Най- добрият ексфолиант за лице

  • 45 595
  • 170
  •   1
Отговори
# 135
  • Мнения: 3 050
люси, ето малко инфо http://forum.cosmeticsclub.org/forum/viewtopic.php?t=4066
иначе като обикн. скраб се ползва  Peace

# 136
  • Мнения: 764
Idealist Micro D на Ести Лодер  , със загряващ ефект.

# 137
  • Мнения: 144
Момичета препоръчайте ми моля ексфолиант за суха кожа.

# 138
  • Мнения: 56
Извинявам се ,че се намесвам ,може ли да ми кажете ексфолианта  по меко действие ли има от скраба?
Иначе съм ползвала на Виши и съм доволна Peace
Използвам един тестер от няколко дена на КЛиник -turnaround  instant facial,masque eclat instante,те ми го дадоха подарък и аз без да попитам за какво е,но като си го сложих на лицето е с малки частици,нещо като ексфолиант е май,харесва ми,много хубаво изчиства лицето,някой ползвал ли го е?

# 139
  • Мнения: 1 165
Току-що го гледах в сайта на Клиник.Това си е точно ексфолиант.Дават го да се използва 2-3 пъти седмично.Би ли казала от къде ти дадоха тестер да отида да видя и аз.

# 140
  • София
  • Мнения: 7 097
Момичета препоръчайте ми моля ексфолиант за суха кожа.

В момента ползвам на Биодерма от серията за дехидратирана кожа, но той се води и за суха кожа. Много съм доволна. Поръчвам го обаче в една аптека, защото не поддържат наличности. След това използвам и маската от същата серия и кожата става супер чиста и мека  Crazy

# 141
  • Мнения: 56
Току-що го гледах в сайта на Клиник.Това си е точно ексфолиант.Дават го да се използва 2-3 пъти седмично.Би ли казала от къде ти дадоха тестер да отида да видя и аз.

Аз не живея в Бг  за съжаление  ,не мога да помогна.
Иначе за ексфолианта  е страхотен,моята кожа е смесена  към мазна и ми се отразява много добре,частиците са финни ,не са от тези грубите.

# 142
  • Мнения: 1 983
Аз ползвам на Гарние Пюр 3 в 1, имам и тоник на същата марка. Ползвам често ексфолианта, обаче черните точки си стоят и пак ми излизат пъпки. Кожата ми е нормална към суха. Къде бъркам? Може би марката? Отделно от това имам и петна по лицето, тях с какво мога да махна? newsm78

# 143
  • Мнения: 5 591
Използвам Дева natural с лайка!Много съм доволна от нея.

# 144
  • Мнения: 692
Аз използвам белия ексфолиант от серията Liiv Botanicals на AVON и съм доста доволна - после кожата ми е много мека.

# 145
  • Мнения: 0
аз също бих била доволна ако някой ми препоръча добър ексфолиант за лице.Искам само да каже че не искам от марки ейвън и орифлейм,ползвах Гарние Пюр 3 в 1 обаче от него така се изпъпчих.Кожата на лицето ми е много чувствителна напоследак когато ходя на козметик после 2 седмици не може да ми се оспокои лицето и почнаха много пъпки да ми излизат и борбата с черните точки е жестока..... и не знам какво да правя вече Cry Cry Cry Cry Cry

# 146
  • Мнения: 1 699
Аз си взех този на Клиник и съв доволна-много е нежен
http://www.clinique.com/product/CATEGORY4917/PROD678/Skin_Care/E … ators/index.tmpl#

# 147
  • Мнения: 122
и аз съм с най обикновен на регал но за тялото нямам нищо какво да си взема Rolling Eyes

# 148
  • Мнения: 803
Аз съм ползвала какво ли не, но съм най-доволна от ефекта на кестеновите трици.

# 149
  • Мнения: 1 416
аз също бих била доволна ако някой ми препоръча добър ексфолиант за лице.Искам само да каже че не искам от марки ейвън и орифлейм,ползвах Гарние Пюр 3 в 1 обаче от него така се изпъпчих.Кожата на лицето ми е много чувствителна напоследак когато ходя на козметик после 2 седмици не може да ми се оспокои лицето и почнаха много пъпки да ми излизат и борбата с черните точки е жестока..... и не знам какво да правя вече Cry Cry Cry Cry Cry
И аз като полазвах този 3в 1 на Гарние никак не ми се отразяваше добре, лицето ми се зачервяваше, ставаше ми кожата по-чувствителна и въобще не ми лекуваше черните точки Naughty Последните ексфолианти, които ползвах и останах доволна с видим ефект в премахването на черните точки са на Bioderma Sebium gel ексфолиант , на Exfoliac -ексфолианта за мазна кожа  и на Uriage - маската с ексфолиращи частички, която може да се ползва като маска за почистване и като ексфолиращ гел, всичките дотук за мазна кожа. На Vichy Normaderm ексфолиращия гел също не е лош никак, но е за ежедневна употреба, както си пише на опаковката му, за веднъж седмично не става поне при мойта кожа. От ексфолианта на Eucerin не бях особено доволна, частиците са много на рядко и много бързо се стапят като разтъркаш. Много ми харесва и маската 2 в 1 на Neutrogena, въпреки, че не е ексфолиант, прави кожата много чиста, мека и нежна с  видимо по-малко черни точки и добре матирана Heart Eyes

Общи условия

Активация на акаунт