татковци с детски колички :-)

  • 8 232
  • 70
  •   1
Отговори
  • Мнения: 830
Последно време все по-често виждам татковци сами да разхождат малки дечица, че дори и съвсем малки бебешоци. На мен лично тази гледка страшно ми харесва, дори го намирам за секси  Mr. Green Та въпроса ми е нормално ли е татковците да се грижат за децата наравно с майките- да ги водят на разходки, да ги хранят, да влизат с тях в банята или вие сте типичният мачо за който грижата за децата е задължение само на жената?
Хайде сладури да ви видя що за татковци сте Hug

# 1
  • Galaxy 13197853088
  • Мнения: 2 392
не е нормално, ама какво да ви правим ....

# 2
  • Мнения: 830
Тава как да го разбирам, толкова я обичам, че за нея дори и детето ще водя на разходка или времената вече не са такива каквито бяха преди 30години?

# 3
  • Galaxy 13197853088
  • Мнения: 2 392
Предпочитам да пия бира с приятели отколкото да сменя наакан памперс (напримерно). Предполагам ме разбираш.
Не казвам, че е лошо да разхождаш детето си с количка из парка и да бъбриш с млади майки аспектите на възпитанието при малките деца, но не ме влече.

# 4
  • Мнения: 46 518
50:50 се грижехме като бебе, аз основно хранех, той пък винаги къпеше, сега той повече се грижи за нея, защото е привързана към него Laughing

Labrador, то и мен не ме влекат количките, но никой не е казал, че е лесно да си майка/баща, като си се хванал на хорото, ще го играеш.
Мъжът ми е точно толкова родител, колкото и аз.

# 5
  • Galaxy 13197853088
  • Мнения: 2 392
50:50 се грижехме като бебе, аз основно хранех, той пък винаги къпеше, сега той повече се грижи за нея, защото е привързана към него Laughing

Labrador, то и мен не ме влекат количките, но никой не е казал, че е лесно да си майка/баща, като си се хванал на хорото, ще го играеш.
Мъжът ми е точно толкова родител, колкото и аз.
Няма спор в това.

# 6
  • Мнения: 6 703
Аз пък почти не съм бутала количка, защото съм "слаботелесна" и ми беше много трудно. Май не си спомням и да съм излизала сама. Нощно време не съм ставала, имах усложнения в началото и то така си тръгна. Грижете сме си ги поделяли, както и всичко друго не само детето. Само не го е кърмил по обективни причини. За нас това е "нормалната" ситуация.

# 7
  • Мнения: 830
Предпочитам да пия бира с приятели отколкото да сменя наакан памперс (напримерно). Предполагам ме разбираш.
Не казвам, че е лошо да разхождаш детето си с количка из парка и да бъбриш с млади майки аспектите на възпитанието при малките деца, но не ме влече.

Абе то и аз предпочитам да ходя по магазините да харча пари или на разходки ама като се е появило малкото човече всеки прави компромиси със себе си в името на детето.Грижата за децата не трябва да се приема като бреме и ролята на таткото трябва да е все по-дейна.Мъжът ми много ми помага, в резултат на това малката го обожава. А можеше да виси пред телевизора с вестник в ръка и детето почти да не го познава или да го приема като мебел.

# 8
  • Galaxy 13197853088
  • Мнения: 2 392
аз също помагам, бих казал също, че малката си играе (и прекарва) повече време с мен отколкова с майка си, но това не променя нещата ...
Цитат
Мъжът ми много ми помага, в резултат на това малката го обожава.

а това не мисля, че е правилно.

 

# 9
  • Мнения: 830
а това не мисля, че е правилно.
 

Защо,аз не виждам нищо нередно?

# 10
  • Galaxy 13197853088
  • Мнения: 2 392
Децата се привързват към тезикоито им обръщат повече внимание и се занимават с тях. Домашните задължения нямат отношение в случая.

# 11
  • Мнения: 830
Ама той ми помага именно като се занимава с малката,води я на люлките, рисува с нея, играят си на двора.Именно за това малката го обожава,домакинската работа си я върша сама ,перфектна домакиня съм Peace
А привързаността между дъщеричките и техните татковци е доказана от Фройд ..ако не ме лъже паметта.

