Как пресичате улицата ако сте с количка с бебе.

  • 5 482
  • 128
  •   1
Отговори
# 105
  • Мнения: 3 405
В дивото Мексико може, ама я отиди в Неапол  Laughing

# 106
  • Мнения: 1 427
В дивото Мексико може, ама я отиди в Неапол  Laughing
Била съм Grinning Но и там е по-добре от тук.Поне имат свободни тротоари.

# 107
  • Мнения: 3 405
A, да Simple Smile
Аз вчера снимах една варненска улица. Неузнаваема е, след като сложиха колчета по продължение на тротоата и разкараха колите от платното. Вървах с количката по тротоара, за пръв път Simple Smile и дори успях да пресека, след като шофьора на една минаваща кола спря в мига, в който зърна количката. Преди това не беше възможно, т. като от спрели коли количката не се виждаше от шофиращите.

# 108
  • Мнения: 1 427
A, да Simple Smile
Аз вчера снимах една варненска улица. Неузнаваема е, след като сложиха колчета по продължение на тротоата и разкараха колите от платното. Вървах с количката по тротоара, за пръв път Simple Smile и дори успях да пресека, след като шофьора на една минаваща кола спря в мига, в който зърна количката. Преди това не беше възможно, т. като от спрели коли количката не се виждаше от шофиращите.
Къде,къде? Laughing Това ще е уникална гледка,особено ако е в центъра.

# 109
  • Мнения: 3 405
В центъра е. Цар Асен  Ще кача снимката по-късно Simple Smile До вчера от там беше невъзможно да се върви по тротоар, а платното бе задръстено от спрели коли.
Вече не. Simple Smile

# 110
  • Мнения: 111
Моного ми е мъка с това пресичане, осмелявам се само на пешеходни пътеки и сфетофари. Не минавам пред количката, но я свалям от тротоара само след като не виждам да се задават коли в близост или с висока скорост.  По принцип при пресичане не разчитам никой да ме пази, разчитам на собствената си преценка и внимание, което ако съм с детето е двойно. Грешката на някой майки, е че си мислят че шофьорите ще пазят тях и децата им, просто забравят къде живеят.

# 111
  • Мнения: 4 753


Тук видях основно нарушения от шофьори... Само забележете как са паркирали навсякъде... И естествено един шофьор, който вместо да кара и да внимава да не удари някой, той снима... Къде има подлез, къде няма - е не бих пресякла в софийски подлез - просто много ми харесват и за това ги избягвам...

3. Един неправилно паркирал, и не е кръстовище.
4. Искам да кажа ,че има подлец и това не е пешеходна пътека и няма светофар за пешеходци.

3. Това си е кръстовище отвсякъде, но не е ясно дали е Т-образно...
4. На кръстовищата пешеходни пътеки са продълженията на тротоарите и банкетите върху платното за движение. Не е нужно пешеходната пътека да е маркирана, за да се възприема като такава...

Последна редакция: нд, 06 юли 2008, 19:39 от stelt77

# 112
  • Мнения: 957
А да си се сетила ..че е имало някои до мен докато снимам ...и трудно ще ударя някои в спряло състояние....
4. ВЕЧЕ ЩЕ ПИША С ГОЛЕМИ БУКВИ ЗА ДА ЧЕТЕТЕ ТАМ НЕ СЕ ПРЕСИЧА , Т ОБРАЗНО Е , ОТ МАЛКА ПРЯКА СЕ НАВЛИЗА В ГОЛЯМ БУЛЕВАРД НА КОИТО НА ПЕТ МЕТРА НАЗАД ИМА СВЕТОФАР, А НА ПЕТ НАПРЕД ИМА ПОДЛЕЗ.
5. В ТАЗИ ОТСЕЧКА И НА ТОВА КРЪСТОВИЩЕ НЕ СА ПРОДЪЛЖЕНИЯ НА ТРОТОАРИТЕ И  ИМА ПОДЛЕЗ

# 113
  • Мнения: 3 405
Не разбирам защо викаш  Thinking

# 114
  • Мнения: 957
Защото не се чете..а се пише колкото да мине номера.

# 115
  • Мнения: 6 624
bebe_efi и с големи и с червени да пишеш полза няма да има .
Е, тя жената си казва не я кефи да пресича в подлез и това ,ще пресича дето си и е кеф.
Правилно или не нея просто не я интересува.
Философства си, що и обръщаш внимание newsm78

# 116
  • Мнения: 957
И мен не ме кефи да набивам спирачки..ама го правя..Всеки все за нещо ще им е крив..че не им спирали колите и т.н...
Спирам да пиша тук ..защото е безсмислено...както има некадърни шофьори ..така има и некадърни и невъзпитани пешеходци...и през живота си не съм видяла някоя майка с количка...да остави количката преди пешеходната ...за да погледне дали няма идваща кола..

# 117
  • Мнения: 3 405
Няма полза от толкова афект.
Има всякакви шофьори, всякакви пешеходци и всякакви майки.
Някои си ги видяла, други не си.  Grinning

# 118
  • Мнения: 4 753
А да си се сетила ..че е имало някои до мен докато снимам ...и трудно ще ударя някои в спряло състояние....
4. ВЕЧЕ ЩЕ ПИША С ГОЛЕМИ БУКВИ ЗА ДА ЧЕТЕТЕ ТАМ НЕ СЕ ПРЕСИЧА , Т ОБРАЗНО Е , ОТ МАЛКА ПРЯКА СЕ НАВЛИЗА В ГОЛЯМ БУЛЕВАРД НА КОИТО НА ПЕТ МЕТРА НАЗАД ИМА СВЕТОФАР, А НА ПЕТ НАПРЕД ИМА ПОДЛЕЗ.
5. В ТАЗИ ОТСЕЧКА И НА ТОВА КРЪСТОВИЩЕ НЕ СА ПРОДЪЛЖЕНИЯ НА ТРОТОАРИТЕ И  ИМА ПОДЛЕЗ

Чета чета аз... и да викаш и да не викаш все тая, виж по-добре кво пишеш, точно теб съм цитирала... И какво си ги хванала тия подлези, къде в правилника видя да пише, че ако има подлез пешеходните пътеки не са продължение на тротоарите... Ако подлеза е в ремонт или е затворен по друга причина, кво правим тогава...  Thinking 

bebe_efi и с големи и с червени да пишеш полза няма да има .
Е, тя жената си казва не я кефи да пресича в подлез и това ,ще пресича дето си и е кеф.
Правилно или не нея просто не я интересува.
Философства си, що и обръщаш внимание newsm78

Тя жената много добре знае къде да пресича, не я мисли ти нея... И да, не я кефи да пресича през пиянски кенефи....   Whistling

# 119
  • София
  • Мнения: 1 524
 Crossing Arms

Последна редакция: нд, 06 юли 2008, 22:17 от meggyv

X Реклама

Общи условия

Активация на акаунт