За или против Евростар

  • 29 751
  • 103
  •   1
Отговори
# 90
  • София
  • Мнения: 941
evcheto871, мило момиче, наблегни повечко на българския- явно в тази школа не получаваш необходимото за теб  Peace.

# 91
  • Мнения: 2
Съжалявам, но на компютъра не съм много добра в правописа.  Confused

# 92
  • Мнения: 21 455
Съжалявам, но на компютъра не съм много добра в правописа.  Confused
Човек или пише правилно, или не. Няма никакво значение дали използваш молив, химикал, паче перо или клавиатура. Щом тук си написала " Згрешите" вероятността да го направиш и на лист хартия е много голяма.  Peace

# 93
  • Мнения: 3
   Няма идеални учители! В Евростар детето ми е в малък и спокоен клас. Иванови са първите в София,
 които направиха обучение по здравна и физическа култура с бойни изкуства и фитнес... Искам детето ми освен умно, да е здраво и със самочуствие!

# 94
  • Мнения: 3
       
        Ако съдиш хората, няма да ти остане време да ги обичаш. Майка Тереза
  Много често говорим с критика. Децата четат...и няма полза! Макар и строги в Евростар учителите обичат децата. Доволен съм, че има физическо възпитание с бойни изкуства и здравна култура.

 

# 95
       
        Ако съдиш хората, няма да ти остане време да ги обичаш. Майка Тереза
  Много често говорим с критика. Децата четат...и няма полза! Макар и строги в Евростар учителите обичат децата. Доволен съм, че има физическо възпитание с бойни изкуства и здравна култура.

Бойните изкуства са нещо много модерно и престижно, всяко частно училище и даже детска градина предлагат обучение по бойни изкуства. Но за някакво качество на обучението в тези групи просто не бива да се мисли. Всичко е само за реклама.

# 96
  • Мнения: 3
     
                  Моето дете е доволно от обучението си! Имам и по-малък син и него ще запиша догодина в Евростар. Китайците казват - Ако не помагаш, не пречи! Като не ви харесва... има и други училища. Децата ни четат и критиките не ни правят чест. Макар да е трудно Иванови работят с децата и се стремят да им дават повече с добър екип учители! В България само негативна енергия ли има... За това сме на този хал!  Иванови са Готини, който не работи -той не греши!

# 97
  • Мнения: 21 455
В една тема със заглавие " За или против..." не може да има само положителни отзиви, а и кому е нужно това?  Mr. Green

# 98
     
                  Моето дете е доволно от обучението си! Имам и по-малък син и него ще запиша догодина в Евростар. Китайците казват - Ако не помагаш, не пречи! Като не ви харесва... има и други училища. Децата ни четат и критиките не ни правят чест. Макар да е трудно Иванови работят с децата и се стремят да им дават повече с добър екип учители! В България само негативна енергия ли има... За това сме на този хал!  Иванови са Готини, който не работи -той не греши!

Бре, бре, колко си надъхан. Иванови нито ги познавам, нито ме интересуват. Само забелязах, че два пъти подред, без някой друг да е писал в темата, споменаваш, че се били тренирали БИ, сякаш това е върхът на сладоледа. И реших да ти отворя очите за нивото на БИ в тези училища. Нищо повече.

# 99

                                          Иванови имат невероятна школа.Въпреки трудностите НИЕ,УЧЕНИЦИТЕ  им дължим едно голямо БЛАГОДАРЯ!!!  Peace


# 100
  • София
  • Мнения: 3
Мили момичета, от няколко дни влизам във форума считайки, че именно тук ще намеря обективна информация (поводът е първокласник Simple Smile).

По дискутираната тема: Евростар ме интересува, защото синът на приятелка учеше там 6-7 клас. Тя беше стресирана и възмутена от първата си среща с Иванов, детето разстроено. Въпреки това, направиха втора среща, на която присъстваше и таткото, в резултат на която записаха детето там. На кратко - младежът влезе в немската с висок бал, родителите бяха изключително доволни от подхода, от положителната промяна у детето и тн. Момчето си харесваше много училището и съжаляваше, че се е преместило от там. Това са фактите, които знам от приятелката ми и мога да и имам доверие. Все пак съм на ясно, че подходът е до известна степен краен и едва ли е подходящ за всяко дете.