# 12
  • Мнения: 1 813
Определено е много хубава гледка,става ми приятно. Радвам се,че има и такива мъже,а не само от другия тип, които висят на кафето до училище,не си носят халките,постоянни ни зарибяват и по нищо не дават признаци на обвързани хора,най-малко пък с бебета. Докато някой прекрасен ден не ги засечем с жените и количките и се чудят къде да се наврат.  Tired Айде,че се отклоних.


Миналото лято бях видяла един отбор татковци, хаа беше много готино, събрали се 5 6 мъже с още толкова бебешки колички и на разходка.  Simple Smile Бяха по главната улица и определено привличаха вниманието.

Но има и друго,което ми прави впечатление. Момичетата като  родят и нещо се случва. В смисъл като вървят заедно с мъжете си, изглеждат като някакви лелки,а съпрузите им като момчета. Не е честно.  Crossing Arms

# 13
  • Мнения: 1 763
И моят мъж много помага. Няма дейност, свързана с детето, която не е вършил. Единствено не се справя с избора на дрешки за съответните атмосферни условия, но това не ми пречи аз да го върша. Сам с детето рядко излиза, но само защото аз предпочитам да ходя с тях на разходки, вместо да седя да чистя вкъщи очквам някой ден хеи-то да ни затвори. Случвало ми се е като го храня да ми го взима от ръцете, защото иска той да го храни. На разходка винаги той бута количката, това си е правило. Като някоя досадна свекърва е, но не се оплаквам  Grinning.

# 14
  • Мнения: 1 176
И за мен е нормална гледка да видя мъж,който бута детска количка.Или пък татковци,които водят децата си в парка ,на разходка.А BENI MAMA е много права,като казва,че децата се привързват много към бащите си,ако последните се грижат за тях наравно с майката.

# 15
  • София
  • Мнения: 39 766
Моя съпруг с кеф разхожда Алекс с количката. Като излезем и започва да мрънка "дай ми го деее".
От скоро се престраши и започна да сменя памперси. Все още не смее да го къпе. Щял да го счупи Simple Smile
Не мога да се оплача, много ми помага.

# 16
  • Варна
  • Мнения: 2 378
Татковци с колички - готина гледка, но мнооого рядка.

Моята половинка с големият излизаше от дъжд на вятър, с малкият- ни веднъж. Защо ли? Да взема да го питам. newsm78

# 17
  • Мнения: 1 217
И аз напоследък виждам много татковци с колички,много мило ми става винаги,браво на татковците! smile3501 Дали е нормално да помагат наравно-незнам,но подкрепям идеята Mr. Green

# 18
  • Мнения: 592
Никакъв проблем - мен ми е кеф. Дори и като се върна от работа. Но тарифи като тази 50:50 не понасям. Важното е да се подхожда с желание и отговорност. Иначе е отчет пред обществото. Защо си го направил, ако няма да излизаш с количката? Това май е въпрос към майките? Peace

# 19
  • Мнения: 1 217
Аз лично не познавам майка,която да не си извежда бебето newsm78 За желанието и отговорността съм 100% "ЗА" Peace Сигурно допускам грешки в отглеждането на децата си,но пък съм почти единствената,която може да ги накара да се смеят със сълзи.Има и татковци,които се държат така,сякаш са станали такива за да ги приеме по-лесно обществото.

# 20
  • Мнения: 2 716
Спомням си единпознат, който буташе количка в парка,с цигара вуста (то и мами с цигари дал бог  Sick)и само повтаряши на ревящото бебе:
-МлЪкни, ше ти е*а майката.
-Ама аз вЕрно ше ти е*а майката.
Мила гледка.
А останалите "приятелчета" го окуражаваха:
- Ми мноо ясно, че ти ше му...

# 21
  • Мнения: 830
с мъжът ми се карахме кой да бута количката  Mr. Green...и все още дъщеря ни е голямата му страст, обича да прекавра свободното си време с нея.Добре, че не ревнувам Crazy

# 22
  • Мнения: 5 940
Никога не се отегчава да се занимава с детето. Дори не ни е хрумвало, че бутането на количка е само женско занимание. Детето има двама родители, те си споделят и щастието, и грижите в отглеждането.

# 23
  • Мнения: 3
Винаги ми е много забавно, когато някой пита "нормално" ли е това или онова. Какво значи нормално? Кога е нормално - когато го правят определен процент хора ли? Колко процента?

