Колко плащате при гинеколог?

  • 26 458
  • 47
  •   1
Отговори
# 30
  • София
  • Мнения: 82
След колко дена излизат резулнтатите от цитонамазка - ден, 2 или по-вече?
1 седмица... поне последния път толкова ми казаха

# 31
  • Мнения: 1 900
Цитонамазката става по-бързо сравнение с микробиологията.

# 32
  • Мнения: 87
Преглед 20 лева
узд 18 лева
цитология 12 лева
микробиология 18
Цените са в Торакс Пловдив.Винаги дават касова бележка и фактура-по желание.
Цитологията става още същия ден,или на другия-зависи кога е занесена,а микробиологията-3 дни.Коментарът на изследванията не се заплаща.

# 33
  • Мнения: 3 216
След колко дена излизат резулнтатите от цитонамазка - ден, 2 или по-вече?

След 10-15 минути са готови.

# 34
Az dosega ne sam xodila pri nikoi ginekolog osven pri Amaliev. Veche niama da stapna pri nego. Nestiga, che cenite sa mu basnoslovni,  ami i laboratoriata,  s koiato raboti  [ SONEL FARMA] ti izkarvat pone 4 ili 5 izmisleni infekcii.  Mislia, che toi e kombina s taia laboratoria i si deliat pari. Na men mi izpisaxa razni koki, razni bakterii, razni gabi,  abe shtom i xlamidii mi nameriaxa [ infekcia , koiato se pridava SAMO I EDINSTVENO po polov pat] napravo me razbixa. Napravix si sashtite izsledvania pri drug ginekolog tochno sled 2 dena i gi pusnax v druga laboratoria. Ami poznaite: na rezultata mi pisheshe" ne se izolirat patogenni mikroorganizmi" Taka, che moia savet e - daleche ot Amaliev.

# 35
  • Мнения: 24 467
...колко плащате при гинеколога си за преглед включващ взимане на проба за хламидии,цитонамазка и микробиология? ...

Нищо, освен потребителската такса. Правя всяка година всичко това с направление от ЛЛ и не са ме връщали. Хламиди и микробиология изследвах миналата есен и тази зима, имах гъбички, но минах по касата и се излекувах /за сега/.

# 36
  • В лудницата на 2-рия етаж.
  • Мнения: 2 026
Преглед-20 лв
Цитонамазка-20 лв(Торакс)
Микробиология 18-20 лв(Торакс)

Това с лабораторията и измислените инфекции ако е вярно,наистина е много грозно #Crazy

# 37
  • Мнения: 657
Преглед - 25 лв
Цитонамазка - 15
Микробиология - скоро не съм

п.п.Имам горчив опит с частни  лаборатории и посещавам само държавната микробиология към ХЕИ.

# 38
  • София
  • Мнения: 1 163
а как ви дават направления за профилактичен преглед, личния ми лекар ми каза че трябва да напише някаква диагноза за да ми даде, както и направи де. Иначе последния път ходих на частно -25лв прегллед и 10лв цитонамазка.

# 39
  • Мнения: 24 467
Имаме профилактика първо веднъж годишно уредена служебно, тя включва цитонамазка, освен други изследвания при различни специалисти. Второ- ползвам и профилактичните прегледи от лекуващата лекарка, като за определена възраст се полага гинеколог веднъж на две години, след нея- веднъж на всяка, това се променяше през годините, аз ходя от 18 годишна редовно. Лично аз ходя всяка година, като преди да се уреди служебно въпросът лекарката ми пише също диагноза за преглед. Според мен следвада се направи задължителен прегледът ежегодно за всяка жена.

# 40
  • София
  • Мнения: 7 097
Преглед, вагинален ехограф, микробиология и цитонамзка - около 80 лв.
Според мен е поносима цената - в крайна сметка не се случва всеки месец, освен това съм доволна от гинеколожката, при която ходя.

# 41
  • Пловдив
  • Мнения: 231
Az dosega ne sam xodila pri nikoi ginekolog osven pri Amaliev. Veche niama da stapna pri nego. Nestiga, che cenite sa mu basnoslovni,  ami i laboratoriata,  s koiato raboti  [ SONEL FARMA] ti izkarvat pone 4 ili 5 izmisleni infekcii.  Mislia, che toi e kombina s taia laboratoria i si deliat pari. Na men mi izpisaxa razni koki, razni bakterii, razni gabi,  abe shtom i xlamidii mi nameriaxa [ infekcia , koiato se pridava SAMO I EDINSTVENO po polov pat] napravo me razbixa. Napravix si sashtite izsledvania pri drug ginekolog tochno sled 2 dena i gi pusnax v druga laboratoria. Ami poznaite: na rezultata mi pisheshe" ne se izolirat patogenni mikroorganizmi" Taka, che moia savet e - daleche ot Amaliev.
Offi, прочетох поста ти преди нялколко дена, но умишлено не писах тогава. Изчаках резултата от втората си микробиология.  Laughing Всичко беше ОК, разбира се, след адекватното лечение на д-р. Амалиев. Не мисля, че е редно да си толкова категорична, че са в комбина с лабораторията. Всъщност може, но сам, за да изпраща пациенти там.  Simple Smile  Ходя при него вече година и половина и порължавам и ще продължавам да го посещавам. Grinning
Д-р. Амалиев е специалист и относно цените, за какви баснословни цени говориш? 25лв. преглед ти се вижда много?  Simple Smile
Както една наша съфорумка преди време беше казала по повод на тези неща: Всеки си знае цената! Peace
В крайна сметка е важно жената да е спокойна и сигурна в гинеколога си! Всеки си преценява! Simple Smile

# 42
  • Мнения: 351
Аз за преглед,цитонамазка и микробиология + лаборатория платих 74лв. последният път!

# 43
  • Мнения: 2 631
Аз винаги ходя с направление и плащам минимални суми.

И аз така.  Party  Цитонамазката ми е 2 лева!  Crazy

# 44
Генеколог (частно) - 10 лв
вземането на цито и за микробиологията - 10 лв
плащам само излседването за микробиологията, тя си поема цитото
ехо - 10 лв

Общи условия

Активация на акаунт