АВГУСТинчета дивеят и по бърдей партита куфеят!

  • 13 069
  • 282
  •   1
Отговори
# 270
  • Stavanger,Norway/ Varna
  • Мнения: 1 934
Здравейте  Grinning

Ади, Ментина   bouquet Благодаря, че попитахте момичета. Все така е малката, само дето днес малко по- нарядко ака. Бяхме за един ден в болницата под наблюдение и изолирани. Резултати от пробите на акото- утре. Дадоха и електролити някакво прахче, дето се разтваря във вода да и давам по 10 мл на всеки 10- 15 мин. Голяма борба е със спринцовката  Confused
Иначе казаха, че е било инфекция и обикновено те траят по седмица, но при Йована е започнало подобряване  Rolling Eyes
Забелязах, че като я кърмя ака най- много и затова гледам да и давам други неща. Ей преди малко и предложих кис. мляко, не пожел аи да го погледне. Т%а се наложи със спринцовката да действам  Tired.
Иначе хапна сам аднес към 20 гр пюре картоф и моркоф и иаме малък напредък.
Дано до петък да се оправи, че пътуваме за България  Party и трябва да я здрава, че баба и и дядо и се канят да я ядът  Laughing

В тоя ред на мисли, Варненки, ще мие много приятно да се видим на живо с вас  Grinning

# 271
  • В светлината на слънцето
  • Мнения: 7 926
Ей, днес съвсем на финала ще се включа. Има ли още будни?
Честити нови християнчета!   bouquet
Да се ожаля малко.  Sad Днес бяхме цял следобед по доктори. Теди е вече добре, сливиците са излекувани. На Сашко резултатите от кръв и урина са отлични. Вчера обаче беше за десетина минути срещу слънцето, макар и с шапка с козирка. И веднага направи слънчева алергия на очите. Преди рождения ден търкаше милото очички, а вечерта вече гледаше с кръвясал поглед. Днес е още по-зле. Няма бяло на очите, бялото е станало червено. Та ходихме и на очен лекар. Оказа се, че има силно светлочуствителни очи, което е типично за светлооките хора. А той е с тъмни очи. Но пък кожата му е много бяла. В резултат сега освен най-висок фактор на слънцезащитното мляко, каквото ние по принцип ползваме, трябва да капя и специални доста силни капки за очи, докато се оправи, да му слагам постоянно шапка с козирка навън, да го крия под тенти, чадъри, сенници и т.н, а догодина да му търся качествени слънчеви очила, ако изобщо той задържи нещо подобно на лицето си. ooooh! Допълнително пие и антиалергично сиропче, абе не е за разправяне. Дано да е временно и да го изживее с възрастта. Sad
Иначе както казах рождения ден мина чудесно. Получи много подаръци и още повече внимание. Духането на свещта не се получи, но пък се пробва да я загаси с ръчичка, съответно успя и се опари. Та си и порева малко. Но пък си изяде почти цялото парче торта. А тортата не съм я правила аз естествено. От "Двете фукли" е и е абсолютно същата като тази, която бяхме взели на Теди за нейния първи рожден ден. Нейната обаче беше нежно розова, а тази беше нежно синя - малко по-небесна от на снимките. Аз съм голям фен на фуклите и съм ги признала отдавна. Peace
Хайде сега по темата - За сводчетата на детските крачета от опит мога да кажа, че колкото повече ходи босо детето, толкова по-добре. Ако е обуто пък задължително в периода на прохождането и все още нестабилното ходене обувките му трябва да са ортопедични. Иначе - плоскостъпие. Аз съм един от многото такива примери. Понеже навремето нямало ортопедични обувки и една огромна част от моите набори са с дюстабан - заради плоски обувки. Медицински факт, за съжаление. Аз затова пускам и двете си деца постоянно боси - даже като сме на село и по камънаците ходят боси. Така се стимулирало чрез боцкане стъпалцето и детето инстинктивно свивало правилно крачето. Иначе Сашко е с буйките на К&К, когато е в "градска отпуска", а Теди вече носи и плоски обувки, тъй като сводът й се оформи. Гледам, че засега очертанието на босото му мокро краче е доста добро, но има време до оформянето - още две години.
Много дълго се получи, но като не пиша редовно, така е.  Embarassed Ние утре отново заминаваме на село и пак за около месец. Ще се върнем, живот и здраве, някъде в началото на септември. Ще видим де. Гледам, че общият рожден ден се заформя на 31 август. Почти е сигурно, че няма да сме тук и много ме е яд. Много ми се идваше, но нищо - и други поводи за събиране ще има. Ако случайно сме тук, ще дойдем със Саши гарантирано. В този ред на мисли, мога ли да помоля някой да ми пусне един смс с датата, мястото и часа на рождения ден - ако си променим случайно плановете да знам къде ще сте. В селото ни, за съжаление, интернетът е мечта, така че няма да мога да разбера какво сте решили. newsm78
Сега ще кача една нова снимка, ако решите да правите нов колаж и снимки от първия ден на Саши и от неговата годинка.
Да пожелая - ЩАСТЛИВИ РОЖДЕНИ ДНИ И ОЩЕ ПО-ЩАСТЛИВИ И УСМИХНАТИ ДЕЦА!!!