Аз  помагам винаги на жена ми с малкото зверче - къпане, миене на дупе, смяна на памперси, приспиване, хранене (освен кърмене Wink ) и т.н., и т.н., в това число и разходките с количка навън. Когато излизаме заедно - вечер, събота и неделя - винаги съм задколичковото устройство по мое желание и ми е много приятно. Често ходим на разни обществени места тримата и на мен също ми е приятно да го нося, доколкото още  е на 10 месеца и не може да щъпука сам. Страничен положителен ефект е, че в такива случаи - например в магазин - обичайно се закачаме с какичките по инициатива на сина ми baby_neutral, хихи. Понякога е малко сложно, защото по цял ден съм на работа, а като се върна, има случаи, в които трябва да правя нещо буквално от вратата, но това е професионалният живот, хехе. Като живееш сам - пей, сърце, а сега пеем песнички. Но е по-хубаво.

За мен въпросът "нормално и е" изобщо не съществува. Въобще не ме интересува "другите" как го правят, кой бута и кой не. (Това, че не ме интересува, не значи, че не виждам и наистина е рядкост гледката татко с количка. Но май все по-рядка рядкост.) Важното е, че от една страна на мен ми доставя удоволствие да се занимавам с Иво, а от друга - помагам на съпругата си, която и без това по цял ден е главен обект на неговите потребности и така може да отдели време за себе си. И през ум не ми е минавало да седна да засичам с хронометър кой колко време отделя и какво ли е процентното отношение - това е нелепо и страшно глупаво.

Ето все пак няколко "нормални" неща: Нормално е много по-често да виждаме майки вместо татковци с колички. Колкото и да сме за или против еманципацията, раждането няма как да се еманципира чак толкоз. Или поне е трудно (вж. филмa Junior).  Нормално е - в т.ч. и по чисто физически и физиологични причини - майките да се грижат за децата в началото, а татковците да ходят на лов за парички. Поради което е нормално на татковците да ни остава по-малко време за занимание с децата.  Така е, откакто има хомо сапиенс, че даже и от много по-рано, защото с малки изключения така е и при животните.

А за мен лично е крайно нормално да съм част от семейството, което сме създали.

# 24
  • Мнения: 1 176

А за мен лично е крайно нормално да съм част от семейството, което сме създали.

Ето това изречение,много ми хареса!Съпругата ти е щастливка.Дано с времето не охладиш ентусиазма си.

# 25
  • Мнения: 6 703
.............................. в това число и разходките с количка навън. Когато излизаме заедно - вечер, събота и неделя - винаги съм задколичковото устройство по мое желание и ми е много приятно. Често ходим на разни обществени места тримата и на мен също ми е приятно да го нося, доколкото още  е на 10 месеца и не може да щъпука сам.

Weingro, извинявай че се хванах за твоето изказване, но се сетих нещо.
Не е ли "нормално" таткото да бута количката, когато са двамата с майката на разходка или пък да носи детето?
Въпросът ми е към всички, защото вчера чух от жена, че не било така и много се учудих. Според мен мъжът е по-силният, а би трябвало и да е кавалер.

# 26
  • Galaxy 13197853088
  • Мнения: 2 392
Как майката ще тика количката в присъствието на таткото?

# 27
  • Мнения: 6 703
Аз затова се учудих, ама ми казаха и то жена, че така трябвало  #Crazy
Не спорих, защото ми се видя безсмислено.

# 28
  • Мнения: 3
Eclat , благодаря Simple Smile Вече сме заедно 8 години и през тях ентусиазмът ни по всички въпроси бележи постоянни високи стойности (слава Богу), така че за момента съм спокоен, хехе.

Dincho, няма нормално и ненормално. За мен това е "нормално", за жената, с която си говорил - обратното. Аз го правя не защото "по-силният пол туй-онуй", а защото го искам. Излизал съм с количката и сам, защото сина ми си има нужда от разходката, а мама - от малко време за себе си.

От 4 години имаме куче - кавказка овчарка - голяма гад и голяма сладурана  Laughing и почти само аз я водя на разхдоки и може това да ми е повлияло дисциплиниращо за бебчо сега, хихихи.

