Дързост и красота - 11 ...Онче, бонче, Ничо, бРичо....

  • 31 472
  • 503
  •   1
Отговори
# 45
  • София
  • Мнения: 9 979
Ами на Потреб.име: www.bgtelevizia.com, а на Парола: 9999 или каквито цифри типише над екрана... ако и те не станат не ги приеме изреждаш 1111...2222....и т.н
Ами не става и не става #Cussing out

При мен стана...много благодаря за инфото на диди_хрис!

# 46
  • Мнения: 1 218
....  като разбра, че проскубаланка се е сгодила за сбръчкания ник  Laughing/

Joy Joy
Аз не посмях да го кажа , макар че си го мислех  Whistling
Верно много беше проскубана и днес Брукито, тия не ги ли оглеждат преди да ги снимат бе  Crossing Arms
Шаври беше със много странна коса, махнете това , че е рехава, ами някак ресана недосресана  Crazy, зад ухото имаше цветче, изглеждаше като нагиздена стара баба  Joy Joy ,  на Стефка блузката под сакото и седеше на криво, а Саманта направо уби рибата с някаква черна рокличка с дантелки, приличаща по-скоро на лятна нощница и всичко това гарнирано с черни ботуши ... абе щех да падня от коня направо  hahaha

# 47
  • Мнения: 347
да бе брукЛата каква коса имаше на младини-фантазия
сега е останала с 4 косъма
особено като й е права и я сложи отпред от двете страни Shocked-тогава отзад на врата и на гърба остава празно  Rolling Eyes
много гадно ooooh!

хектор и саманта сега ще се оженят ли някой знае ли каква им е развръзката
много ми е интересно

# 48
  • Мнения: 4 496
Ами на Потреб.име: www.bgtelevizia.com, а на Парола: 9999 или каквито цифри типише над екрана... ако и те не станат не ги приеме изреждаш 1111...2222....и т.н
Ами не става и не става #Cussing out

При мен стана...много благодаря за инфото на диди_хрис!


Аз не разбрах потребителското име какво трябва да е. Всичко, с www, com и точките ли? И къде ги пише цифрите, над кой екран?Rolling Eyes

# 49
  • Мнения: 263
Здрасти дами Hug

Съвсем случайно попаднах на вашата тема и ....умрях от смях!
ще ви следя Joy

Да запитам , гледам пак Тейлър се намесва - ма тя не умря ли вече или пак ще има възкресение newsm78 newsm78

А ЛоренцоТо - верно един като зашумаден такъв ... ма тъйй на тоз мотор толкоз време да та блкъска ветъра.... отразява си се Joy Joy еле и без косааа.... завалията Crazy

# 50
  • Мнения: 485
Ами на Потреб.име: www.bgtelevizia.com, а на Парола: 9999 или каквито цифри типише над екрана... ако и те не станат не ги приеме изреждаш 1111...2222....и т.н
Ами не става и не става #Cussing out

При мен стана...много благодаря за инфото на диди_хрис!

И при мен стана,за което благодаря...утре ще го гледам от компа на работа..ура! Искам само да питам-каквато и телевизия да пусна ,на 25-тата минута излъчването спира и трябва да търся наново паролата,пък докато я приеме....голямо разкатаване пада.Та искам да питам при вас дали е така и ако е така дали има начин нещичко да се плати та да се гледа спокойно. Виждам там една реклама с някакви цени уж за цяло лято,влизам ама нъцки да разбера,нито как да си платя,нито как ти пращат паролата.

# 51
  • Мнения: 1 218

Аз не разбрах потребителското име какво трябва да е. Всичко, с www, com и точките ли? И къде ги пише цифрите, над кой екран?Rolling Eyes

Значи ще ти напиша аз как го подкарах :
Отваряш си линка : http://bgtv.abvhost.com/
У лево ти излизат каналите - цъкаш си на канал 1  Crazy
Излиза прозорче, където ти иска юзернейм и парола , тях ги пише от горе връз прозореца , примерно при мен е :
Username: www.bgtelevizia.com  Password: 8888   изписваш си го така както го виждаш - www. .... всичкото  , и под него е паролката - хакаш я и нея  Peace
После цъкаш на има едно : click here to watch иииииииииииии бингооооооо тръгна гада да му се невиди  Crazy
Айде пробвай пак  Hug

Голям мерсаж на дидито и от мен  Peace

A ето ги и нагледно , поиграх си малко :  Crazy Crazy Crazy
цък 1
цък 2
цък 3
Понякога се инати и може да ти смени паролката, следете си я в полето  , ако пак не я иска настоявайте , пак и пак ... получават се нещата  Peace

Последна редакция: ср, 30 юли 2008, 18:08 от Djindjari

# 52
  • Мнения: 416
ЕЕЕЕеее Джиндж  голямо обяснение си дръпнала...  Peace Даже и снимков материал  със стъпките.... Браво!
telerika и при мен е така... Аз като го цъкна към 10:35 и гледам докато ми спре и след това се пренасям на БТВ,че там пък др. сериал почва....  Embarassed Абе въобщее пенсиите ряпа да ядат  Crazy Бия ги по точки... Mr. Green

# 53
Рич как натири Стефани от офиса Joy Мислих си дали няма да й бие и един шут
Стефани заслужава и 3 шута.Не ми е приятна още от момента в който я зърнах за първи път.

# 54
  • Мнения: 619
Аз и в предната тема питах, но никой не ми отговори.Какще се разбере,че бебето е на Рич ?

# 55
  • Мнения: 4 496
Дикън ще каже на Ник, той на Брук и Рич. Hug
Поне това ми се върти в главата като обяснение от преди време...

Джинджи, при мен пак не става. След избора на канала ми излиза екранче, под което пише click here to watch, чак като го натисна иска потребителско име, а на мястото на паролата си излизат некви 8 точки. Само веднъж успях да вляза и ми пусна чалгийка с реклама с две дини, дето си говорят по телефона и на карта за цялото лято. И после нъц. Пусто да опустее дано!!! Crossing Arms
Аз пак ще пробвам де. Thinking

Последна редакция: ср, 30 юли 2008, 19:11 от мис арк

# 56
  • Мнения: 1 218
мис арк триеш ги тези 8 точки и си вкарваш паролката която виждаш  Peace
И при мен прави така, хайде пак пробвай  Peace

# 57
  • Мнения: 4 496
Ама аз ги трих и преди малко. Пуска ми две дини, говорещи си по телефона и това на фона на "Бяла роза" на Славка Калчева. Tired
Няма Канал 1, няма дявол. Crossing Arms

# 58
  • Мнения: 6 529
Ама аз ги трих и преди малко. Пуска ми две дини, говорещи си по телефона и това на фона на "Бяла роза" на Славка Калчева. Tired
Няма Канал 1, няма дявол. Crossing Arms

Много зависи от интернет връзката ти. И при мен някои дни става, други не. Успех!

# 59
Аз и в предната тема питах, но никой не ми отговори.Какще се разбере,че бебето е на Рич ?
Или Дикан или Жаклин ще си признаят. Grinning

Общи условия

Активация на акаунт