татковци с детски колички :-)

  • 8 236
  • 70
  •   1
Отговори
# 30
  • Мнения: 2 716
[От 4 години имаме куче - кавказка овчарка - голяма гад и голяма сладурана  Laughing и почти само аз я водя на разхдоки и може това да ми е повлияло дисциплиниращо за бебчо сега, хихихи.
И аз пробвах да разхождам кавказка овчарка. Разнасяше мекато пръскачка из лозе. Пък бях бременна  Tired След като родих, пак ме разнасяше, докато таткото ни буташе количката  Joy Joy

# 31
  • Мнения: 1 447
Винаги съм се кефила като видя татковци да разхождат децата си,още повече майките като не присъстват.Защото моят мъж разхожда малкия с количката,но при условие,че и аз съм там.Самичък с малкия не е излизал на разходка.

# 32
  • София
  • Мнения: 39 766
Ние с моя мъж днес даже се скарахме за количката. Возя Алекс, а мъж ми пее до мен, поне 1000 пъти повтори "дай ми го, дай ми го". И му връчих ядосано количката. И двамата се нацупихме Simple Smile

# 33
  • Galaxy 13197853088
  • Мнения: 2 392
няма да се цупиш, мъжете карат по-добре ... как така ще му отнемаш препогатива?

# 34
  • Мнения: 2 448
Аз пък си спомних с леко умиление за периода на количките. Винаги с радост давах на желаещите да бутат, дори и на

приятели, но не се случваше много често. И понеже през повечето време все аз тиках , така се бях "сляла" с

количката, че ако излезех сама без детето или някой друг бута, направо се чудех къде да си дяна ръцете.  Laughing

# 35
  • Лондон
  • Мнения: 449
Чудесна тема, не мога да не се включа и да се похваля, че нашият татко се грижи сам цяла седмица за беба, 5 месеца, на мен ми се наложи да пътувам и той изяви желание да я гледа вместо да я водим при баба й. Яли са пюрета, сменяли ли са след това памперсите, въобще пълна програма, това за количката от ден първи не е било тема за дискутиране въобще.  Много съм горда с него. И...въобще не е по-малко мъж от това, но със сигурност е супер татко на момиченце, както сам се нарича Peace

# 36
  • София
  • Мнения: 39 766
няма да се цупиш, мъжете карат по-добре ... как така ще му отнемаш препогатива?
Няма да се натискам толкоз Simple Smile Днес бяхме с Дияна на рожден ден и оставих мъж ми да се гледат с малкия. Звъня му по едно време и го питам де е
- При Любо.
- В кръчмата ли? Simple Smile
Добре се бяха разходили, само дребос кат отворил голямото гърло и мъж ми набързо ми звънна. Млекоцентралата се прибра навреме Simple Smile

# 37
  • Мнения: 3 715
Нашият татко пък е в нещо като майчинство. Не само извежда детето, ами и се грижи за него по цял ден, докато аз съм на работа. Специално заради детето започна да работи нощем, за да си го гледаме ние, а не бабите. Обаче честно казано, на него гледането на детето повече му се отдава.

# 38
  • Мнения: 830
Нашият татко пък е в нещо като майчинство. Не само извежда детето, ами и се грижи за него по цял ден, докато аз съм на работа. Специално заради детето започна да работи нощем, за да си го гледаме ние, а не бабите. Обаче честно казано, на него гледането на детето повече му се отдава.
Това дето пие бира на снимката твоето ли е? Mr. Green

# 39
  • Мнения: 58
Имах един колега, който така буташе количката на разходки по мъжки - той и сита му. И веднъж бебето на ръце и бута количката, и някаква мадама с мил гласец: "Оу, какво сладко бебе". Пък той щото си е устат, освен, че е голям сваляч (но това е друга тема) "И таткото не е за изпускане". Много се смях като го разправяше 10тина минути след това.

# 40
  • Мнения: 286
Аз пък си спомних с леко умиление за периода на количките. Винаги с радост давах на желаещите да бутат, дори и на

приятели, но не се случваше много често. И понеже през повечето време все аз тиках , така се бях "сляла" с

количката, че ако излезех сама без детето или някой друг бута, направо се чудех къде да си дяна ръцете.  Laughing
И аз така се чудя какво да правя с ръцете си, ако не бутам количката. При мен пък всеки от познатите или приятелите ми, с които сме излизали на разходка с бебо, иска да бута количката. А когато излизаме с таткото, направо ми я измъква изпод ръцете, а ако случайно не успее, виси от едната страна на дръжката Joy

# 41
  • Мнения: 1 305
И нашия татко много помага. В началото не се включваше много но сега не само бута количката, а и се гледат когато се наложи.
За мен е нормално Peace

# 42
  • Мнения: 830
Днас гледах татковни  бягащи след малки дечица на плажа..много красива гледка, а майките им се пекат на плажа и се мажат с плажно мляко  Mr. Green . Момчета благодаря ви, че ви има   bouquet

# 43
  • Мнения: 200
И нашия папи ни разхожда и с количка и без количка. Даже си правят срещи с други татковци, хи, хи ,хи

# 44
  • Мнения: 4
Бутам количката и не ме е срам все пак е двойна а мама е само 40кг и за мен е по лесно.   Станал съм спец по смяна на памперси и даване на вода нощно време(мама спинка в другата стая това е нейната почивка че денем откача с двамата) Помага ме с каквото можем ,но основнота рабата е на мама Все пак тя е по цял ден в къщи а аз съм на работа ( да си почина)

Общи условия

Активация на акаунт