татковци с детски колички :-)

  • 8 225
  • 70
  •   1
Отговори
# 60
  • На дивана, под юргана
  • Мнения: 563
Е-е-е, ние времето с детската количка го забравихме вече... Синът ми вече е почти на 4 и за последно я е ползвал преди повече от година. Иначе той повече време с мене прекарва, отколкото с майка си... И навън и вкъщи. Е, лятото е по-добре де - все сме навън и е по-приятно. През студените месеци не върви много навън - студено, мокро, рано се стъмва... Сега по детски клубове ходим, ама там като започнат с рождените дни и...
Живи и здрави когато се появи второ обаче ще се дооборудвам за количката: http://shop.danet.bg/product_info.php?manufacturers_id=189&products_id=4723

# 61
Razko6no e da izlizam s deteto na razhodka a i na deteto mu haresva da izliza s razli4na kompania,a ne samo s mama,koeto e normalno za vseki 4ovek.

# 62
  • Мнения: 1 554
нашия татко винаги бута количката когато сме на разходка,по собствена инициатива Peace

# 63
  • Мнения: 132

Но има и друго,което ми прави впечатление. Момичетата като  родят и нещо се случва. В смисъл като вървят заедно с мъжете си, изглеждат като някакви лелки,а съпрузите им като момчета. Не е честно.  Crossing Arms
[/quote]
 И аз съм на същото мнение. Макар и по- млада от мъжа, аз просто не разполагам вече с 1 час за себе си, в който да си направя маникюр или да си оправя прическата. Нашия татко го е срам да излиза с бебка на разходка. ТОй... с количка.... срам, ще му се смеят. Да но пък за сметка на това прекарва по 10 часа на компютъра в гледане на тъпи сериали и играене на игри. Яд ме е адски много , а за умората няма да споменавам.

# 64
  • Мнения: 592
И аз съм на същото мнение. Макар и по- млада от мъжа, аз просто не разполагам вече с 1 час за себе си, в който да си направя маникюр или да си оправя прическата. Нашия татко го е срам да излиза с бебка на разходка. ТОй... с количка.... срам, ще му се смеят. Да но пък за сметка на това прекарва по 10 часа на компютъра в гледане на тъпи сериали и играене на игри. Яд ме е адски много , а за умората няма да споменавам.
#Crazy в евронюз има рубрика - но комент! Ти си си виновна за положението! Бащата да го е срам с количката - просто нямам думи, дали той е бащата...

# 65
  • Мнения: 26
A trqbva poveche da sa

# 66
  • Мнения: 2 960
За мен -картинката таткото бута количка е много сладка и нежна.
Какво по хубаво от това,да си разхожда чедото-наследник.
Най-малкото ,което е правил за децата си и мен  е да бута количката.То си е кеф ,дори не е някакво напрежение да се разхождаш по алейките в Морската градина.Има далеч по тежки "изпитания4 ,в които един баща също трябва активно да участва bowuu
И ДА два пъти ДА!!Не бива жената да прилича на "лелка"до мъжа си.Вярно е ,че времето все не достига ,но пък друго си е една спретната и докарана мацка да се фръцка до мъжа си с дечицата си...аха. Peace

# 67
  • Мнения: 593
За мен -картинката таткото бута количка е много сладка и нежна.
Какво по хубаво от това,да си разхожда чедото-наследник.
...

http://www.snimka.bg/photo.php?photo_id=10566376

http://www.snimka.bg/photo.php?photo_id=10566374

# 68
  • Мнения: 73
За мен е нещо нормално. Съпруга ми доста често е с малкия навън, дори и днес докато аз бях на фитнес. Това е нормална ситуация и при мен и при моите приятелки. Смятам че децата трябва да бъдат и с тати, мама не е слънце да огрее навсякъде.

# 69
  • Мнения: 2 908
Мъжа ми сам си иска да излиза от раждането навън с нея стига да може.Аз никога не съм го карала-голям му е мерака-с количката е бил редовно.И винаги ми е казвал,че не разбира"плужеците"както ги нарича самият той,които не желаят да се грижат и да помагат за детето си.

# 70
  • Мнения: 943
Аз като знам моя как ми дърпа количката в супермаркета и не дава и дума да стане аз да я бутам , си представям какво ще е с бебешката (дай боже един ден) ,а и само ми разправя "ама виж само бащите бутат количките" ,това постоянно му прави впечатление,а и то си е така. 95% от случаите, в които видим майка и баща с количка,таткото е бутащият. А и сами бащи виждам да разкарват бебоците

Общи условия

Активация на акаунт