Майчета за февруари в нова темичка събрани

  • 20 458
  • 295
  •   1
Отговори
# 225
  • Мнения: 1 796
Добро утро момичета, снощи не можах да спя, такава глава ме болеше, а днес на работа се чудя как ще изкарам, сега ще ходя да ми измерят кръвното ooooh!
Добре дошли на новите бремелинки
Със сливенския отбор може и да се засечем някъде, аз съм от Ямбол Wink

# 226
  • Мнения: 2 270
Не смогвам да ви изчитам Wink
Относно коремчето - на мен много ми личи вече, а апетита - имам го в изобилие, направих едно откритие, когато започна да ми прилошава и да ми се гади - когато ям не ми се гади и от тогава само ям Grinning
Добре дошли на новите бременилки!  bouquet

# 227
  • София
  • Мнения: 66
Хеллоу Simple Smile

Сега да видя да не изпусна нещо Simple Smile

radka80, имам една приятелка,... вече е в 6 или 7 месец.... Въобще не й пречи да си пийва по една бира /не на ден предполагам, но все пак/ Така че не се притеснявай... Само не прекалявай..
Аз съм на мнение, че организма си знае... Щом ти се пие бира значи, да речем, че бъбреците ти искат да се прочистят... Щом ти се пие червено винце, значи кръвното ти е ниско.. и разни такива...
по-малко притеснения => по-добре...

Pampam, аз сега друго ще опитам да направя.. ултразвуков скрининг за хромозомни аномалии в първото тримесечие на бременността (11-14 седмица от бременността)... в http://www.mcfemina.com/possibility.php ако и тия на излизат в отпуска де Simple Smile

niunia, браво че кървенето е спряло... повече да не се появява до края Simple Smile

krassina77, на мен единствено вечер ми е лошо... но вчера за пръв път хапнах сандвич, вместо дежурната салата... и да ви кажа "лошотията" ме пропусна Simple Smile
Извод: като ви е лошо, хапвайте Simple Smile
О и да ви кажа.. един лимон изяден ей така /без захар/ върши чудеса!!!

daya9 , и мен два дни ме боля глава .. .по-точно не боля, ами все едно щеше да се пръсне.. и ми мина като си взех резултатите за токсоплазмозата.... Ти да не би да се притесняваш за нещо?

моето коремче си е абсолютно същото като преди.. само вечер, предполагам от газове, е по-надуто... но вече искам да ми стават в градския транспорт Simple Smile а преди като са ми ставали се обиждах Grinning

А пък мами... като казах градски транспорт, вчера какво ми се случи... направо се спекох яко.. беше страшна блъсканица, аз съм си нисичка и по принцип ми е трудно да се хващам за горните дръжки, но вчера нямаше къде другаде и се протегнах... при което такава срязваща болка имах, че свят ми се зави... добре че след малко дойде таткото та му поревах и ми мина... Сигурна съм че не е нещо опасно, но наистина много се стреснах...

Аз както обикновено съм най-многословна...  Embarassed

Хубав ден и до ксоро Simple Smile   bouquet

# 228
  • Мнения: 1 796
carbo преди все бях чувала за сутрешно гадене при бременните обаче и при мен е вечер, все да съм наопаки Mr. Green
не знам от какво ме боли главата, кръвното ми е наред, а притеснения все си има, особено на работа.

# 229
  • Мнения: 298
Оп здравейте и от мен,да не забравя нещо:
Добре дошли на новите.SIsi засега ти май си талисманчето на отбора (най-малката мамичка).Лека и безпроблемна бременност на всички.
yanast,харесва ми идеята за обмяна на опит при отгеждането на децата.Ще се включа когато започне дискусията,защото срещнах по нагоре предложение да я отложим във времето до февруари.
И аз се включвам в дружинката на пълничките мами,но и моето коремче се издува.Следобяд вече си приличам на бременна,а мисля че още ни е рано толкова да ни личи,не се чувствам комфортно от тези газове(гадове).
Да ви се оплача,досега нямах проблеми с гадене и повръщане,но от два дни вечер ми се появиха симптомите на бременността,и аз като daya 9 съм наопаки.Надявам се скоро и това да изчезне заедно с газовете.
Лек и ползотворен ден пожелавам на февруарския отбор и само победи. baby_neutral  bouquet

# 230
  • Мнения: 2 829
Момичета, моля да ме извините, ама с тази бременност съм много нетърпелива-ако може още утре да си гушна новото бебе Grinning Затова и започнах отзад напред. Много сте прави, че е рано да си говорим за бебета, сега е време да си говорим за килограми, коремчета, изследвания, пръстени и сватби, кремове, гимнастики за бременни и т.н. Hug
На мен корема ми е леко подут, от което мъжа ми си направи извода, че бебето щяло да е голямо Grinning (аз мисля, че само апетита ми е голям Laughing ) и понякога имам киселини вечер. И предишния път имах киселини, ама доста по-късно. И много, много ми се спи....
За пиенето-аз отдавна не пия по много алкохол (нали кърмя), но като ми се прииска пийвам по няколко глътки. Но по принцип не си падам по алкохола, та не ми липсва.
Май е време да си направим албумче и да започнем да си показваме коремчетата, какво ще кажете?

