АВГУСТинчета дивеят и по бърдей партита куфеят!

  • 13 074
  • 282
  •   2
Отговори
# 225
  • Мнения: 660
Ира,много готини снимки!А на едната какъв крак вадиш...... Heart Eyes Mr. Green(шегичка)

А крачето не е моето онова там дето се е  показало хихии,то е на един чичко на Алек  Joy hahaha hahaha

# 226
  • София
  • Мнения: 1 724
Ира, Алекс е прекрасен, чичито- симпатичен, ти си ослепителна!

# 227
  • Мнения: 1 554
Тан,честито ти християнче Hug

# 228
  • вкъщи
  • Мнения: 2 464
4естит рожден ден на алекс,лъ4езар,катерина,николай и мирослава!
ех,4е много рожденици имаме днес....нека са ни много здрави,палави и умни!
вси4ки дечица са ни много красиви!

# 229
  • София
  • Мнения: 5 752
Фетица,честито ти християнче! Hug  bouquet

Анаморф,прекрасни снимки Heart Eyes,а тортата ми е любимка Crazy Mr. Green

Дивена,чакаме снимки от голямия празник както и от всички други! Peace Hug

Ние сме по добре PraynigЯдем си,нямаме температура но си имаме малко хрема Grinningще я преборим и нея Twisted Evil bowuu
Енита,6 та шарка /розеола/ Rolling Eyes

Ади,браво за тортата ние в петък ще поръчваме Peace

# 230
  • Мнения: 3 595
Тан Честито християнче!   bouquet

# 231
  • Мнения: 1 258
aaaaaaaa,мацкааа,твоето краче е Mr. Greenедно дългичко... Mr. Green
Алек е многооооо сладък Heart Eyes

Димяни,браво на вас! Hug

# 232
  • София
  • Мнения: 5 752
По-добре сме но пък защо отказва да ходи сам  Thinking Rolling Eyes
Не е падал.... дали от това,че беше болен и сег анещо го е дострашало... Rolling Eyes
Прави 2 крачки спира и сяда на земята и почва реееееееееев ooooh!

# 233
  • Мнения: 243
Кръщенето мина превъзходно, Неди плака,но малко, само като го топнаха в казана  Crazy
Ама и ти как се изрази - все едно супа ще готвите  hahaha Joy hahaha
Да ти е честито християнчето   bouquet

   bouquet Честит Рожден Ден на всички пораснали днес деца   bouquet

Ира снимките са супер, ама то няма как с Алек на тях  Heart Eyes А тортата ми е любимата  Crazy
Дивена чакаме снимки и от вас  Hug

Димяни Hug радвам се, че сте по-добре  Party Тази розеола заразна ли е  newsm78

Ние пък тази нощ не спахме  Tired рееееееев, като го взема и спира - като го сложа обратно в леглото и пак рееев  ooooh!, накрая заспа на леглото при мен и аз не можах да спя  Tired Надявам се днес да не се повтори  Praynig

# 234
  • Stavanger,Norway/ Varna
  • Мнения: 1 934
Честит рожден ден на Алекс,Лъ4езар,Катерина,Николай и Мирослава!   Hug

Димяни, радвам се че сте добре.


Ади Ивон като беше така какъв цвят акаше. Йована ака много тъмно зелена водичка и направо се шашкам от цвета.

Имам чувството, че май са зъби. Май един кучешки и кътник са тръгнали, ама кога ще стигнат незнам. ПО цяла нощ си търка носа и ушите и главата. Май я сърби  newsm78

Ние сме все така, вчер аи до спешното я водих. Лекаря я прегледа единствено да не се е обезводнила. Нито кръв и взеха, нито нищо. Утре поне резултатите от акито да дойдат. Даде ми писмо и ми каза и утре ако е така директно да я водя в педиатрията.  Tired

Иначе Йована може да кляка и става без опора. Знае, че на микрофона се пее и говори и бърза да го прибара. Танцува, включва и изключва разни работи (копчета, щепсъли  Laughing). Слага си шапки и очила. Идва и си проси от мен часовника ми и трябва да и го сложа на ръката. И тя си го носи внимателно по цял час и кокетничи с него. Чак ходи на баща си да се показва. Когато някой от нас говори по телефона, тя започва да крещи (Ая.. Ая, демек Ало..Ало  Laughing) и куп други дяволии, с които ни радва всекидневно. Heart Eyes

Фетица, честито християнче   bouquet

# 235
  • Мнения: 564
Ира, супер снимки, Алек много сладък  Heart Eyes
Димяни, радвам се да чуя най-после, че малчо оздравява  Hug За ходенето и Неди много назадна от боледуването, но сега наваксва  Grinning
baby_illy Ми баш топване си беше  Mr. Green Мани ти, ама и аз почти заревах като го гледах как се дере  Confused Еххх драми и емоции  Heart Eyes Нямам търпение да ви покажа снимките  Crazy

# 236
  • Мнения: 18
Колко са много днешните рожденици  Hug   bouquet А аз, задръстената, честитих сутринта само на Сашун  doh  , но пък тогава само Лулумба се беше похвалила.  На всички пожелавам да са много здрави и щастливи  newsm51

Ира, Покахонтас, много са хубави снимките  Peace

# 237
  • Мнения: 361
Ха здравейте!!!

Ние сега си идваме от гости и Ивон е вече кисела като лимон.Ще се къпем и в леглото Crazy

Срещу нас току що стана зверска катастрофа-2 линейки, пожарни, полиция -ужас,цялата се разтреперих.Както вика мъжо ми-на нас не ни трябва война , и сами ще се изтрепем по пътищата Sad

Бобче, и Ивон акаше тъмно зелено, но само първите 2 дни, после се нормализира.Може да е от зъб, но може и вирус да е.
Защо не и вземеш в някоя частна лаборатория кръв и урина.Ако е вирус или бактерия, отайките ще са над нормата.

Айде ставам, че е реввввввввввввввввввввввв ooooh!

# 238
  • Мнения: 127
Е хайде и аз да поздравя всички малки рожденици и техните семейства!
Пожелавам Ви многооо стотин по толкоз прекрасни празници!
Ира, Алек е станал срахотено малко момченце. Изглеждате страхотно щастливо семейство.
Ама как знам кога да влизам  Crazy видях че ще има общ рожден ден, но за съжаление ние точно на 30-ти отиваме на море и няма да дойдем.. а как ми се идваше  Blush
Тан да ти е живо и здраво християнчето и да следва божийте заповди  Heart Eyes
В тоя ред на мисли, аз мислех да кръщаваме Алекс в Глеженския манастир а то днес какво се случва игумена щял да го запали  #Crazy мажо е категоричен, че няма там да го кръстим  hahaha
Да отбележа още нещо, мамите съфорумки които са се снимали в клипа към песента на Ваня Костова  "Най - Нежното Нещо" са прекрасни, слушах и гледах клипа вече 15 пъти. Много Ви се радвам  Heart Eyes
Лека вечер и пак ще ви навестя  Laughing

# 239
  • Мнения: 1 258
за Гложенския манастир ли говориш Манчева?там е много готино!И аз мислех за там.ще е идеално за кръщене Peace

X Реклама

Общи условия

Активация на акаунт