Но си прав - безсмислено е да се спори по тия въпроси. Няма правилно и грешно, нормално и ненормално. Всеки преценява за себе си. За някои родители е "нормално", когато детето им плаче, да му креснат "е що плачеш сега" и да му зашият един шамар, след което то, естествено, заревава още по-геройски. За мен тази ситуация е много "ненормална".

# 29
  • Мнения: 1 176
Аз затова се учудих, ама ми казаха и то жена, че така трябвало  #Crazy
Не спорих, защото ми се видя безсмислено.
Ами,то според тази жена може да е нормално и да си носи пазарските чанти сама и превита на две,а таткото да си пристъпва леко пред нея и да я подканя да върви по-бързо.Изключвам детска количка в тази ситуация.Хора разни.

# 30
  • Мнения: 2 716
[От 4 години имаме куче - кавказка овчарка - голяма гад и голяма сладурана  Laughing и почти само аз я водя на разхдоки и може това да ми е повлияло дисциплиниращо за бебчо сега, хихихи.
И аз пробвах да разхождам кавказка овчарка. Разнасяше мекато пръскачка из лозе. Пък бях бременна  Tired След като родих, пак ме разнасяше, докато таткото ни буташе количката  Joy Joy

# 31
  • Мнения: 1 447
Винаги съм се кефила като видя татковци да разхождат децата си,още повече майките като не присъстват.Защото моят мъж разхожда малкия с количката,но при условие,че и аз съм там.Самичък с малкия не е излизал на разходка.

# 32
  • София
  • Мнения: 39 766
Ние с моя мъж днес даже се скарахме за количката. Возя Алекс, а мъж ми пее до мен, поне 1000 пъти повтори "дай ми го, дай ми го". И му връчих ядосано количката. И двамата се нацупихме Simple Smile

# 33
  • Galaxy 13197853088
  • Мнения: 2 392
няма да се цупиш, мъжете карат по-добре ... как така ще му отнемаш препогатива?

# 34
  • Мнения: 2 448
Аз пък си спомних с леко умиление за периода на количките. Винаги с радост давах на желаещите да бутат, дори и на

приятели, но не се случваше много често. И понеже през повечето време все аз тиках , така се бях "сляла" с

количката, че ако излезех сама без детето или някой друг бута, направо се чудех къде да си дяна ръцете.  Laughing

# 35
  • Лондон
  • Мнения: 449
Чудесна тема, не мога да не се включа и да се похваля, че нашият татко се грижи сам цяла седмица за беба, 5 месеца, на мен ми се наложи да пътувам и той изяви желание да я гледа вместо да я водим при баба й. Яли са пюрета, сменяли ли са след това памперсите, въобще пълна програма, това за количката от ден първи не е било тема за дискутиране въобще.  Много съм горда с него. И...въобще не е по-малко мъж от това, но със сигурност е супер татко на момиченце, както сам се нарича Peace

# 36
  • София
  • Мнения: 39 766
няма да се цупиш, мъжете карат по-добре ... как така ще му отнемаш препогатива?
Няма да се натискам толкоз Simple Smile Днес бяхме с Дияна на рожден ден и оставих мъж ми да се гледат с малкия. Звъня му по едно време и го питам де е
- При Любо.
- В кръчмата ли? Simple Smile
Добре се бяха разходили, само дребос кат отворил голямото гърло и мъж ми набързо ми звънна. Млекоцентралата се прибра навреме Simple Smile

# 37
  • Мнения: 3 715
Нашият татко пък е в нещо като майчинство. Не само извежда детето, ами и се грижи за него по цял ден, докато аз съм на работа. Специално заради детето започна да работи нощем, за да си го гледаме ние, а не бабите. Обаче честно казано, на него гледането на детето повече му се отдава.

# 38
  • Мнения: 830
Нашият татко пък е в нещо като майчинство. Не само извежда детето, ами и се грижи за него по цял ден, докато аз съм на работа. Специално заради детето започна да работи нощем, за да си го гледаме ние, а не бабите. Обаче честно казано, на него гледането на детето повече му се отдава.
Това дето пие бира на снимката твоето ли е? Mr. Green

# 39
  • Мнения: 58
Имах един колега, който така буташе количката на разходки по мъжки - той и сита му. И веднъж бебето на ръце и бута количката, и някаква мадама с мил гласец: "Оу, какво сладко бебе". Пък той щото си е устат, освен, че е голям сваляч (но това е друга тема) "И таткото не е за изпускане". Много се смях като го разправяше 10тина минути след това.

