Работна тема на превеждащите от сайта на Пилхар (ГНМ)

  • 11 903
  • 107
  •   1
Отговори
# 90
  • Мнения: 364
За Christian и други фенове

Приключения Электроника

На този торент са 3-те серии в пакет; нямам регистрация, за да го пробвам. Надявам се, че е читав.


А ТУК download-ът си тръгва без проблеми и се сваля доста бързо.
Липсва ми codec, и не можах да го пусна ...

P.S. sorry, че не намерих по-подходящо място, където евентуално Christian да види линковете. След няколко дни ще се изтрия или модераторът да се погрижи.

# 91
  • Мнения: 2 176
той има бан за месец, тогава ги пусни.

# 92
  • Мнения: 364
Знам за бан-а, но си мисля, че може надниква във форума и като гост може да ползва линковете. Пробвах ...

Защо ми сецваш радостта, че успях да намеря филма за Кристиан ??!!??

Моля модераторът, ако реши, да ме изтрие

# 93
  • Мнения: 4 392
Защо ми сецваш радостта, че успях да намеря филма за Кристиан ??!!??



Радвай се!  Ще му ги пратим Hug  bouquet

# 94
  • Мнения: 1 753
Напоследък имам ужасно много работа и рядко надниквам, но... защо Кристиян е с бан?  Shocked Какво се е случило? Направо съм в потрес.

Иначе във Фейсбука има една група - фенове на ГНМ. Ако искате - присъединете се!   bouquet

# 95
  • Мнения: 4 392
Напоследък имам ужасно много работа и рядко надниквам, но... защо Кристиян е с бан?  Shocked Какво се е случило? Направо съм в потрес.

Иначе във Фейсбука има една група - фенове на ГНМ. Ако искате - присъединете се!   bouquet

Нямам идея, защо. .. Питай, когото трябва.
"Фейсбука" - какво е това? newsm78

# 96
  • Мнения: 1 753
Напоследък имам ужасно много работа и рядко надниквам, но... защо Кристиян е с бан?  Shocked Какво се е случило? Направо съм в потрес.

Иначе във Фейсбука има една група - фенове на ГНМ. Ако искате - присъединете се!   bouquet



Нямам идея, защо. .. Питай, когото трябва.
"Фейсбука" - какво е това? newsm78

www.facebook.com Simple Smile

А пък и в крайна сметка защо трябва да ограничаваме нашите постове само в БГ мамма? Има толкова място в уеб пространството, където бихме могли да пишем.... Можем дори да си направим блог - безплатен, лесен за употреба, с достъп до всички, които желаят да се включат... Ако кажете още утре мога да регистрирам!

# 97
  • Мнения: 364
Цитат
Радвай се!  Ще му ги пратим   Hug     bouquet 

Freu, freu !!!
Danke, SpirOlina !   bouquet


Напоследък имам ужасно много работа и рядко надниквам, но... защо Кристиян е с бан?  Shocked Какво се е случило? Направо съм в потрес.

Иначе във Фейсбука има една група - фенове на ГНМ. Ако искате - присъединете се!   bouquet

не, че е особено успокоително ... не е баннат заради НГМ, а заради ваксините.

Последна редакция: ср, 10 сеп 2008, 15:13 от Amitola

# 98
  • Мнения: 1 753
Да, прочетох. По мое мнение тонът му не е нито заядлив, нито злобен. Просто във форума се завъдиха много народ, а отделно има и много предубеждения в хората... Модераторите/администраторите не искат шум, скандали и проблеми. Искат всичко да си върви тихо и спокойно и ги разбирам донякъде. А пък от друга страна ГНМ и всичко свързано с нея е революционно и неизменно предизвиква скандали и проблеми! Аз затова предлагам да си направим наш си форум или още по-добре - блог!  Hug

# 99
  • Мнения: 663

А пък и в крайна сметка защо трябва да ограничаваме нашите постове само в БГ мамма? Има толкова място в уеб пространството, където бихме могли да пишем.... Можем дори да си направим блог - безплатен, лесен за употреба, с достъп до всички, които желаят да се включат... Ако кажете още утре мога да регистрирам!
Много хубава идея!  Simple Smile

# 100
  • Мнения: 753

А пък и в крайна сметка защо трябва да ограничаваме нашите постове само в БГ мамма? Има толкова място в уеб пространството, където бихме могли да пишем.... Можем дори да си направим блог - безплатен, лесен за употреба, с достъп до всички, които желаят да се включат... Ако кажете още утре мога да регистрирам!
Много хубава идея!  Simple Smile

И аз подкрепям напълно и понеже напоследък много рядко чета и още по-рядко пиша моля да пуснете евентуалния линк тук или в този подфорум за да го видя,че на друго място почти не влизам.

# 101
  • Сърцето ми, завинаги в Истанбул
  • Мнения: 806
Иначе във Фейсбука има една група - фенове на ГНМ. Ако искате - присъединете се!   bouquet

Може ли адреса във фейсбука?  bouquet

# 102
  • Мнения: 663
Тук има една, но не е много популярна:
http://www.facebook.com/home.php#/group.php?gid=22600066552

# 103
  • Мнения: 19 315
Здравейте!
Има ли още нещо за превеждане? Мога да се включа с англиийски или немски.

# 104
  • Мнения: 936
В Пилхар има още много - http://www.pilhar.com/Hamer/NeuMed/Sonderpr/nm.htm
може да си избереш.

Общи условия

Активация на акаунт