Фенове на Тери Пратчет- да се преброим

  • 38 755
  • 747
  •   1
Отговори
# 735
  • Пазарджик/Лондон
  • Мнения: 2 419
Ето линк:

http://chitanka.info/lib/text/10553

# 736
  • София
  • Мнения: 17 283
Много благодаря  Hug

# 737
  • Мнения: 1 517
и аз мерси Simple Smile

# 738
  • Мнения: 1 517
Излязла е Къде е моята крава


Нямах време да я прелистя, но ми се видяха някак множко 9 лева за няколко страници с тънки корици...

# 739
  • Мнения: 3 405
30 страницис картинки.
Аз я четох в читанката Simple Smile

# 740
  • Мнения: 5
 Sunglasses Бройте ме и мен!

Имам всички негови книжки, не само тези от Света на Диска (които се очертават любими, особено историите за Стражата!) + "Добри поличби" писана в съавторство с Нийл Геймън!  Mr. Green
"Килимените хора" и "Страта" не са ми на сърце, но поредицата за Джони е любима!!!

# 741
  • Мнения: 21 451
Току що прочетох "Туп", много е добра. Поредицата за стражата и без това ми харесва най-много и Сам Ваймс ми е любимец, а тя е основно за него... Има и много приятен криминален елемент, разбира се... Тоя човек като нищо може да пише съвсем сносни криминалета.
 "Къде е моята крава" да не би да е книжката, която Ваймс чете на синчето си в "Туп"? Ще трябва да я погледна и аз.

# 742
  • Costa Rica
  • Мнения: 551
"Къде е моята крава" да не би да е книжката, която Ваймс чете на синчето си в "Туп"? Ще трябва да я погледна и аз.
Тя е. Сладък начин да си отгледаш малко пратчет - фенче. Жалко, че нямам малко дете, но пък се изкушавам да си я купя за мен Laughing

# 743
  • Мнения: 21 451
  О, аз си купувах детски книжки дълго след като бях надхвърлила двадесетте, че и повече... Един Михаел Енде, например, или още много други... Хич не се колебай. Аз също ще я разгледам, понеже всъщност в "Туп" книжката почти изцяло е включена... но сигурно има илюстрации.
   Все повече ми се иска да направят свестни филми по Пратчет, така или иначе вече могат да правят всякакви същества.

# 744
  • Мнения: 93
Да, книгата е с илюстрации предимно. Направо е детската книжка от "Туп" заедно с версията на Ваймс Wink след оригиналната история.  Даже май имаше и как лейди Рамкин го мъмри за това. че разказва и своята версия  hahaha 
Набързо я попрелистих в книжарницата и е готина. Само едно не ми хареса - как са нарисували Ваймс ( много ми заприлича на един актьор, но още не мога да се сетя името му). Ваймс от Албумът на Пратчет с Пол Кидби ми е по на сърцето( докато Сибил са я докарали точно както в Албумът). Не погледнах на кого са илюстрациите. Другият път като ида да си  я купя за дребния ( и не само) Wink ще погледна.
Та като заключение - хареса ми и ще си я купя скоро.  Mr. Green

# 745
  • София
  • Мнения: 17 592
Май е време за нова тема...

# 746
  • Голямата Мушмула ¯\_(ツ)_/¯
  • Мнения: 39 062
Май е време за нова тема...

Така е! Пускай.  Mr. Green Това ще ни е подаръка за празника  Hug

Весела Прасоколеда!

# 747

Общи условия

Активация на акаунт