# 40
  • Мнения: 286
Аз пък си спомних с леко умиление за периода на количките. Винаги с радост давах на желаещите да бутат, дори и на

приятели, но не се случваше много често. И понеже през повечето време все аз тиках , така се бях "сляла" с

количката, че ако излезех сама без детето или някой друг бута, направо се чудех къде да си дяна ръцете.  Laughing
И аз така се чудя какво да правя с ръцете си, ако не бутам количката. При мен пък всеки от познатите или приятелите ми, с които сме излизали на разходка с бебо, иска да бута количката. А когато излизаме с таткото, направо ми я измъква изпод ръцете, а ако случайно не успее, виси от едната страна на дръжката Joy

# 41
  • Мнения: 1 305
И нашия татко много помага. В началото не се включваше много но сега не само бута количката, а и се гледат когато се наложи.
За мен е нормално Peace

# 42
  • Мнения: 830
Днас гледах татковни  бягащи след малки дечица на плажа..много красива гледка, а майките им се пекат на плажа и се мажат с плажно мляко  Mr. Green . Момчета благодаря ви, че ви има   bouquet

# 43
  • Мнения: 200
И нашия папи ни разхожда и с количка и без количка. Даже си правят срещи с други татковци, хи, хи ,хи

# 44
  • Мнения: 4
Бутам количката и не ме е срам все пак е двойна а мама е само 40кг и за мен е по лесно.   Станал съм спец по смяна на памперси и даване на вода нощно време(мама спинка в другата стая това е нейната почивка че денем откача с двамата) Помага ме с каквото можем ,но основнота рабата е на мама Все пак тя е по цял ден в къщи а аз съм на работа ( да си почина)

# 45
  • кв.Изток
  • Мнения: 1 219
Когато излизаме семейно на разходка винаги таткото поема управлението на количката.Приемам го за съвсем нормално.

# 46
  • Мнения: 1 925
Винаги, когато сме двамата, той бута количката, така е откакто се е родила. Даже първият месец нямах едно "бутане", все той искаше да я вози. Когато спортувам 2 пъти в седмицата той я извежда в парка. Смена памперси, храни я ( събота и неделя той главно я храни, защото е супер злояда и от него хапва нещо ) и любимото занимание е да се къпят - баща мечта  Heart Eyes Според мен е съвсем нормално мъжете да се грижат за децата си, айде да не е наравно с майката, но там някъде Peace

# 47
  • Мнения: 1
Всички сме щастливи, когато тати е с нас навън

# 48
Не мога да разбера какъв е проблема да буташ количката и за 2-3 минути да смениш памперса. Докато стоеше в количката, т.е. до 1.5 години, си го возех. Никакво усилие. Като вземат да се оплакват жените... Сякаш камъни трябва да чукат...  hahaha

# 49
  • Мнения: 209
ние сякаш по равно сме я бутали количката, но все по-рядко се налага да сме с нея

# 50
  • Мнения: 61
лично у мен предизвикват възхищение!   bouquet и честно казано благородно завиждам на техните съпруги! Rolling Eyes освен ако не се касае за ситуация,при която мъжът си стои вкъщи,а жената работи-това не е според моите разбирания. newsm78
освен това смятам,че количеството грижи,полагани от бащата,показва чувствата му към майката! и моля ви се, Татковци, защо трябва да ви молим да направите нещо,поемете веднъж и вие инициативата,та в този форум има живи примери за бащи,отгледали сами децата си,а на повечето от вас ви е трудно една количка да бутате...

# 51
  • Мнения: 11
освен това смятам,че количеството грижи,полагани от бащата,показва чувствата му към майката! и моля ви се, Татковци, защо трябва да ви молим да направите нещо,поемете веднъж и вие инициативата,та в този форум има живи примери за бащи,отгледали сами децата си,а на повечето от вас ви е трудно една количка да бутате...


