Февруари 2009 (5)

  • 15 447
  • 296
  •   1
Отговори
# 285
  • Sofia
  • Мнения: 2 487
Как си zabche, стискам палци! Сигурна съм, че всичко ще е ок! Hug

# 286
  • Мнения: 15
Е и аз да се запиша днес най- после. Направо си заслужих тиквен медал на работа. Казаха, че ще ми го дата на първи май - пред строя   Laughing  Laughing  Laughing
 А сега се радвам че всички сте добре.

ДОБРЕ ДОШЛИ НА НОВИТЕ МАМИ!!!!!!!!!!![/color]

Аз като знам,че чак септември съм на преглед и нещо ми става едно тъпо и гадно. Вече чакам с нетърпение да хода всеки път при доки, зада си гледам бебо.

P.S. Дали има други мами от пЛОВДИВ, за да сменим малко мнение - може и на лични да си пишем да не спамваме темата, че май скоро ще ни я сменят.

Абе момичета, да питам нещо: Седмиците на линийките ни за бременност, ние ли си ги сменяме. Нали не е автоматично или аз бъркам някъде.

  bouquet от мен за вас!!!!!!

# 287
  • Мнения: 35
Здравейте и от нас  Simple Smile
Терминът ми е 20.02.09. по таблиците в нета и 24.02 - според акушерката на гинеколога ми.
и аз,  от суеверие сега се включвам.
Радвам се, че сме толкова много!
Лека и щастлива бременност

# 288
  • Мнения: 356
gguza, werata добре дошли сред нас!!!  bouquet  bouquet  bouquet  werata,много се радвам за теб!Знам какво е дълги години да жадуваш за детенце!!!!!!!!
bibi_iv,автоматично се сменят,миличка!

# 289
  • Мнения: 1
ДОБРЕ ДОШЛИ на новите мамчета! Желая ви лека и безпроблемна бременност!  Hug
Колко много бремелинки само за последните дни! Хубаво е да ни расте групичката!
Аз съм на преглед във вторник (5.08.) и нямам търпение!
Лек ден и ще се видим в новата темичка!   wavey

# 290
  • Мнения: 15
Здравейте,момичета и от мен!Идват почивните дни.Да помързелувате добре.         Werata ,добре дошла при нас.Долу горе си колко мен,но на мен ми е втора бременност       .Стискам палци всичко да е наред.При мен,макар че е така,да чукам на дърво,все ме е страх.Лека и прохладна вечер на всики и хубави почивни дни!                                     

# 291
Лека вечер и от мен на всички.......няма да се страхуваме, татковците го правят достатъчно вместо нас  Mr. Green
 Hug на всички и ви пожелавам едно хубаво наспинкване и гушкане тези 2 дни, а на отпускарите мноооого приятни емоции.

# 292
  • Мнения: 24
Здравейте, това с претупването... хммм това частни прегледи ли са или? Аз съм от малък град и тук кажи речи всички се познават за това и не послушах съвета на лекарката си да си намеря наблюдаващ гинеколог в Сф(въпреки здравословните си проблеми) а си останах при моя си док.тука с него поне се познавам и знам че няма да ме "претупва" вече си имам 3 снимки от видеозона а вие?

# 293
  • Мнения: 941
вече имаме пусната НОВА ТЕМА от някоя мама, така че заповядайте в нея  Hug

# 294
  • Мнения: 86
Благодаря за хубавото посрещане Hug има ли мами от варна? искам съвет за добър гинеколог (по възможност жена)   bouquet

# 295
  • Мнения: 80
Здравейте на всички новодошли мами.
Аз се чувствам много добре, като изключим ниското кръвно, постоянната нужда от сън и това че прегледа да видя моето мъниче е толкова далеч и едва ли ще издържа.Но док.ми познат така, че ако вече не издържам, мога да скокна да го видя. newsm78
Ако си имаш в къщи видеозон щеше да е хубаво, но едва ли щях да правя др.освен да го гледам. smile3521 newsm10

Аз обаче не съм се представила.Казвам се Веси, на 25г.съм от Пловдив.С мъжа ми сме задно от 5 год.и преди малко повече от 2 мес.на 31.05 беше сватбата.

Последна редакция: сб, 02 авг 2008, 10:54 от zitka

# 296
 Flutter Привет и от мен Дафи, да се запиша и аз в това форумче и поздравявам всички мами   bouquet

Общи условия

Активация на акаунт