слу4айност, съдба или просто си въобраzявам

  • 6 295
  • 125
  •   1
Отговори
# 105
  • Мнения: 8 999
Може би само вяра, подсилена от някоя такава случайност ти е липсвала, за да стане чудото. Защото за мен създаването на нов живот е абсолютно чудо.
Честито!
И да не се разочароваш, ако бебето се окаже някой Лаурчо, а не Лаура. Да сте живи и здрави цялото семейство - и родени, и неродени.

# 106
  • кв.Изток
  • Мнения: 1 219
Момичета, от няколко месеца разглеждам темите във форума, но едва снощи си направих регистрация и реших да се включа в разговорите. Историите ви много ме развълнуваха, сега си седя в къщи сама и плача надявам се скоро и мен да ме споходи подобна радост, три месеца опитваме - за съжаление все още без резултата   Sob
Не се отчайвай и при теб ще се случи чудото Peace

ЧЕСТИТО НА Мара Подробната.  bouquetНяма случайни неща. Wink

# 107
  • Пловдив
  • Мнения: 588
Честито миличка!

Най-красивото и здраво бебе ти желая на финала.
Както казаха и в горните постове НЯМА НИЩО СЛУЧАЙНО!


Късмет Hug  bouquet


Мара Подробната, много се радвам за теб! Hug

Последна редакция: чт, 14 авг 2008, 15:31 от Vanessa_MM

# 108
  • There I was on a July morning
  • Мнения: 4 575
По принцип не вярвам в разни предзнаменования, но когато бебе-правехме бебчо номер 2, в разговор с мъжа ми случайно казах репликата на бабата от рекламата за мобилни телефони "Идеално за нас ЧЕТИРИМАТА", след което реших, че това е знак, че скоро ще ставаме четирима - така и стана.

# 109
  • Мнения: 2 132
ЧЕСТИТО  Hug
Лека и безпроблемна бременност ти желая и чакаме новини дали ще е Лаура или малко момченце  Grinning

# 110
  • от Луната
  • Мнения: 1 752
Изчетох цялата тема.
Мара Подробната, ЧЕСТИТООООООООООООО! ЛЕКА И БЕЗПРОБЛЕМНА БРЕМЕННОСТ ТИ ЖЕЛАЯ.    Hug  Hug Hug  Такива случки много ме радват. Съдбата си знае работата. Вярвам в нея!

  bouquet И аз вярвам в съдбата. Леко  preggo и накрая сладко   ylinfant Лаурче Hug

# 111
  • Мнения: 1 243
Честито  bouquet

# 112
  • Мнения: 11 607
Честито!  bouquet

Радвам се,че желанието ви да станете мама и тати е на път да се сбъдне!

# 113
  • Мнения: 494
Здравейте момичета Сега се връщам от работа и седнах да ви прочета. Благодаря на всички ви за пожеланията  bouquet
Цял ден се хиля ,както вика мъжа ми, като рязана зелка. Истински съм щастлива,но още сякаш не мога да го осъзная. В главата ми днес е ураган от мисли.
 
Може би само вяра, подсилена от някоя такава случайност ти е липсвала, за да стане чудото. Защото за мен създаването на нов живот е абсолютно чудо.
Честито!
И да не се разочароваш, ако бебето се окаже някой Лаурчо, а не Лаура. Да сте живи и здрави цялото семейство - и родени, и неродени.
Ама разбира се,че не! Дори тайно се надявам на двечки,ама каквото и дойде,няма да го върнем Praynig
Благодаря ви още веднъж,а на всички,които желаят бебче: вярвайте момичета,  повече търпение и действие luvbed
Това е за всички вас newsm51

# 114
  • Мнения: 266
Имаш едно голямо ЧЕСТИТО и от мен   bouquet  bouquet  bouquet желая ти искрено лека и безпроблемна бременност и едно прекрасно момиченце в края й  Hug
темата е много интересна, четох с удоволствие! Определено вярвам в тези знаци на Съдбата. Може би и при моята бременност е имало такива просто в момента не се сещам нищо значимо! 

# 115
  • Мнения: 410
честито и лека бременност!наистина няма случайни неща!!!пожелавам ти леко бременеене и едно здраво априлско бебче!

# 116
  • Мнения: 49
Момичета, от няколко месеца разглеждам темите във форума, но едва снощи си направих регистрация и реших да се включа в разговорите. Историите ви много ме развълнуваха, сега си седя в къщи сама и плача надявам се скоро и мен да ме споходи подобна радост, три месеца опитваме - за съжаление все още без резултата  Sob
Не се отчайвай и при теб ще се случи чудото Peace

ЧЕСТИТО НА Мара Подробната.  bouquetНяма случайни неща. Wink
Благодаря ти! А на бременнещата Мара Подробната, честито!!! Безпроблемна бременност и здраво и щастливо бебе и желая

# 117
  • Варна
  • Мнения: 558
Честито   bouquet! Желая ти безпроблемна бременност и сладко здраво бебче на финала  Hug.

# 118
  • Sofia
  • Мнения: 77
Честито!!! Желаята ти една лека бременност.
Случайни неща за мен няма.

# 119
  • Мнения: 770
Пожелавам ви от сърце Лаура! Вярвам в някакви знаци, предчувствия, интуицията си... дано това е вашият знак Peace

Общи условия

Активация на акаунт