За боядисването и боите.

  • 29 098
  • 64
  •   1
Отговори
# 60
  • Мнения: 17 407
 Доколкото знам, фризьорите смесват бои, за да се получи желаният цвят/понякога, де/

# 61
  • Мнения: 5 710
karmacoma, Салерм, Индола, Елгон, Виталитис,, Йънсей- все безамонячни. Има и още, и още Grinning
МОите фаворити са Елгон, ИНдола, Лакме, Жалид и Салерм/за амончните говоря/. ПОследно се спирам на Индола и Лакме.

Прощавай, ама откъде купуваш Лакме в София?
Последно с Лакме работиха Душкини преди няколко години , след това мисля, че минаха и те на Л'Ореал.
Но в обикновен магазин аз бои на Лакме и други техни продукти не съм виждала.

# 62
за мен има разлика от салон и домашни условия. Миналата седмица ходих да се боядисвам и мацката слага  и нещо допълнително. Не съм питала какво, но резултатът беше супер. Моята коса е кестенява и я изсветлявах.

# 63
  • Мнения: 97
Здравейте:) Аз съм абсолютно нова във форумите, но цял ден ме тресе треска около боядисването на косата и реших да се поровя и споделя. Тази сутрин бях на фризьор и съм невероятно доволна от резултата! Сега съм идеално руса  Grinning Само че това удоволствие ми струва скъпо... Боядисаха ме с Лореал Majirel. Въпросът ми към вас същност е знаете ли къде се предлагат професионалните бои от тази серия? В zlatnaribka има, но не всички номера Sad...

# 64
  • Мнения: 17 407
10 cent's, много се извинявма за закъснението, аз съм от Варна. От магазини съм я купувала- продават я на 2-3 места.

Общи условия

Активация на акаунт