Фенове на Тери Пратчет- да се преброим

  • 38 813
  • 747
  •   1
Отговори
# 675
  • Мнения: 0
а ето това трябва да се гледа...http://www.youtube.com/watch?v=o4VlX9cMEbw .... въпреки че аз харесвам повече Джереми Айрънс като лорд Ветинари, а и Патрицият не трябва да е рижав =)) 

умирам си за Тери Пратчет...сама се смея на глас, има уникални попадения, а въображението му няма граници нито на този свят, нито на Света на Диска =)

# 676
  • Мнения: 3 736
а ето това трябва да се гледа...http://www.youtube.com/watch?v=o4VlX9cMEbw .... въпреки че аз харесвам повече Джереми Айрънс като лорд Ветинари, а и Патрицият не трябва да е рижав =)) 

умирам си за Тери Пратчет...сама се смея на глас, има уникални попадения, а въображението му няма граници нито на този свят, нито на Света на Диска =)

Подкрепям! Много добре са направили филма, даже Чарлс Данс като Ветинари не ми попречи.

# 677
  • Мнения: 775
I Shall Wear Midnight published in hardback on the 1st September.
 http://www.harpercollins.com/features/pratchettbooks/description … sbn=9780061433047
Почвам да дебна отсега  Simple Smile

# 678
  • Русе
  • Мнения: 11 924
  anssi , да сигнализираш. Тифани ми е новата любимка.

# 679
  • Мнения: 775
И на мен! Аз най-вече се вълнувам да се яви скоро в е-вариант, но и в книжарниците ще се следи  Simple Smile

# 680
  • Мнения: 0
На този етап най-евтината излиза около 40 лв. 

# 681
  • Мнения: 1 704
вещиците са много яки  Joy прочетох Посестрими в занаята и продължавам към Чужбина, а оттам накъдето ме отвее Бурята Mr. Green 

# 682
  • Русе
  • Мнения: 11 924
  И на мен вещиците са ми слабост  Simple Smile

# 683
  • София
  • Мнения: 17 592
На този етап най-евтината излиза около 40 лв. 

Е, надявам се до РД ми да се появи с тънки корици на не повече от 15...

# 684
  • Мнения: 1 862
Не бях виждала темата  Crazy

Любима книжка ми е Пирамиди  Crazy .. и всички останали от поредицата. Трилогия на номите също ми допадна доста  Flutter

"„…Ъгъл две-пети. Джвак. Огън.“

Залпът беше забележителен. Храчката от многократно преживян фураж имаше достойно за похвала ускорение, въртеливост и ударна вълна и се разби със звук, който може да бъде произведен, когато четвърт кило полусмляна трева се размаже по нечие лице. Неповторим е."

# 685
  • София
  • Мнения: 38 796
И аз препрочитам "Посестрими в занаята".
А я ми кажете има ли някоя книжка на Пратчет, в която да си прави майтап с компютрите и интернет?
Защото има за пресата, за киното, за религията и за какво ли не.

# 686
  • Русе
  • Мнения: 11 924
И аз препрочитам "Посестрими в занаята".
А я ми кажете има ли някоя книжка на Пратчет, в която да си прави майтап с компютрите и интернет?
Защото има за пресата, за киното, за религията и за какво ли не.
  Пощоряването. Кулите са най близкото зо интернет. И комуникацията и потдръжката на кулите е аналогична на софтуерната и хардуерната осигуровка на мрежата. Както и специалистите се държат по аналогичен начин  Simple Smile

# 687
  • Мнения: 775
Ами какво е Хекс тогава  Simple Smile

А, да, Кулите ги хакнаха  Mr. Green

# 688
  • Русе
  • Мнения: 11 924
Ами какво е Хекс тогава  Simple Smile

  И да разбира се Хекса  Simple Smile

# 689
  • София
  • Мнения: 38 796
И аз препрочитам "Посестрими в занаята".
А я ми кажете има ли някоя книжка на Пратчет, в която да си прави майтап с компютрите и интернет?
Защото има за пресата, за киното, за религията и за какво ли не.
  Пощоряването. Кулите са най близкото зо интернет. И комуникацията и потдръжката на кулите е аналогична на софтуерната и хардуерната осигуровка на мрежата. Както и специалистите се държат по аналогичен начин  Simple Smile

Благодаря! Имам я свалена, почвам я!

Общи условия

Активация на акаунт