и застраховката няма да ги плати т.е. аз трябва да ги платя.  Crossing Arms

Стига с тези кг.  smile3516 Аз още съм на минус  smile3511 Добре че няма вятър, че току виж се счупя.  smile3515 Вечно гладна и разбира се ми се гади в несвясят.  newsm45  Явно до края ще е така.  newsm48

# 280
  • Мнения: 398
Ей, голяма среща падна.Варненския отбор е супер.Скоро чакаме нови попълнения ( Софито, Рози и др.).Срещнахме се в 17:30, а се прибрах в 22:00.
Лейдибейби много силно стискам палци всичко да е наред и да се успокоиш.
Ама вие пак се изнесохте за уикенда и два дни ще е такова мъртвило.
Пускам малко снимки и отивам да си правя салатата.
Лека на всички тумбаци. Hug

# 281
  • Мнения: 34
Охоооооооооо снимки!    bouquet Hug Веднага отивам да разглеждам.    Heart Eyes

# 282
  • Мнения: 81
  261uu  261uu  261uu newsm30 хайдеееее още едно  розовко
направо съм в несвяст от кеф

# 283
  • Мнения: 34
shoppy Честито!  stork-girl

Варненския тим - много сте хубави!  smile3501

# 284
  • Мнения: 398
Ма как бе.И най-сериозния.Да отбележа това е втора среща, а предстоят още доста.
Юле колко е часа при вас.Тук е 12 и 10

Общи условия

Активация на акаунт