# 231
  • София
  • Мнения: 66
yanast, албума е хубаво нещо, но аз моя пъпчив корем хич и не искам да го покавам  Crossing Arms
Много бих се радвала да видя вашите все пак Simple Smile

# 232
miminka за мен е чест да бъда  талисманче на отбора !!!хихихиихи на мен по цял ден ми се драйфа имам апетит но ми е лошо и не мога да ям толкова !!сутрин знам че трябва да хапвам по нещо малко но ми е много трудно никога не съм закусвала сутрин и ми е лошо и никак не ми се яде  !!!!иначе кръста много ме боли и така!!! а само сутрин мога да повурна тогава ми е най зле макар че и през деня  ми е лошичко!!!!но това било добър знак че с бебчо всичко е наред!!!!ще търпя заради него!!!!добре че имам спокойна работа седя на бюро по цял ден и не се наторварвам!!!!чудя се днес дали да ходя на дискотека!!!!дали  не е лоша идея!!!!как мислите!!!! newsm12

# 233
според мен е рано за албумчета за коремчетата ни!!!аз лично принципно си имам малко коремче и още определено не виждам промяна!!!!сигурно към 3 месец живот и здраве ще ми проличи нямам търпение!!!!но някои от вас са по напред така че незнам ...!!!!  love001 txtloves smile3504

# 234
  • Мнения: 2 270
Момичета, може ли едно питане:
Както знаете онзи ден с мъжо се престрашихме и правихме секс, той обаче получи обрив, като при гъбички, а аз нямам никакви оплаквания, дори характерното засилено течение вече намаля и почти спря - какво може да е според вас?
Възможно ли е гъбична инфекция или някаква друга да протича без никакви симптоми при мен?
На лекар ще ходя края на месеца и тогава ще правим микробиология и честно казано ако не се налага не искам да ходя по-рано

# 235
  • Бургас
  • Мнения: 1 132
Ние с моичкия си правим честичко  txtloves , ама при него няма никакви проблеми, както и при мен!  hug Доколкото знам състоянието на баланса на влагалищната флора е много вероятно да се наруши при бременност, та може би е от това!  newsm78 При мен имаше проблеми преди време от интимен сапун, който смених! Ама ако има парене или сърбеж - ходете на доктор!

# 236
  • София
  • Мнения: 66
sisi, аз не бих ходила на диско по няколко причини:
сънливост; гадене; задименост... може би не в тоя ред... Ти си решаваш все пак... ако се чувстваш добре, ходи... Важното е мама да е щастлива, за да расте бебо доволен Simple Smile

pretty, а защо не пратиш мъжо си на преглед? аз моя съм го пратила, каза че в понеделник ще ходи... той няма симптоми, а аз мисля че гъбите при мен дойдоха едновременно с имплантирането на яйцеклетката /и от тогава кекс само по телевизията/, но все пак не искам като се излекувам аз той да ми ги върне скоропостижно

та прати го него, хем и той малко да се посрамува Wink

РЕД, а за кой сапун става дума?

# 237
  • Бургас
  • Мнения: 1 132
РЕД, а за кой сапун става дума?
Ми Лактацида, от който всички са доволни на мен не ми действа въобще добре, та затова сега съм с Билка и всичко е ОК!

# 238
  • София
  • Мнения: 66
хммм и аз съм с Лактацид... ама като го почнах се зачудих щото нали неговата работа е прави по-киселинна средата.. а по време на бременността тя така или иначе става киселинна...
Ама на мен наистина ми помага... поне откъм симптоми де... дано в края на месеца ми изпишат лечение вече Cry

# 239
  • Мнения: 2 270
...pretty, а защо не пратиш мъжо си на преглед? аз моя съм го пратила, каза че в понеделник ще ходи... той няма симптоми, а аз мисля че гъбите при мен дойдоха едновременно с имплантирането на яйцеклетката /и от тогава кекс само по телевизията/, но все пак не искам като се излекувам аз той да ми ги върне скоропостижно

та прати го него, хем и той малко да се посрамува Wink

...

И аз точно това съм решила да направя Peace, че покрай мойте прокървявания до гуша ми дойде от прегледи и ако не се налага ще си чакам края на месеца

Общи условия

Активация на акаунт