Как пресичате улицата ако сте с количка с бебе.

  • 5 470
  • 128
  •   1
Отговори
# 120
  • Мнения: 2 759
                   Сладко  Mr. Green.

# 121
  • ВАРНА
  • Мнения: 1 842
а сега да питам мамите от Варна и дано се разпознаят тези, които ще опиша ей сегичка!
вчера, към 18 - 18:15 на новия светофар на Цар Асен и Чаталджа (до пазара на Чаталджа) 2 майки с колички (не бяха заедно) си минаха на червено като стой та гледай! с количките напред!!! вярно, че светофарът е нов, в смисъл има го от дооооста време, но го пуснаха в събота, но това в никаъв случай не трябва да служи за оправдание! на втората майка не се стърпях и й се озъбих къде е тръгнала на червено и отговорът беше : я си гледай работата Confused тези двете не пазят собствените си деца, за какво говорим ooooh!
шофьор не съм, но на приятелят ми до незнам до къде му е дошло да бие спирачки пред колички и майки, които въпреки наличието на тротоар си маат крачоли по улицата!
как пресичат ли - както им падне Tired

# 122
  • Мнения: 9 990
А този новия-пешеходен ли е или и откъм улицата има поставен/светофар де.../защото да-миналата година си пресичах чинно на светофара под пазара който е точно, но ми правеше впечатление че масово се пресича на средата между двата светофара по Чаталджа-точно срещу пазара-път е и за училището нагоре, но е доста натоварено.Ако е там сложен-не става ли много нагъсто от светофари там?Или не съм разбрала? Thinking

# 123
  • ВАРНА
  • Мнения: 1 842
светофарът е на Цар Асен и Чаталджа - преди да започнат кебапчетата.
Ген.Колев е еднопосочна по посока пощата от кръстовището с Чаталджа до ...(не знам точно до къде Embarassed) и направиха Цар Асен еднопосочна по посока пазара. ама и аз едно обяснение дръпнах Embarassed . един вид на улиците на генералите стана огромна обърквация - и за шофьори, и за пешеходци! но все ми е на акъла, че майките тряба да са дваж по-внимателни!

# 124
  • Мнения: 9 990
Ясно, благодаря-да знам кво ме чака значи Mr. GreenНо там май се получава за кратко разстояние-3 светофара един след друг.

# 125
  • ВАРНА
  • Мнения: 1 842
знам какво ни чака - един град, който е доста далеч от "най-добрия за живеене град в Бг" Confused
извинявам се за спама Embarassed

# 126
  • Мнения: 1 334
С повишено внимание Wink.

# 127
  • Мнения: 17 407
Аз също по навик щях да си премина  днес на червено, ама се усетих в последния момент, че трябва вече да гледам светофара Grinning За ЦАр Асен става въпрос, ще свикнат мамчетата, надявам се.

# 128
  • Мнения: 3 405
 Mr. Green Аз онзи ден си чаках чинно на Чаталджа и Цар Асен да светне зелено на новопоставения светофар.
Нямаше коли. И колко пешеходци без колички си минаха на червено?! Двама дори обсъждаха новия светофар, не да не са го видели.

Общи условия

Активация на акаунт