Кефи ме.......

  • 12 418
  • 89
  •   1
Отговори
# 75
  • София
  • Мнения: 9 517
Аз съм майка. Направо не мога да повярвам. Връщам се назад и си спомням много Коледи, прекарани в молби, надежди, отчаяние... мъка, неясен празник, щастието го няма, а последната година стискане на палци да удържим положението до нова година... И сега идва първата Коледа, която е безкрайно щастлива. Готвя първия истински рожден ден на порасналото ми момче, което вече не е бебе, а истински момък, накупила съм подаръците за Коледа и съм ги скрила, в събота ще спретнем и елхата и през цялото време в главата ми звучи - "Аз съм майка. Най-накрая ще посрещнем този толкова красив семеен празник в пълна къща. Най-накрая семейството ми е пълно и аз съм щастлива." Такива ми ти работи  Simple Smile

# 76
  • Мнения: 3 246
Фоксче, наистина усещането е невероятно, вече повече от  4 години сме заедно  с нашето слънчице и мога да кажа че това са най- щастливите ми години. Кефя се всеки път, когато украсявам елхата, защото под нея ще сложа подаръците за моето дете, и сега както и преди тези четири години продължавам да купувам подаръци за племенници и кръщелници, но съм неудържима когато става дума за Боби.
Фоксче, и сега понякога, когато се погледна от страни си казвам, Боже аз наистина съм майка и наистина това е моето дете и съм безкрайно щастлива Hug

# 77
  • на път
  • Мнения: 2 804
.... Готвя първия истински рожден ден на порасналото ми момче, което вече не е бебе ....

Фоксче, да са ти живи и здрави и двамата сладури. Този месец е изключително празничен и специален за вас (видях, че и Дара е "пораснала"  Wink).

# 78
  • Мнения: 921
Така-а, днес е денят, в който точно преди 1 година, Йоана си дойде у дома. Кога се изниза времето, няма идея.  Laughing Гледам я и не мога да повярвам колко много се е променила и пораснала оттогава. Няма и помен от малкото изплашено човече, което не можеше да върви стабилно, не произнасяше нито дума и спеше, ядеше и вършеше всичко останало по команда. Сега се катери, скача и тича като луда из парка, а днес вечерта учихме стихче за коледното тържество в яслата. Просто ще се пръсна от гордост и щастие  Embarassed Някак неусетно се превърна в самоуверена госпожица с претенции и със собствено мнение за всичко. ooooh!
Радвам се, че имах възможността да споделя това време с нея и че донякъде имам принос за това, което е днес - едно щастливо и лъчезарно дете.

# 79
  • космополитно
  • Мнения: 941
Така-а, днес е денят, в който точно преди 1 година, Йоана си дойде у дома. Кога се изниза времето, няма идея.... 
 Просто ще се пръсна от гордост и щастие  Embarassed Някак неусетно се превърна в самоуверена госпожица с претенции и със собствено мнение за всичко. ooooh!
Радвам се, че имах възможността да споделя това време с нея и че донякъде имам принос за това, което е днес - едно щастливо и лъчезарно дете.

И аз няма да престана да се учудвам, че сякаш до вчера треперихме в процедури и се питахме: "Как е; какво следва!?..." и ето-минали месеци, че и години...
И аз се кефя на промените в децата ни и се сещам за думите на мой колега: "Децата очакват очи, в които да се отразят! Намират се в тях и хукват по пътя си!..." Hug

# 80
  • Мнения: 4 138
невероятно е как от бебета стават човечета. аз не мога да спра да се удивлявам. алекс се развива и променя с дни.
но паралелно с това осъзнавам, каква огромна отговорност е да отгледаш дете, да го направиш човек и да запазиш душата му без да бъде наранена.
голям кеф е да я гледам как расте.

# 81
  • Вън от пространство и време
  • Мнения: 2 277
Моето дете днес написа първите си 4 несигурни и разкривени печатни буквички - "МАМА"! Не мога да опиша какво почувствах, когато за първи път видях тази думичка, написана от ръчичката на Ваньо. По-красиво написана дума никога не съм виждала. Аз съм най-гордата мама в този момент!  newsm03 newsm53

Последна редакция: сб, 21 фев 2009, 17:03 от Gankata

# 82
  • Мнения: 3 246
Gankata  Hug това наистина е страхотно, нацелувай пораснлото си момченце и от мен Hug

# 83
  • Мнения: 1 669
Gankata Hug

Ето за тези моменти си заслужава да живее човек!

# 84
  • Мнения: 2 172
Да се разпиша и тук.Кефя се. Ми как няма, щерката(самостоятелната) се прибира вечер навреме, почти няма отсъствия от училище, старае се да си оправи успеха, даже по малко се връща към зарязаните извънкласни дейности.
Колко му трябва на човек. Моето голямо момиче се завръща! Трайно.
newsm44

# 85
  • на път
  • Мнения: 2 804
Да се разпиша и тук.Кефя се. Ми как няма, щерката(самостоятелната) се прибира вечер навреме, почти няма отсъствия от училище, старае се да си оправи успеха, даже по малко се връща към зарязаните извънкласни дейности.
Колко му трябва на човек. Моето голямо момиче се завръща! Трайно.
newsm44

 Grinning порастнало ти е момичето аист ....

# 86
  • Мнения: 334
Аист Hug!Радвам се за вас!Явно девойката  е порастнала!Казват,че децата през пуберитета "забравяли" всичко на ,което сме ги научили и си "спомняли",когато хормоните поспрат да бушуват. Мойта малка госпожичка е доста щуро дете и честно казано се притеснявам за тази деликатна възраст,но слава Богу не зная какво ме чака Grinning

# 87
  • Мнения: 3 715
А пък ако чете тука, да знае, че й се кефя  Laughing

# 88
  • Мнения: 3 246
А пък ако чете тука, да знае, че й се кефя  Laughing
  Hug аз също

# 89
  • Мнения: 2 172
Страхотно парче, велико изпълнение!Изкефи ме.  чувствам се катоsmile3558

Поздравявам всички вас, на всички краища на света!

http://vimeo.com/moogaloop.swf?clip_id=2539741

Общи условия

Активация на акаунт