Най- добрият ексфолиант за лице

  • 45 577
  • 170
  •   1
Отговори
# 165
  • София
  • Мнения: 5 193
Запис  Whistling

# 166
  • UK
  • Мнения: 1 918
Подариха ми днес скраб на Kanebo,ексфолиант на пудра, който се активира с няколко капки вода и става на пяна, не съдържа абразивни частици, което значи, че за разлика от обикновените скрабове не премахва и клетки, които нямат нужда да се премахват. Ефектът след еднократно използване е невероятен- никога не съм успявала да го постигна с обикновен абразивен ексфолиант. Горещо препоръчвам- кожата ми блести! Обаче доколкото знам, струва доста...

Ето го тук: http://www.sensai-cosmetics.com/detail/index.php?lang=en&id=sp008

и на снимка:

# 167
  • Пловдив
  • Мнения: 4 720
Редакция, бях объркала темата. Извинявам се.

Последна редакция: чт, 09 юли 2009, 22:08 от marzeliva

# 168
  • Мнения: 2 631
Пропуснах да изчета няколко страници от темата  Blush и искам да попитам, никой ли не е ползвал ексфолиантите за лице на Neutrogena??  newsm78

# 169
  • Мнения: 162
Запис , макар и малко късно ooooh! Според мен по-добър ексфолиант от нещо натурално няма - например един аспирин в кисело мляко, малко сода за хляб или дори кафе Peace

П.С. Някой да е споменавал как може да се направи домашен ексфолиант с утайката от кафето? Нещо май беше със смесване на обикновения или душ гел и вътре с кафе? newsm78

# 170
  • В центъра на Вселената...
  • Мнения: 382
Запис , макар и малко късно ooooh! Според мен по-добър ексфолиант от нещо натурално няма - например един аспирин в кисело мляко, малко сода за хляб или дори кафе Peace

П.С. Някой да е споменавал как може да се направи домашен ексфолиант с утайката от кафето? Нещо май беше със смесване на обикновения или душ гел и вътре с кафе? newsm78

Напълно съм съгласна с теб. Даже по-напред в темата бях писала, че аспирина е страхотен ексфолиант  Peace Аз съм с проблемна кожа и той ми влияе страхотно   Heart Eyes Никога досега не съм имала по-добър ексфолиант. Докато съм под душа разтапям в дланите си 2 таблетки. Те веднага омекват и със кашичката обтривам лицето си.
А кафето не е препоръчително да се използва за лицето, защото частиците са му по-едри. Използва се повече за тяло  Peace
Ето и едно филмче за аспирина: http://www.youtube.com/watch?v=YnoGun_D6uE&feature=related

Последна редакция: пт, 17 юли 2009, 09:41 от Calypso

Общи условия

Активация на акаунт