Идват ли ви гости без да сте ги канили?

  • 10 399
  • 186
  •   1
Отговори
# 180
  • Мнения: 743
Не, никой не идва без покана, но би ми било приятно ако някой ни посети просто ей така!

# 181
  • Между гори и планини
  • Мнения: 9 382
Не, хората с които контактуваме са достатъчно интелигентни.
Винаги съм живяла във Варна и никой не се е натрисал в къщата на родителите ми, нито в моята за през лятото.
Имам приятелка от София която каня от няколко години да ни гостува - на наши разноски и така не е дошла. Ние веднъж отседнахме в празният й апартамент в София и оставихме пари за парното и водата която сме ползвали няколко дни.

# 182
  • Мнения: 3 376
Откакто сме с дете не ни се е случвало.

Но си спомням,че от едно време като се звънне на вратата и не съм в кондиция-почивам си,правя нещо или искам да съм сама или каквото и да е-просто не отварям вратата и това е.

Не мога да си представя да се натреса на някого просто ей така.

# 183
  • Мнения: 6 301
Да, случвало се. Прибирам се от работа, приготвям вечеря и изненада - гости. И казват - "Ние сме вечеряли, недей да готвиш". Хората се наяли и тръгнали да обикалят, но не отказват нищо сложено на масата. Стоят до 1-2 часа през нощта, без да се съобразят,, че сме на работа на другия ден.

# 184
  • Пловдив
  • Мнения: 2 493
По темата се сещам за нашите съседи- жената е много мила и контактна жена и от години 3-4 по-нахални комшийки всеки ден висяха у тях, жената все имаше сложено нещо на масата и ги посрещаше добре, обаче на мъжа й това взе да писва и постепенно се ...изнесе в мазето  Rolling Eyes Взе да прекарва все повече време там, оборудва си го с масичка, столчета, хладилник и цели часове виси в мазето, човърка там нещо и си пие ракията.

# 185
  • Мнения: 3 611
Рядко ми идват гости и не само слагане и вдигане на маси има, ами и обикаляне по амтове, оправяне на документи, а превода си е  по дефолт, инаЧе Що сьм им.  #Cussing out
Пьрвите бяха "приятели". Дойтоха, седяха една седмица и тогава сьобЩиха, Че няма да си трьгнат, докато не си намерят кола.  #Crazy Бях на краЧка да ги иzгоня и сьжалявам, Че не го направих.
Други искаха да им тьрся квартира, ама да не била скьпа, да не била с документи ми да вляzат, да се настанят и по вьzможност и да не плаЩат. Пьк ако можело и в кьЩи да ги настаня, ниЩо Че не сьм ги виждала...
... Последните дойдоха, уж препорьЧани от "приятелка", и преводаЧ им бях, и раzводаЧ, и беzпалтна "квартира" предложих, и zа благодарност ме окрадоха.  #Crazy #Cussing out #2gunfire
Отвратена сьм, ама сьм си сама виновна. Сега ми е като обица на ухото... гости ли? Не, благодаря  Naughty

# 186
  • Мнения: 118
 Не обичам да ходя неканена на гости и не обичам да ми идват неканени гости. Е има изключения за определени хора, но има и  натрапници от които ми писва #Cussing out

Общи условия

Активация на акаунт