За боядисването и боите.

  • 29 103
  • 64
  •   1
Отговори
# 45
  • при Arctic Monkeys
  • Мнения: 2 225
Чудя се, докога, ще се въртите около Лореал Laughing
КАстинг и аз го хвърлям на боклука, ако ме питате. Не му виждам щадящото, та затуй. Grinning
ми то няма какво друго да се ползва. ако имаш някаква идея, хайде кажи я.
казах вече за Вела. някак си не ми се дават 20 лв. за боя + пари за боядисване на фризьор.
по едно време даже се чудех дали да не почна да се къносвам (имам няколко бели косъма), но за сега отлагам.

# 46
  • Мнения: 78
Аз също съм почитател на боите на Л'ореал и по специално на Ферия-3Д Simple Smile

# 47
  • Мнения: 141
Навремето имаше ако не се лъжа на ЛОреал една боя обезцветител - Еклер Клер мисля че се казваше или нещо подобно, страхотно добре изрусяваше, ама нещо от години не съм я виждала. След като родих приключих с русото, скоро се боядисвах с безамонячната, уви дори не покри белите коси. Сега съм решила да се правя на кичури, мислех дирекно от сайта им да си поръчам професионална руса боя, ама  се замислям дали ще ми свърши работа?! 

# 48
  • Мнения: 17 407
НЯма друго ли? Как да няма, има. Аз си казах още вначалото, ама не предизвиках интерс, явно Grinning
Мъчете се с Лореалите, тогаз! Grinning

# 49
  • при Arctic Monkeys
  • Мнения: 2 225
аз за други безамонячни, освен споменатите вече не съм чувала, пък не знам.
пак съм назад с инфото, значи.
много трудно вече ще си сложа амонячна боя тип Палете, Лонда, Гарние, да не говорим за българските. защото не ми се остава отново без коса, благодаря. то не е за всеки.

# 50
  • Мнения: 1 312
Моят 16 годишен опит с боите показва,че най-добри са Jalid Technical и Cramer.
Двойно по-скъпи,но и двойно по-големи/150 мл,за моята коса тъкмо за едно боядисване/.
Какво ли не съм пробвала-тези са ми фаворити.
От половин година обаче си пускам естественият цвят на косата/не помня вече какъв беше Rolling Eyes/и не съм в час,така,че може и нещо по-добро да има на пазара.

# 51
  • Мнения: 17 407
karmacoma, Салерм, Индола, Елгон, Виталитис,, Йънсей- все безамонячни. Има и още, и още Grinning
МОите фаворити са Елгон, ИНдола, Лакме, Жалид и Салерм/за амончните говоря/. ПОследно се спирам на Индола и Лакме.

# 52
  • Мнения: 3 413
боите на alfaparf са най-добрите!

# 53
  • Варна
  • Мнения: 1 133
боите на alfaparf са най-добрите!

Заради тях ли се регистрира?

# 54
  • Мнения: 3 413
Polly N.
кви са тия тъпи въпроси,а?

# 55
  • зад пънчето, под трънчето
  • Мнения: 127
Противно на предните мнения, аз съм доволна от L'Oreal Casting. Ползвам го от може би 3-4 години и с едно боядисване изкарвам около 2 месеца. Е, нямам много бели коси Wink, но скалпът ми е много "проблемен". Слагам един и същи цвят, но сега в новият крем-вариант го няма и ще сменям окраските  #Silly

# 56
  • Мнения: 1 303
Аз пък ползвам Крамер,имат едно матово русо,което успява да убие най-добре жълтите оттенъци без да зеленее Simple Smile

# 57
  • Мнения: 247
На L'Oreal боите ползвам и съм доволна. Поне засега.Важното е да не пресушава косъма. Че то има едни бои, които направо ти съсипват гривата. Crossing Arms

# 58
  • Мнения: 215
Според мен си има някакви техники в нанасянето които обикновенния потребител не ги знае  newsm78 Аз на моята коса съм пробвала какви ли не бои - скъпи, евтини, черни, руси, че даже и зелена веднъж, ама бяхме млади  Joy Та получават ми се цветовете, ама много нетрайни - след 2 седмици стават едни блуууууууудкави, мишести... Не ме кефеше  Naughty
Последно си харесах много много съвсем случайно на една боя от 3-4 лв (май Фара?) цвета, ама се влiuбих направо, и се тръшнах че го искам и отидох на фризьорката ми (преди това с приятелки се боядисвахме една друга, щото е забавно  hahaha ) - цвета си стои вече трета седмица както в деня на боядисването. Затова казвам, че според мен потребителите пропускат нещо, защото не ми се вярва да е чак пък толкова вълшебна тази боя  newsm78

# 59
  • Мнения: 12 665
Не се ядосвай и не вярвай, че всичко дето фърчи, се яде. Фризьорството и то е наука. Тя преценява цвета, косата. Забелязала съм, че никога не слага само 1 боя - поне моята. Прави разни там смески, алхимии.
След като няколко пъти си се боядисала на фризьор и си харесала цвета може да опиташ да го поддържаш сама.

Общи условия

Активация на акаунт