Извън темата: Изненадана съм от атмосферата във форума. Защо е тази враждебност? Имам чувството, че само чакате да се появи някой с различно от вашето мнение за да го сдъвчете Simple Smile. Моля, не се сърдете на коментара ми. Споделям от позиция на страничен наблюдател. Уважавам много това място и мисля, че е много полезно за всички ни. Именно за това се изкушавам да напиша това. Да, възможно е да има и различни от вашето мнения, бъдете толерантни към тях. А за това с грешките... Струва ли си да нападате така някого, още повече ако наистина е дете? Ок, проблемът е явен, ама наша работа ли е? Дори да е, нека не сме толкова лоши Simple Smile.

В заключение:
Апелирам за обективност във форума. Неговата цел е да е полезен. Това е страхотно място, защо не го уважаваме повече и избягваме генериране на излишно съдържание.

Повече усмивки на всички! Simple Smile

# 101
  • Мнения: 19 490
Мили момичета, от няколко дни влизам във форума считайки, че именно тук ще намеря обективна информация (поводът е първокласник Simple Smile).

По дискутираната тема: Евростар ме интересува, защото синът на приятелка учеше там 6-7 клас. Тя беше стресирана и възмутена от първата си среща с Иванов, детето разстроено. Въпреки това, направиха втора среща, на която присъстваше и таткото, в резултат на която записаха детето там. На кратко - младежът влезе в немската с висок бал, родителите бяха изключително доволни от подхода, от положителната промяна у детето и тн. Момчето си харесваше много училището и съжаляваше, че се е преместило от там. Това са фактите, които знам от приятелката ми и мога да и имам доверие. Все пак съм на ясно, че подходът е до известна степен краен и едва ли е подходящ за всяко дете.

Извън темата: Изненадана съм от атмосферата във форума. Защо е тази враждебност? Имам чувството, че само чакате да се появи някой с различно от вашето мнение за да го сдъвчете Simple Smile. Моля, не се сърдете на коментара ми. Споделям от позиция на страничен наблюдател. Уважавам много това място и мисля, че е много полезно за всички ни. Именно за това се изкушавам да напиша това. Да, възможно е да има и различни от вашето мнения, бъдете толерантни към тях. А за това с грешките... Струва ли си да нападате така някого, още повече ако наистина е дете? Ок, проблемът е явен, ама наша работа ли е? Дори да е, нека не сме толкова лоши Simple Smile.

В заключение:
Апелирам за обективност във форума. Неговата цел е да е полезен. Това е страхотно място, защо не го уважаваме повече и избягваме генериране на излишно съдържание.

Повече усмивки на всички! Simple Smile
Благодаря запожеланието, но къде видяхте необективност? Както Вие можете да си кажете Вашето мнение, така и всеки един, който не мисли като Вас. А за правописа на "децата", мисля че всички забележки бяха съвсем уместни и най-малкото човек когато си даде детето в едно добро училище е да очаква то да пише правилно - нали?

# 102
  • Мнения: 3
pak sam az, vie ste ZLE tova e sait a ne konkur za PRAVOPIS  a puk i vie komentirate samo u4enicite na evrostar ami az akozapo4na da vi komentiram nqma da ima spirka we tupaciiiii                da znam 4e ima pravopisnii i punktuacionni gre6ki NE MI PUKAAAA

Аз отдавна не търся училище за дъщеря си, но след като прочетох този пост, никога не бих записаля детето си в "Евростар". Едва ли някой здравомислещ родител би го направил. Особено пък ако са верни предположенията, че г-н Иванов сам пуска публикациите на гостите или моли негови протежета за това.

И аз съм ученичка в Евростар,и смятам,както и другите възпитаници на Иванови,че не може да давате коментар,без да знаете за какво става дума!Вярно е ,че се учи много,но така е ако искаш да успееш .-.
Не знам кои сте и какво правите в тази тема,щом не знаете абсолютно нищо и за школата, и за Иванови!?
Колкото и да е сложно,всички се справяме с напрежението.Може би просто вашите деца не успяват '-'

# 103
  • Мнения: 19 490
Айдеее, след пет години някой пак съживи темата. Да не би да набирате ученици, господа от Евростар? Поне го правете по-интелигентно и без обиди, щото ние тук не ядем доматите с колците. Отговаряте на пост от преди шест години мила госпожице Недялкова, дали това Ви направи впечатление? Децата на писалите тук отдавна са завършили университета  Wink

Общи условия

Активация на акаунт