АВГУСТинчета дивеят и по бърдей партита куфеят!

  • 13 085
  • 282
  •   1
Отговори
# 240
  • Stavanger,Norway/ Varna
  • Мнения: 1 934

Защо не и вземеш в някоя частна лаборатория кръв и урина.Ако е вирус или бактерия, отайките ще са над нормата.


И такова чудо няма тук  Tired Сигурно вече не ми вярвате, но е така  #2gunfire
Утре в педиатрията ще ги помоля, дано склонята да и направят кръвна картина.
Егати, трябва да ги молиш  #Cussing out

# 241
  • Мнения: 1 258
Лека вечер !аз сега приключих с чистенето и се изкъпах!лягам че не мога да гледам! Blush

# 242
  • София
  • Мнения: 3 918
Честит рожден ден на вчерашните рожденници:Алекс, Сашун, Катерина и Лъчко! Да са живи, здрави, весели и щастливи!



фетица, честито ти християнче.
Ира, рожденника е много сладък, а тортата е много хубава Peace.
Димяни, радвам се, че Райън вече е добре Grinning.

Аз тази седмица ще ходя в две сладкарници да разгледам тортите, че вече нямам търпение да идва РД  Party.
А, сега пуснаха по ТВ клипчето за кърменето с нашите мами Grinning. Много е хубав Peace.

Гледам, че съм единствената в темичката и затова да сервирам кафето:



Приятен ден на всички  bouquet.

# 243
  • Мнения: 1 258
Добро утроо HugХубав ден на всички  bouquet

# 244
  • В светлината на слънцето
  • Мнения: 7 935
Добро утро  Hug
Рожденият ден вчера мина чудесно, като изключим финала, когато Теди проклетяса и си присвои подаръците на Сашко.  Mr. Green
Ето малко снимки
http://www.snimka.bg/album.php?album_id=270491

 

# 245
  • София
  • Мнения: 5 756
Лулу,много е сладък и Сашун и Теди Heart Eyes
Тортата също е прекрасна  Party  bouquet

Марти,мерси за кафенцето!  Hug
Видях и аз клипчето и по ТВ- то браво на сладките ни мами! Hug  Heart Eyes  bouquet

Аз до сега чистих,а майка ми беше изкарала Райън на вън Crazy
Почвам да му готвя сега една мусакичка с телешко месце което взех но помолих да ми го смелят PartyДнес менюто в Ози не е за нашия корем Crazy

# 246
  • Мнения: 223
И Сашун и Алекс са много пораснали и са много хубави. Лулумба, ние искаме да си играем със Сашун - та той е жива кукла(на тази възраст може така да кажем и за момченце, нали). А снимката на Теди на село(със синята врата  Hug) Да са ви здрави
Вчерашните рожденици не успях да поздравя, но и без мен те ще си растат прекрасни и здрави, артистични и пъргави, очарователни и лъчезарни:)
Гита, тя Еммата е добрички и оправна муцунка, но не може те да са ни единствения подтик за второ(респективно - трето). Сега вече ме уби  Joy Но аз съм далеч. Явор тихо напредва с уменията. Има още мноооого да наблюдава, за да избухне гениалността му  Joy Joy Joy Сега баба му го слага на гърне и примира от радост, че той знае какво да прави там(досега аз не съм го слагала системно). Тук в тази къща има толкова много места, които да си обикаля и да си пипа. А у нас е малко и скучно

# 247
  • Мнения: 389
Влизам на бързо,че приготвям  за моренцето.Виждам че се очертава Рождения ден да е август ,но ние ще сме още там ,а така ми се искаше този път да дойдем...
Ако има някой който иска да се видим да ми пише на лични,целия месец ще сме на Бургас.
Хайде чао и да посрещнете следващите рожденици подобаващо, много усмивки  и без болни дечица

# 248
  • Ланкър, планините Овнерог
  • Мнения: 10 369
Бря, днес и утре няма рожденици. Хубаво, че погледнах, че щях да честитя.

Тиги
, то е ясно, че непорочното зачатие го няма, но има време, все ще се видите с татко Барба  Mr. Green Шегичка, естествено, но не съвсем. Явор ще е чуден батко. Направо ви завидях за гърнето, както и на другите мами. Вчера я оставих по гащи, но на гърнето категорично отказва да поседне. Свърши работата в кухнята на плочките и беше супер изумена как нещо тече и шляпа по плочките, че и излиза от нея  Joy . На края просто мина през пиканото и щеше да падне.


....
В тоя ред на мисли, аз мислех да кръщаваме Алекс в Глеженския манастир а то днес какво се случва игумена щял да го запали  #Crazy мажо е категоричен, че няма там да го кръстим  hahaha
...


Не е "щял, ами направо си го е запалил, че и два пъти  ooooh!
Димяни, може да се е поизтощил малкия от болестта и за това да не иска да ходи. Съдя по себе си, че като съм болна, не ме държат краката, болят ме ставите и не ми се движи.


# 249
  • Мнения: 6
Здравейте и от мен.
Нашия рожден ден мина, а вече си имаме и християнче Simple Smile Стефи изобщо не заплака в църквата, а аз толкова много се притеснявах. Имахме много гости и партито стана страхотно. Много съм доволна.
Ето малко снимки от рождения ден
http://img06.imgshare.eu/i/msmilev/novi1_c01a8.jpg
http://img06.imgshare.eu/i/msmilev/novi2_113d4.jpg
http://img06.imgshare.eu/i/msmilev/novi3_0ef38.jpg
http://img06.imgshare.eu/i/msmilev/novi4_17b15.jpg
http://img06.imgshare.eu/i/msmilev/novi5_3810f.jpg

# 250
  • ГОре на черешата...
  • Мнения: 11 511
Здравейте!
Нищо не съм чела, че компа беше "червясал" и ходи на преинсталация.

Влизам само да почерпя, че от вчера Андриан е християнче - кръщенето мина идеално, малкият изобщо не плака, даже искаше още да го къпят в купела...снимки - по-късно, че още не съм в час с новите програми Rolling Eyes.









Честито и на всички рожденници и нови християнчета! Да са живи и здрави, много усмихнати и щастливи  bouquet!

# 251
  • Златна Добруджа
  • Мнения: 497
Здравейте  Hug
Мама Юли, страхотна усмихната госпожица си имаш  Flutter
Лулу, Сашун с тези очи е като изписан  Heart Eyes И Теди не ми отстъпва  Wink
Бобче, как е сладураната?
Каке, честито ви християнче   bouquet Да ви е жив и здрав!

И Рошлето спокойно мога да го причисля към групата на телефонистките - слага телефон или мобилен на ухото си и се започва с Ао-то, направо до кучешки лай го докарва  Mr. Green Друго, което умее е да слага капачките на шишетата. Но най-добре умее да се катери - няма място вкъщи, където не е успяла да стигне  ooooh!
От днес вече Йоан не е на занималня и ми е толкова хубаво с двамата  Simple Smile

# 252
  • Мнения: 1 554
Мама Юли ,къде празнувах те рд Thinking

# 253
  • Мнения: 6
Мама Юли ,къде празнувах те рд Thinking

В "Камелия". Беше много приятно и обслужването е супер. Много съм доволна.

# 254
  • Мнения: 182
Клипчето е страхотно! Не съм го гледала по тв, но видях във Вибокса. Видях и една мама, съседка Simple Smile
Ментина честито ти рожденик на патерица. Майка ми също беше рожденичка на 02.08 Simple Smile, а бе аз ти казвам, като се вземем много общи рождени дни ще празнуваме  Laughing
Всички рожденици са страхотни  Hug

Общи условия

Активация на акаунт