Айде сега пак производни! Не се заяждам, ама как я прие тази екстраполация? Мили жени, свикнете с мисълта, че ние мъжете не възприемаме вас и детето като едно единно и неразривно цяло. И това че сте ни родили дете не ни прави доживотно задължени спрямо вас.
Що се касае за количките - никога не съм имал проблем с това. Дори напротив. Успокояваше ме да се разкарвам с бебето по улиците. А какви погледи събирах само от другите майки като ме видеха такъв целия в татуировки и железа да бутам количка с едно русо ангелче.... Crazy

# 52
  • Мнения: 830
Абе аз май трябваше и по една снимка да ви карам да постнете, да добием реална представа за какво става дума Mr. Green Mr. Green Mr. Green

# 53
  • Мнения: 11
Абе аз май трябваше и по една снимка да ви карам да постнете, да добием реална представа за какво става дума Mr. Green Mr. Green Mr. Green
Що...?Нямаш ли представа? Докато малката ми  принцеса беше до мен в  София, ти гарантирам че е нямало по-спокойно бебе в София, хеле като си знам приятелите и как й се радваха.  До степен дето двама мои хора изнесоха един на ръце само щото каза, че малката не приличала на мен. Crazy

# 54
ама как друг ще бута количката в мое присъствие, абсурд... то все едно някой да ми кара колата а аз и децата да се возим.. нали трябва да знам че завоя ще се вземе... шегувам се, аз лично съм си извеждал най-редовно и двете деца и немалко кафе смеизпили с разни майки по разни градинки.. сигурно защото моите не създаваха никакви грижи и никога не е имало крясъци и писъци Simple Smile

# 55
  • Мнения: 830
Абе аз май трябваше и по една снимка да ви карам да постнете, да добием реална представа за какво става дума Mr. Green Mr. Green Mr. Green
Що...?Нямаш ли представа? Докато малката ми  принцеса беше до мен в  София, ти гарантирам че е нямало по-спокойно бебе в София, хеле като си знам приятелите и как й се радваха.  До степен дето двама мои хора изнесоха един на ръце само щото каза, че малката не приличала на мен. Crazy
Имах предвид да ви видам в цял ръст, с всички татоси и железа, леко облечени Wink за такава представа говорех Mr. Green

# 56
  • Мнения: 373
Моето момче много се буташе с първото....самичак излизаше.Но като станаха две немога да го накарам.Изпитва желание и в неделя да работи само и само да не се подлага на това....след разходка с двете бил уморен  Rolling EyesА после се чуди защо мен все ми се спи... Mr. Green
Татковци пускайте снимки ще се вдигне активността на форума  Wink

# 57
  • Мнения: 11

Татковци пускайте снимки ще се вдигне активността на форума  Wink

Аре сеа и сеир да ви прайм. Мани да не пускам такива неща че ще се повиши влажността на въздуха у форума.... Laughing Laughing Laughing

# 58
  • Мнения: 373

Татковци пускайте снимки ще се вдигне активността на форума  Wink

Аре сеа и сеир да ви прайм. Мани да не пускам такива неща че ще се повиши влажността на въздуха у форума.... Laughing Laughing Laughing
Ау твоята скромност е завидна ...ти пусни пък ще отчетем влажността.Лошо няма да се покачва нали...пък и активността заедно с нея ще се качи -тук сме на едно мнение  Wink Сеир невиждам за какво нали ще се показвате бутащи количката..или съм в грешка  Mr. Green

# 59
  • Мнения: 161
Ко му е лошото да се бута една количка.
Обаче с мами не обичам да говоря, като почнат едни сладникави приказки как ядяло, как растяло, как спяло и пр. И кво от това? Мойто дете е едно на ръка, всяко друго си е различно и по навици и по характер.
Аз на мойто привичките си му ги знам и как го възпитавам си е моя работа, колкото и на мамата отсреща да й се струва неправилно.
Иначе децата си знаят - в събота навсякъде с тати, де с колата, де с количката ....
Имам и едно -две приятелчета дето са в моята ситуация - кат се съберем на едно местенце, има отговорник и за бирата, и душата е в рая.
Пък мамите ако щат да ни заглеждат...

