татковци с детски колички :-)

  • 8 227
  • 70
  •   1
Отговори
# 45
  • кв.Изток
  • Мнения: 1 219
Когато излизаме семейно на разходка винаги таткото поема управлението на количката.Приемам го за съвсем нормално.

# 46
  • Мнения: 1 925
Винаги, когато сме двамата, той бута количката, така е откакто се е родила. Даже първият месец нямах едно "бутане", все той искаше да я вози. Когато спортувам 2 пъти в седмицата той я извежда в парка. Смена памперси, храни я ( събота и неделя той главно я храни, защото е супер злояда и от него хапва нещо ) и любимото занимание е да се къпят - баща мечта  Heart Eyes Според мен е съвсем нормално мъжете да се грижат за децата си, айде да не е наравно с майката, но там някъде Peace

# 47
  • Мнения: 1
Всички сме щастливи, когато тати е с нас навън

# 48
Не мога да разбера какъв е проблема да буташ количката и за 2-3 минути да смениш памперса. Докато стоеше в количката, т.е. до 1.5 години, си го возех. Никакво усилие. Като вземат да се оплакват жените... Сякаш камъни трябва да чукат...  hahaha

# 49
  • Мнения: 209
ние сякаш по равно сме я бутали количката, но все по-рядко се налага да сме с нея

# 50
  • Мнения: 61
лично у мен предизвикват възхищение!   bouquet и честно казано благородно завиждам на техните съпруги! Rolling Eyes освен ако не се касае за ситуация,при която мъжът си стои вкъщи,а жената работи-това не е според моите разбирания. newsm78
освен това смятам,че количеството грижи,полагани от бащата,показва чувствата му към майката! и моля ви се, Татковци, защо трябва да ви молим да направите нещо,поемете веднъж и вие инициативата,та в този форум има живи примери за бащи,отгледали сами децата си,а на повечето от вас ви е трудно една количка да бутате...

# 51
  • Мнения: 11
освен това смятам,че количеството грижи,полагани от бащата,показва чувствата му към майката! и моля ви се, Татковци, защо трябва да ви молим да направите нещо,поемете веднъж и вие инициативата,та в този форум има живи примери за бащи,отгледали сами децата си,а на повечето от вас ви е трудно една количка да бутате...


Айде сега пак производни! Не се заяждам, ама как я прие тази екстраполация? Мили жени, свикнете с мисълта, че ние мъжете не възприемаме вас и детето като едно единно и неразривно цяло. И това че сте ни родили дете не ни прави доживотно задължени спрямо вас.
Що се касае за количките - никога не съм имал проблем с това. Дори напротив. Успокояваше ме да се разкарвам с бебето по улиците. А какви погледи събирах само от другите майки като ме видеха такъв целия в татуировки и железа да бутам количка с едно русо ангелче.... Crazy

# 52
  • Мнения: 830
Абе аз май трябваше и по една снимка да ви карам да постнете, да добием реална представа за какво става дума Mr. Green Mr. Green Mr. Green

# 53
  • Мнения: 11
Абе аз май трябваше и по една снимка да ви карам да постнете, да добием реална представа за какво става дума Mr. Green Mr. Green Mr. Green
Що...?Нямаш ли представа? Докато малката ми  принцеса беше до мен в  София, ти гарантирам че е нямало по-спокойно бебе в София, хеле като си знам приятелите и как й се радваха.  До степен дето двама мои хора изнесоха един на ръце само щото каза, че малката не приличала на мен. Crazy

# 54
ама как друг ще бута количката в мое присъствие, абсурд... то все едно някой да ми кара колата а аз и децата да се возим.. нали трябва да знам че завоя ще се вземе... шегувам се, аз лично съм си извеждал най-редовно и двете деца и немалко кафе смеизпили с разни майки по разни градинки.. сигурно защото моите не създаваха никакви грижи и никога не е имало крясъци и писъци Simple Smile

# 55
  • Мнения: 830
Абе аз май трябваше и по една снимка да ви карам да постнете, да добием реална представа за какво става дума Mr. Green Mr. Green Mr. Green
Що...?Нямаш ли представа? Докато малката ми  принцеса беше до мен в  София, ти гарантирам че е нямало по-спокойно бебе в София, хеле като си знам приятелите и как й се радваха.  До степен дето двама мои хора изнесоха един на ръце само щото каза, че малката не приличала на мен. Crazy
Имах предвид да ви видам в цял ръст, с всички татоси и железа, леко облечени Wink за такава представа говорех Mr. Green

# 56
  • Мнения: 373
Моето момче много се буташе с първото....самичак излизаше.Но като станаха две немога да го накарам.Изпитва желание и в неделя да работи само и само да не се подлага на това....след разходка с двете бил уморен  Rolling EyesА после се чуди защо мен все ми се спи... Mr. Green
Татковци пускайте снимки ще се вдигне активността на форума  Wink

# 57
  • Мнения: 11

Татковци пускайте снимки ще се вдигне активността на форума  Wink

Аре сеа и сеир да ви прайм. Мани да не пускам такива неща че ще се повиши влажността на въздуха у форума.... Laughing Laughing Laughing

# 58
  • Мнения: 373

Татковци пускайте снимки ще се вдигне активността на форума  Wink

Аре сеа и сеир да ви прайм. Мани да не пускам такива неща че ще се повиши влажността на въздуха у форума.... Laughing Laughing Laughing
Ау твоята скромност е завидна ...ти пусни пък ще отчетем влажността.Лошо няма да се покачва нали...пък и активността заедно с нея ще се качи -тук сме на едно мнение  Wink Сеир невиждам за какво нали ще се показвате бутащи количката..или съм в грешка  Mr. Green

# 59
  • Мнения: 161
Ко му е лошото да се бута една количка.
Обаче с мами не обичам да говоря, като почнат едни сладникави приказки как ядяло, как растяло, как спяло и пр. И кво от това? Мойто дете е едно на ръка, всяко друго си е различно и по навици и по характер.
Аз на мойто привичките си му ги знам и как го възпитавам си е моя работа, колкото и на мамата отсреща да й се струва неправилно.
Иначе децата си знаят - в събота навсякъде с тати, де с колата, де с количката ....
Имам и едно -две приятелчета дето са в моята ситуация - кат се съберем на едно местенце, има отговорник и за бирата, и душата е в рая.
Пък мамите ако щат да ни заглеждат...

Общи условия

Активация на акаунт