слу4айност, съдба или просто си въобраzявам

  • 6 298
  • 125
  •   1
Отговори
# 75
  • Пловдив
  • Мнения: 1 274
Незнам вие какво ще кажете за горното разказче но това за мен си е чиста проба съдба.Казвала съм го и пак го повтарям - НЯМА НИЩО СЛУЧАЙНО В ТОЯ ЖИВОТ!!!  Wink  Laughing
А на desika_   bouquet  Hug дано всичко се развие много добре за вас   bouquet

# 76
  • Мнения: 494
Момичета,не мога да ви опиша,колко съм развълнувана. Преди малко си направих тест и директо се появиха две тлъсти EFP Другата седмица сме при доки за потвърждение и така.
Изглежда наистина си е било съдба  bouquet

# 77
  • София
  • Мнения: 1 735
Честитооооооооооооооо  bouquet!Разбирам щастието ти!Пожелавам лека бременност и прекрасно бебче!  ylinfant

# 78
  • Мнения: 679
Честито   bouquet
Развълнувах се с тази тема  Party Пожелавам лека и безпроблемна бременност и здраво бебенце на финала  Peace

# 79
  • Мнения: 645
Бравооооооооооо!!!честито лека бременност ти  желая и прекрасно бебче накрая,но и аз исках да разкажа за себе си!Миналата година май месец ми закъсня цикъла с 2седмици и понеже съм винаги редовна до датата си помислих че съм бременна тъй като вече почнахаме да правим и бебо,но теста беше отрицателен,и тази година пак май месец ми закъсня с 2 седмици и от теста се появиха EFPнезнам дали е слу4аиност или просто съвпадение, но термина ми е за 5януари а мъжа ми сънува че имаме момченце и се казва Данчо Laughingнезнам дали това е някакъв знак тъй като на 6януари е йорданов ден!

# 80
  • Мнения: 1 187
Не си въобразяваш - така ще кръстиш детето живи и здрави. Ето и моята история. С мъжа ми се запознахме на Илинден (20.07) и на Илинден (но стар стил 02.08) направихме импровизиран годеж(това е друга история). Терминът ми беше на стария Илинден, на сегашния ми беше планувано секциото (е, ние избързахме да се появим). Детето кръстихме Илия, на дядо му. Когато го кръщавахме, кръстницата му го взе и без да иска си избра точно пейката под иконата на св.Илия, за да го облича. Решихме да дарим някоя стотинка на новостроящ се параклис св.Илия, бяхме с детето и в момента в който мъжът ми посегна да отвори вратата на църквата, където се събираха даренията, камбаните започнаха да бият. Синът ми проходи на освещаването на този параклис на Илинден. Това не са случайности, а неговият ангел-хранител бди постоянно. Късмет и дано следващия месец се похвалиш с двете чертички.

# 81
  • Мнения: 60
Честито!И ние нямахме намерение да правим второ дете,но дни преди да разбера,че съм бременна от гризките на дъщеря ми и се падна едно бебешко дневниче.От новогодишната баница също ми се падна такова късметче, но не му обърнах никакво внимание.

# 82
  • София
  • Мнения: 1 529
  bouquet  bouquet  bouquetЧестита малка Лаура!
 Случайности няма,вярвам в съдбата.

# 83
  • Мнения: 4 335
4естито HugРазбира се,4е е било сьдба,няма слу4айни неща  bouquet

# 84
  • София
  • Мнения: 5 079
Сънувах много пъти едни и същи сън - че имам бебе, СИН, че го разхождам и всички му се радват.
Забременях МНОГО трудно, почти 2 години опитвахме.  Rolling Eyes
Случи се в много тежък момент за нас, изпълнен с много смърт (мъжът ми погреба 3 - ма роднини), стрес, пътувания и сълзи...
Като видях двете чертички просот не можех да го осъзная. Но бях сигурна, че ще има момче, от самото начало.
Съдба ли предзнаменование, незнам, просто понякога ни се дават знаци, които трябва да разчетем и последваме. И да повярваме

# 85
  • Мнения: 616
Миналата година март ми предстоеше едно изследване за което много се притеснявах дали всичко ще е наред, вечерта преди да го направя сънувах, че имам син и че го кръщавам Кристиан .... тогава не правехме опити за бебе. Резултатите от изследването ми бяха повече от чудесни...приех го като някакъв знак. Тази година почнахме с бебеправенето и на втория опит бебо е станал точно март месец, разбрах на Благовещение. Очаквам момче   Heart Eyes и всичко около него е свързано със някаква символика, не вярвам че е случайност! Simple Smile

честито Mара Подробната желая ти лека бременност и здраво бебче   bouquet

Последна редакция: чт, 14 авг 2008, 11:09 от Invisible

# 86
  • Мнения: 49
Момичета, от няколко месеца разглеждам темите във форума, но едва снощи си направих регистрация и реших да се включа в разговорите. Историите ви много ме развълнуваха, сега си седя в къщи сама и плача надявам се скоро и мен да ме споходи подобна радост, три месеца опитваме - за съжаление все още без резултата   Sob

# 87
  • Мнения: 298
ЧЕСТИТО  Hug
Малката ЛАУРИТА вече не е блян.
Жлая ви много радост,щастие и красиви мигове.
Още веднъж ЧЕСТИТО.  bouquet baby_neutral

# 88
  • Мнения: 851
Разплаках се от умиление като четох. Много хубаво ми стана. Да си кажа и аз. Колега на моя мъж имаше момиченце на няколко месеца. Влизайки в един магазин видях страхотна бебешка шапчица бяла с розова панделка. Толкова я харесах, че реших да я купя за малката. Но все така ставаше, че не успявах. След няма и месец разбрах че съм бременна като дори не бяхме правили сериозни опити в тази насока. Роди ми се момиченце. Шапчицата я запазих и не я подарих нарочно. Вярно че я купих за другото детенце, но ми се струва, че тя си беше всъщност за Габи, нещо като предизвестие, че тя вече идва и да я чакаме. Шапчицата е в нейното шкафче с дрехи и мисля, че там ще си стои завинаги.
На авторката искам да кажа, че и аз вече вярвам, че няма случайни неща. Мисля че вашата малка Лаура ви дава знак че вече е решила да идва и ви казва да я чакате.Пожелавам ви най-скоро да я посрещнете и да сте много щастливи!

Последна редакция: чт, 14 авг 2008, 12:01 от didiana

# 89
  • ВАРНА
  • Мнения: 1 332
Браво! Съдбата, си е съдба.....
Лека бременност и успешен финал

Общи условия

Активация на акаунт