слу4айност, съдба или просто си въобраzявам

  • 6 298
  • 125
  •   1
Отговори
# 90
  • Oslo
  • Мнения: 659
Честито!!!
Лека бременност и сладко бебе ти желая!  bouquet

# 91
  • София / Пловдив
  • Мнения: 8 119
Честитооооооо!   bouquet

На мен преди да забременея ми се падна "бебе" от коледната баница с късмети  Laughing Още си пазя листчето.

# 92
  • Мнения: 851
Извинявам се, но чак сега прочетох, че малката вече е факт! Прекрасно! Честито!  bouquet  bouquet  bouquet

Дръж ни в течение какво ще ти каже доктора. И лека и хубава бременност!

# 93
  • София, в момента в любимото ми село Железница
  • Мнения: 1 674
Честитоооооооо![/size]

Пожелавам ти лека бременност и едно прекрасно бебче на финала!

# 94
  • Мнения: 5 183
Браво!
Честито!
Нямам думи!

# 95
  • Мнения: 3 016
Няма нищо случайно  втози живот .Така мисля аз .

# 96
  • Мнения: 352
Вярвам, че няма нищо случайно. Тъй като бях много сериозно оперирана като по-малка, 8 години живях с мисълта, че може би няма да имам деца/така ми бяха казали лекарите, вероятността е твърде малка/ След като се оженихме с мъжът ми се молех непрекъснато да стане. След 5 месеца вече се бях отчаяла и не мислех толкова за това. Веднъж като простирах на терасата чух бебешки плач, който все едно идва от една от моите стаи. Първоначално си помислих,че си въобразявам. Огледах се навсякъде да няма бебе по терасите, но плачът идваше отвътре от детската. И това се повтори 3 пъти. Дойде племенницата ми и ме прегръща като казва:Лельо ,дай да гушна бебето"И същия ден видях EFP.Стискам палци за теб да станат нещата ,както ги искаш!

# 97
  • София
  • Мнения: 2 227
Настръхнах, честито  bouquet.

# 98
  • Мнения: 4 516
И от мен честито! Много се радвам за теб!   bouquet

# 99
  • Мнения: 453
Честито на Мара!
Първата ми дъщеря дойде след 3 години и половина опити. Имах междувременно една неуспешна бременност. Една колежка ми каза, че ме е сънувала бременна, направих си същия ден тест - положителен. За съжаление изгубихме бебето и дълго време не можех да го прежаля. Задавах си въпроса "Защо?" и един ден сякаш някой ми отовори "Не му е било времето.".
Скоро след това пак бях брененна. Доки ми беше казал, че ако до 3 месеца не забременея почваме изследвания. На втория месец бях бременна. В деня, когато го разбрах ми се панда късметче с кафето - "приятна изненада". Доки го потвърди на Благовещение Жената на брат ми споделила с майка ми, че ме е сънувала бременна. Майка ми, която е доста навътре с гледането на кафе сънувала, че я викам да и покажа нещо - завела съм я до бебешко креватче, а в него момиченце със сиви очи. Аз тогава бях бременна 2-3 месец, но не казвах на никого, за да не се получи фал като предишния път. Сънувах щерката и аз като бременна, но беше с черни очи, както и се оказа в действителност. Когато малката се роди, обявихме че ще се казва Мина. Тогава свекърва ми ми разказа, че по съвет на някаква врачка била ходила в манастира "Св. Мина" и била направила дар 50.00 лв, леген и розова панделка - за внучка!
Все се майтапя с нея, че за тия 50.00 лв ще дойдат поне 3 внучки! Laughing
Когато Мина стана на 1 година направихме втората внучка от раз. Около Коледа. Поръчах си пак момиченце. Бях супер уверена, че съм забременяла от раз, че е момиче, че е с леко дръпнати очи и висока (бяхме ходили да правим бебето във В. Търново и се любувахме на останките на Калоян, с прабългарски азиатски черти и много висок). Бях сигума, че ще се роди на 16. Септември, предварително го бях обявила. Въобще с това бебе имах много силна връзка, още преди да го зачена. Пак не бях обявила, че съм бременна, защото от нетърпение отидох на доки на 1-вия ден от закъснението, той видя точицата, но имаше някои съмнения, предписа утрогестан и ме каза да се явя пак след 2 седмици. Затова споделих само със свеки, която идваше да ми помага с Мина. Майката на свеки и казала, че сънувала, че аз и свеки носим в ръце памук - това значело "нова душа". Майка ми вече беше видяла, че съм бременна в кафето на леля ми, та изненада нямаше.  Имахме само 1 женско име - Ангелина. И се роди ангелче - русо, със сиви очи.
Предчувствам аз и още едно детенце, но има време.

# 100
# 101
  • Варна
  • Мнения: 1 180
Изчетох цялата тема.
Мара Подробната, ЧЕСТИТООООООООООООО! ЛЕКА И БЕЗПРОБЛЕМНА БРЕМЕННОСТ ТИ ЖЕЛАЯ.    Hug  Hug Hug  Такива случки много ме радват. Съдбата си знае работата. Вярвам в нея!

# 102
  • Мнения: 1 091
Ех, че хубаво!
Пожелавам ти догодина една сладка и пухена Лаура!
  bouquet  bouquet  bouquetЩе стискам палци. Peace

# 103
  • Мнения: 1 173
Мара Подробната, ЧЕСТИТО!!! Много се радвам за хубавата новина!

Бързо в априлските, чакаме те!!  Laughing

# 104
  • Мнения: 239
Честито миличка!

Най-красивото и здраво бебе ти желая на финала.
Както казаха и в горните постове НЯМА НИЩО СЛУЧАЙНО!


Късмет Hug  bouquet

Общи условия

Активация на акаунт