НОЕМВРИйчето се задава, а мама надебелява!

  • 9 270
  • 295
  •   1
Отговори
# 285
  • Мнения: 313
Ели направи ли салатата Simple Smile

# 286
  • Мнения: 81
Мерси много ,лекинка ви на всички будни аз отивам да нагушкам таткото за добрата работа kiss

# 287
  • Мнения: 34
Ели, 8 часа съм след вас т.е. ако при теб е 12:10 през нощта при мен е 16:10 следобяд.  Затова и се включвам основно вечер бг време.  Sad Утре ще опитам да се вкл. сутринта, че нали Хриска ще черпи по случай уволнението.  Mr. Green

# 288
  • Мнения: 398
Мерси много ,лекинка ви на всички будни аз отивам да нагушкам таткото за добрата работа kiss

А така заслужава си човека.
shoppy Честито!  stork-girl
Тофифи готова е.Сега отлежава и утре ще ви пусна снимка на моето произведение.
Юле ми лек ден ти пожелавам.Аз си лягам, че стана 01 и 10  ooooh!

# 289
  • Мнения: 34
Мерси  Hug
Лека нощ на теб/вас .  smile3524

# 290
  • Мнения: 191
Добра вечер на всички все още не спящи.
Леидибеиби, искренно ти съчувствам и знам добре какво и как го преживяваш spoko. Незнам дали си спомняш, но на мен в началото ми бяха казали, че бебето е с тахикардия и не ме питаи как съм се чувствала две седмици до следващия видеозон ooooh!. Бях като парцал - така изглеждах и така се чувствах Tired, постоянно си поплаквах таиничко. Момичетата в нета ми оказаха голяма подкрепа и малко ми просветна пред очите, докато накрая не доиде и деня в които видяхме пак малкото човече и ми казаха че вече всичко е наред. Даи Боже така да е до края и да се роди живо и здраво детенце Praynig. От сърце миличка, от сърце ти желая всичко да е наред с твоето бебче и резултатите да са добри. Важното е да вярваш и да не се предаваш. Прегръщам те силно виртуално Hug.
 Хриска, наистина когато се пристрастиш към нета и по-спецялно към форума, после ти се струва че нещо наистина голямо, ти липсва ужасно много и трудно се свиква с това положение smile3506. Желая ти една наистина прекрасна почивка, скоро да имате нет у дома и ако имаш време наминаваи през някое клубче да пускаш по някои лаф както правиш винаги smile3534. Желая ти успех Peace.
 Лелееее Юлия, Шамс, ама какви са тези цени при вас Shocked??? Вие направо ме шокирате. Тук при нас всичко е безплатно по отношение на бременноста - изследвания, раждане, зъболекар, а и после за детето всичко е free, прегледи, лекарства ако се наложи както и за маиката де. Наистина ми се вижда прекалено Thinking.
 И тъи като вече ужасно  ми се спи smile3507 ви казвам лека и спокоина нощ.

# 291
  • Мнения: 34
lida то и тук в САЩ е безплатно, НО ако имаш застраховка. Специално за Чикаго е идеално за деца и бременни има много добра щатска застраховка която покрива всичко (при определени доходи обаче). Много бременни напускат работа за да ползват тази застраховка. Аз съм много близо да тази идея т.к. ми писна да се разправям с моята какво покрива и какво не.  newsm78 До момента почти не съм плащала т.е. застраховката покрива всичко.  Mr. Green Само ми пращат писма какво е платила застраховката.  Whistling От там научавам и за какви суми става въпрос.  Crazy За съжаление без застраховка около една бременност може да се прахоса сериозна сума.  #Cussing out

# 292
  • Попово
  • Мнения: 687
Варненки, стра'отни сте  Hug

# 293
  • Мнения: 3
Добро утро мамчета и татко.
shoppy Честито!
Браво на варненки .Отивам да гледам снимки.

# 294
  • Мнения: 34
Добро утро момичета и лек ден!
Минавам набързо само да кажа чао на Хриска и да и пожелая лека бременност и скоро да се уреди с нет!
Ето и малко храна за прощалното парти днес!  Mr. Green


# 295
  • Мнения: 1 031
Добро утро!

Айде на НОВАТА ТЕМА

Честита госпожица на Shoppy  bouquet

Варненки страхотни сте newsm10

Общи условия

Активация на акаунт