# 272
  • В светлината на слънцето
  • Мнения: 7 926
Ех, май няма да мога да сложа снимки.  Sad Май съм забравила паролата.
Ще пусна тук, ако някой може да ги притури към другите, моля помогнете Praynig

снимка за колаж, ако решите да правите нов или да ни добавите към настоящия http://www.lulumba.snimka.bg/album.php?album_id=269024&pid=6699730&lp=30

първа снимка на Саши от Шейново, тук е само на 1 ден http://www.lulumba.snimka.bg/album.php?album_id=193394&pid=4 … 6525&lp=-3010

снимка на Сашко на първия му рожден ден, вече като голямо момче http://www.lulumba.snimka.bg/album.php?album_id=270491&pid=6 … 63379&lp=-310

Благодаря ви предварително  Hug Hug Hug

# 273
  • Мнения: 423
Добро утро и на вас, много спите бе!!!!кафенцеее Sunglasses

# 274
  • Мнения: 195
Добро утро! Ребус, веднага грабвам кафето Simple Smile
И аз гледх клипчето тази сутрин и ококорих ей такива очи Shocked Страхотно е! А Мимсат и Катерина са чудни направо! HugАз незнаех за него, с нашето хайманосване почти не съм гледала телевизия.
Вики се събуди с хрема тази сутрин, дано не е нещо сериозно и бързо да мине.
А на сладката Йована да и минава бързо Praynig
Лулу, приятно изкарване, Дано Сашун да израсте алергията Praynig
Хубав ден ви желая!

# 275
# 276
  • Мнения: 195
Дивена, много сладка голяма вече госпожица си имаш Hug
Ето няколко снимки от морето, който желае да разгледа:
http://www.snimka.bg/album.php?album_id=178681&pid=6779590&lp=-2610

# 277
  • Мнения: 564
Прекрасни снимки, прекрасни деца  Hug
Ние сега се прибираме, бяхме на клубче с Неди и Ади ( на поли-моли) Много играха, Неди е разбит  Crazy Яде и легна да спинка  Party
Лулумба, дано Сашко израсте алергията  Praynig
Поздрави на всички   bouquet

# 278
  • Мнения: 1 258
И аз се вредих да седна пред компа Mr. Green

Дивена,малката е страхотна!скоро ще и нацелувам бузките Heart EyesИ майка и има нова прическа а? PartyМного ти отива Peace

 didisv ,страхотни снимки Hug

Лулу,скоро да му мине на Сашето алергията и да не се повтаря повече Praynig

# 279
  • София
  • Мнения: 5 738
Лулу,много неприятно SadДано скоро има подобрение и бързо да се оправи! Praynig Hug

Дивена,много сладка е станала малката,а гледам,че и рожденния ден е бил веселба с много хубава торта! Heart Eyes Party Hug

Ди,слънчица си имаш  Heart Eyesпу-пу искам на море вечееееее...... Party
Дано,хремата не е нещо сериозно и бързо да минава Praynig Hug

Ребус,макар и с закъснение мерси за кафенцето! Flutter Hug

Ние бяхме до 11,30 на вън ама много жега ooooh!След 18,00 пак Peace

# 280
  • Ланкър, планините Овнерог
  • Мнения: 10 356
Хелоууу!

Лулу, много е гадно алергия към слънцето. Това не можеш и да го избегнеш, не е като да е към храна. И на Емма от време на време й се зачервява бялото, но тя е и светлоока като мен и знам какво е. Аз съм със сухота в очите и без изкуствени сълзи ми е отврат, все едно постоянно имам прах/пясък в очите. Разбира се, че ще те известим за срещата  Hug За сводовете и аз съм на твоето мнение. И как да не съм, като и аз съм дюстабан  ooooh! Обаче той май си е леко наследствен.

Дивена, добре ви се е получило празненството.

didisv, завидях ви от сърце.

# 281
  • Мнения: 564
Ооох говорете ми за дюстабан  ooooh! ooooh! ooooh! Tired
Аз съм с жестоко плоскостъпие от 3 годишна, бременноста ме довърши  Confused Сега пия поне 2 пъти на ден аулин, че болките са зверски  Confused Септември планирам операция, консултирах се с ортопед, каза, че просто вече няма на къде  Sad Така, че грижете се за крачетата на децата, че е адски неприятно!!!!  Tired

Леле Гита, дано не е наследствено  Praynig че малкия не ми се мисли..

# 282

Общи условия

Активация на акаунт