# 60
  • На дивана, под юргана
  • Мнения: 563
Е-е-е, ние времето с детската количка го забравихме вече... Синът ми вече е почти на 4 и за последно я е ползвал преди повече от година. Иначе той повече време с мене прекарва, отколкото с майка си... И навън и вкъщи. Е, лятото е по-добре де - все сме навън и е по-приятно. През студените месеци не върви много навън - студено, мокро, рано се стъмва... Сега по детски клубове ходим, ама там като започнат с рождените дни и...
Живи и здрави когато се появи второ обаче ще се дооборудвам за количката: http://shop.danet.bg/product_info.php?manufacturers_id=189&products_id=4723

# 61
Razko6no e da izlizam s deteto na razhodka a i na deteto mu haresva da izliza s razli4na kompania,a ne samo s mama,koeto e normalno za vseki 4ovek.

# 62
  • Мнения: 1 554
нашия татко винаги бута количката когато сме на разходка,по собствена инициатива Peace

# 63
  • Мнения: 132

Но има и друго,което ми прави впечатление. Момичетата като  родят и нещо се случва. В смисъл като вървят заедно с мъжете си, изглеждат като някакви лелки,а съпрузите им като момчета. Не е честно.  Crossing Arms
[/quote]
 И аз съм на същото мнение. Макар и по- млада от мъжа, аз просто не разполагам вече с 1 час за себе си, в който да си направя маникюр или да си оправя прическата. Нашия татко го е срам да излиза с бебка на разходка. ТОй... с количка.... срам, ще му се смеят. Да но пък за сметка на това прекарва по 10 часа на компютъра в гледане на тъпи сериали и играене на игри. Яд ме е адски много , а за умората няма да споменавам.

# 64
  • Мнения: 592
И аз съм на същото мнение. Макар и по- млада от мъжа, аз просто не разполагам вече с 1 час за себе си, в който да си направя маникюр или да си оправя прическата. Нашия татко го е срам да излиза с бебка на разходка. ТОй... с количка.... срам, ще му се смеят. Да но пък за сметка на това прекарва по 10 часа на компютъра в гледане на тъпи сериали и играене на игри. Яд ме е адски много , а за умората няма да споменавам.
#Crazy в евронюз има рубрика - но комент! Ти си си виновна за положението! Бащата да го е срам с количката - просто нямам думи, дали той е бащата...

# 65
  • Мнения: 26
A trqbva poveche da sa

# 66
  • Мнения: 2 960
За мен -картинката таткото бута количка е много сладка и нежна.
Какво по хубаво от това,да си разхожда чедото-наследник.
Най-малкото ,което е правил за децата си и мен  е да бута количката.То си е кеф ,дори не е някакво напрежение да се разхождаш по алейките в Морската градина.Има далеч по тежки "изпитания4 ,в които един баща също трябва активно да участва bowuu
И ДА два пъти ДА!!Не бива жената да прилича на "лелка"до мъжа си.Вярно е ,че времето все не достига ,но пък друго си е една спретната и докарана мацка да се фръцка до мъжа си с дечицата си...аха. Peace

# 67
  • Мнения: 593
За мен -картинката таткото бута количка е много сладка и нежна.
Какво по хубаво от това,да си разхожда чедото-наследник.
...

http://www.snimka.bg/photo.php?photo_id=10566376

http://www.snimka.bg/photo.php?photo_id=10566374

# 68
  • Мнения: 73
За мен е нещо нормално. Съпруга ми доста често е с малкия навън, дори и днес докато аз бях на фитнес. Това е нормална ситуация и при мен и при моите приятелки. Смятам че децата трябва да бъдат и с тати, мама не е слънце да огрее навсякъде.

# 69
  • Мнения: 2 908
Мъжа ми сам си иска да излиза от раждането навън с нея стига да може.Аз никога не съм го карала-голям му е мерака-с количката е бил редовно.И винаги ми е казвал,че не разбира"плужеците"както ги нарича самият той,които не желаят да се грижат и да помагат за детето си.

# 70
  • Мнения: 943
Аз като знам моя как ми дърпа количката в супермаркета и не дава и дума да стане аз да я бутам , си представям какво ще е с бебешката (дай боже един ден) ,а и само ми разправя "ама виж само бащите бутат количките" ,това постоянно му прави впечатление,а и то си е така. 95% от случаите, в които видим майка и баща с количка,таткото е бутащият. А и сами бащи виждам да разкарват бебоците

Общи условия

Активация на акаунт