Гласувайте в 4-те анкети, пуснати по повод Световната седмица на кърменето

  • 2 748
  • 40
  •   1
Отговори
# 15
  • Толбухин
  • Мнения: 2 505
Гласувах.
Благодаря че ви има. 
 bouquet  bouquet  bouquet

# 16
  • Мнения: 1 273
И аз гласувах  Peace

# 17
  • Мнения: 121
И аз съм от гласувалите Peace

# 18
  • Мнения: 23
Бях сигурна , че ще кърмя моето бебе макар ,че раждах секцио , докато бях бременна изчетох много теми тук във форума и получих много съвети от февруарки2008  и като се роди детето знаех точно какво да правя даже давах съвети и на другата майка която раждаше второ  Flutter

# 19
И аз гласувах.
Трябва да ви кажа че твърдата ми нагласа да направя всичко възможно да кърмя (още по време на бременноста), хората които водеха курса за бременни в ДКЦ1, подкрепата, съветите и публикациите на Бу( много ти благодаря   bouquet  Hug) и не на последно мясато вслушването в инстинкта, бяха най-голямата ми подкрепа. Боби е вече на 13 месеца и продължаваме доста сериозно да се кърмим. Атаките от страна на околните зачестяват за съжаление и често дори оспяват да ме вадят от релси, но като видя Боби колко е щастлив и спокоен с "Цицолина" или Тити както той от скоро казва  Wink и как му действа като магическа пръчица всичко отново си идва на място.  Grinning Истината е че нуждата от подкрепа не стихва с времето, аз продължавам да я търся.

# 20
  • Мнения: 199
И аз гласувах Peace
Искам да благодаря специално на hedra, както и на всички вас-невероятни сте!

# 21
  • Мнения: 85
Хайде и аз да се присъединя към клуба на гласувалите newsm10

# 22
  • София
  • Мнения: 112
Глас и от мен!

# 23
  • Мнения: 552
Гласувах и аз Flutter

# 24
  • Стара Загора
  • Мнения: 1 715
 Peace

# 25
  • София
  • Мнения: 9 470
И аз гласувах!  Simple Smile
Получила съм много информация и помощ от тук и винаги ще бъда благодарна за това!   bouquet

# 26
  • Мнения: 2 577
Имах голямо желание да кърмя. Никой от близките ми не ми е давал съвети, не съ кърмили. Въпреки раждането чрез секцио и седемдневната мъка докато засуче детето от мен се преброхиме и кърмих 1.2м.

# 27
  • Мнения: 3 926
Дааа, кърменето е хубаво нещо Grinning
Гарантира здрави индивиди на нацията... цитат по спомен на ядин от американските президенти (име не помня. мързи ме да проверявам)
Искрено се надявам да успея и втория опит..., въпреки идиотските мисли, които ми се прокрадват в главата...
Догодина пак в такива теми ще се срещнем Heart Eyes

# 28
  • Мнения: 1 325
Аз също дадох моят глас Hug
Няма по-хубаво нещо от една кърмеща майка и няма по здраво и щастливо дете от кърменото Hug
Благодаря, за това че през цялото време ме подкрепя в клиниката в която раждах, въпреки болките след операцията аз не се отказах!Благодаря също и на форума за безценните съвети без които не бих се справила Hug

# 29
  • София
  • Мнения: 6 260
...
Искрено се надявам да успея и втория опит..., въпреки идиотските мисли, които ми се прокрадват в главата...
...

Я да се стягаш!  Hug За тези, които не познават Ася, да я издам, че кърми Сияна до 2 г. и n месеца.   Малко са тези, които те биха по продължително кърмене, Асе.  Wink Искам да благодаря на всички от форума, както и лично на тебе и Бу за ценните съвети относно кърменето, които сте давали не само на мене, но и на много други майки. Peace

Общи условия

Активация на акаунт