Как пресичате улицата ако сте с количка с бебе.

  • 5 482
  • 128
  •   1
Отговори
# 90
  • Мнения: 957
Да ,защото е с нов interface и по бавно се зареждат снимките.

# 91
  • Мнения: 17 409
На мен ми иска парола

# 92
  • Мнения: 154
Ами аз по принцип съм си малко шубе по отношение на пресичането и движението на пътя, та като се има предвид това - пресичах мнооооого осторожно. Винаги се старая като вървя с детето по улица, където ползването на тротоар е невъзможно, малкият да не е от страната на движението. СИгурно и аз, като повечето жени, съм постъпвала нелогично, но адски се дразня като видя такива спокойни мами на пътя.

# 93
# 94
  • Мнения: 7 122
1. Движение на автомобили по трамвайни релси + неправилно движещ се пешеходец
2. Бабичка, тръгнала на зелено, но с кратък интервал на превключване
3. Два неправилно паркирали. Не мога да преценя мъжа, защото не виждам кръстовището. Ако е нормално (не Т-образно), си пресича на пешеходна пътека.
4; 5. Не знам какво имаш да покажеш. Може би "грациите" имат намерение да пресичат отгоре - гази ги.
6 Rolling Eyes
7. Гази.
8. Като 7
.....

# 95
  • Мнения: 957
1.На тази отсечка не е забранено карането върху трамвайните релси.
2. Госпожата си тръгна да пресича на червено.
3. Един неправилно паркирал, и не е кръстовище.
4. Искам да кажа ,че има подлец и това не е пешеходна пътека и няма светофар за пешеходци.
5. в далечината пак господина си пресичаше.

# 96
  • Мнения: 17 409
2. Тръгва да пресича на червено, пък стига до другия тротоар, пък колите още са спрели....
бебе ефи, не си ми убедителна с тези снимки, пробвай се  с други. И изобщо, след като си гледала 2 деца, предстои ти да имаш свои, защо не ни влизаш в положенеито, не разбирам. Mr. Green

# 97
  • Мнения: 957
Ами виж че около бабата няма абсолютно никoй,само един господиH,и я изчакаха всичките коли я изчакаха   , вместо тя да направи първата крачка и да се върне.
Иначе заставам в положението , но имам виждания и над пешеходците и над шофьорите и не може да ме обедите ,че всички шофьори са идиоти и не се съобразяват с пешеходците.
А снимките няма как да са чак толкова обедителни като ги направих ей така,няма да седя да ги дебня я.

# 98
  • София
  • Мнения: 2 430
Laughing Laughing Peace браво bebe efi ти си същински папарак!Между другото вече познавам някои,който са го глобили за неправилно пресичане Laughing
П.П.онзи на трамвайната линия май се почесваше по д....то Laughing
безспорни има няколко нарушения
!.минава на  двойна непресечна линия,на няколко пъти го видях,между другото това май е до ректората където се завива за Аксаков,там преди време ходих на салса и ако направиш там ляв завой а видях,че една кола прави куките те причакват малко по-надолу по Аксаков и ХОП Sad

Последна редакция: чт, 03 юли 2008, 17:24 от Madam Stasita

# 99
  • Мнения: 957
Да знам, там е нарушение със сигурност , доста често завиват натам колите.

# 100
  • Мнения: 411
Минавам пред количката за да видя положението,после ако е свободно за минаване издърпвам я и на пребешки  running
Вярвате ли ми,не съм видяла НИТО ЕДНА МАЙКА да пресича по тоси начин!Всички изкачат директно с количката напред  ooooh!Живея в близост до парка в Славейков и направо се удивлявам всеки път когато видя това.

# 101
  • Мнения: 9 990
Ти като не си-аз Само такива познавам-дето НЕ тикат напред на улицата количката.Не генерализирайте .
Пребешки=брибежки?

# 102
  • Мнения: 804
Напрежение, коли, дим... Заветната градинка е само на 50 метра... Те не спират... Концентрирам се, събирам всичките си сили. Аз мога!
Стягам "коланите" на бебето и му слагам шапка с нишки от фибростъкло.
Нагласям си ченето и захапвам здраво дръжката на количката със зъби.
Махам си обувките и вкопчвам пръсти в колелата.
Разпервам крила и прелитам тези смешни  50 метра.
Щастие.... Сън ...
Всички селяни са си по родните места. София е това, което трябва да бъде, на пешеходната пътека преминавам спокойно, никой не се сеща за майка ми и не ми показва пръст през прозореца...
Събуждам се обляна в пот и щастлива, че не ми са налага да пресичам с количка.

# 103
# 104
  • Мнения: 1 427
В "дивото" Мексико в момента в който пешеходец стъпи на платното,независимо дали има пешеходна пътека или не,всички коли са длъжни да спрат и да го пропуснат. Говоря от собствен опит за градче наречено Енсенада. А в нашата "европейска" страна ако пешеходец си позволи да се опита да пресече,отнася един куп благословии/ако оживее/. Вчера аз/бременна/ и баба ми/възрастна и куцукаща/ пресичаме на пешеходна пътека,маркирана и обозначена със знак. Вече сме на средата на платното,когато отдясно виждам засилена кола,и понеже съм убедена, че все пак ние сме с предимство в случая,си продължаваме напред. Простака,чак в последния момент се сети да удари спирачки и замалко да ни отнесе! Че на всичкото отгоре,вместо да се извини се и развика. А че сме на пешеходна пътека и че и двете едва вървим и че е в нарушение на Правилника,хич не му пука. Направо отсега се страхувам,като дойде време да извеждам бебето с количка,как и откъде ще минавам.

X Реклама

Общи условия

Активация на акаунт