АВГУСТинчета дивеят и по бърдей партита куфеят!

  • 13 082
  • 282
  •   1
Отговори
# 255
  • София
  • Мнения: 5 756
Покахонтас,весло изкарване! Party

Мариета,честито ти християнче Heart EyesМерси за почерпката Crazy

Гита,струва ми се,че го е страх нещо/... Rolling Eyes иска да ходи сам,а като го пусна направо му изкачат очичките от страх  ShockedДано да не е уплаха,а само да не се чувства сигурен Praynig

Марсиди,да ти е жива и здрава мамчето! Hug  bouquet 

# 256
  • Мнения: 223
Гита-сладурана, нямах предвид, че с таткото не сме близо, а че на теб съм ти достатъчно далея, та да ми се размине споменаването на третото ви Joy Нашето ще го има, когато баща му реши. Аз чакам и се тревожа:) Иначе наиситна мисля, че Емма е страхотно добро дете и оправно. А за гърнето - опитите, не са вече успех:))) Нек се радва бабата
Покахонтас, Марти е мечта. Такова разумно дете (по погледа личи). Направо - браво

# 257
  • Мнения: 182
Тиги предварително се извинявам, ама : понеже не мога да изчета всичко и да наваксам, та да си дойдем на думата: бебче ли ще имате? Ако е така много се радвам  Hug, ако нещо не съм дочела, приеми моите извинения Embarassed
Димяни благодаря! Как сте вие? - дано сте по-добре  Praynig
 

# 258
  • Ланкър, планините Овнерог
  • Мнения: 10 369

Развален телефон, НЛО и т.н.  Mr. Green  Joy


# 259
  • София
  • Мнения: 5 756
Марсиди,много по добре! Пу-пу  Praynig
Малко хремави но.... ще мине! Flutter

# 260
  • Мнения: 195
Здравейтееееее! Толкова ми липсвахте Hug Завърнахме се вече, бяхме 2 седмици на моренце Party Погледнах, че съм изтървала цели 4 теми Shocked и сега по-малко ще ги изчитам, но дотогава:
Честито на всички вече пораснали мишлета от отбора ни! Да са много здрави, да растат и хубавеят за радост на мама, тати и близките им!  bouquet

Честито и на всички нови християнчета, на всички проходили крачета, както и на големите рожденици, които съм изтървала!   bouquet

Ние сме добре, но аз съм зарината със сакове и нямам много време сега, че гледам да ги пооправям. Ще кача и снимки тия дни.
Да се похваля- Вики днес между всички сакове и чантички се пусна и тръгна смело, смело. Като видя, че не пада голям кеф беше, чак пиця от радост. Много е сладка и смешна едновременно Laughing

Димяни, бързо да се до оправя сладура Peace Ако има и други болнички бързо да оздравяват им пожелавам!
Това за сега, че наистина не смогвам днес, прегръдки за всички Hug

# 261
  • Мнения: 389
Димяни ,Тиги  благодаря  bouquet
малкия е докопат гадния вирус,че и аз покрай него/ разтройство и повръщане,поне Т няма/, но тръгваме след малко
 Аз съм оптимист ще се оправим бързо бързо
Прегръдки на всички

# 262
  • Пловдив
  • Мнения: 556
Здравейте.
Много християнчета имаме вече,браво,честито на всички.
Лулу-страхотна торта,а Сашко с тези мигли е голям сладур(пу,пу).
Димяни да не би да е падал малкия,че така гледа уплашено и не иска да се пусне?Поне да е здравичък,като се престраши ще се пусне.
Ние бяхме на разходка,но Стилиян само в пясъка иска да ходи и на мен на края ми писна и го прибрах.Голям инат е станал,като не му се угоди,както го държа за ръката,тръгва да бяга назад и се тръшка и реве.Иначе и той ''разбира'' от телефони.Мъжо като ми звъни и малкия казва ''Ал,ал,ал.''Или му казвам:''Дай на мама да се обади.''-и той ми слага телефона на ухото.
Ходи доста стабилно,но на вън гледам да го държа за ръка за да не падне на цимента и да се нарани.Той пък не дава,иска сам и си крие ръцете на гърба.Също така и кляка,което не е много хубаво,защото събира всички боклуци от земята(клечки,листа,фасове)и ги лапа.
Хайде приятна вечер,че много се разписах.
Покахонтас оздравявайте бързо.

# 263
  • Мнения: 1 554
Димяни,Теди като проходи вървеше доста смело,но после имаше един период от две седмици, в които все ми търсеше ръцете,после пак се пусна и от тогава такава фурия Crazy

# 264
  • Мнения: 361
Здравейте и от нас!!!

Ние цял ден сме по улиците.Ядохме, спахме и така.После с Димяни се помотахме до 21 ч.

Покахонтас-лек път и бързо да ви пуска тоя гаден вирус Praynig Hug

Бобче, какво стана с микробиологията.Как е Йована, има ли подобрение?

Мами, вашите дечица имат ли оформени сводчета на крачетата?
Една мама днес ми разви теорията, че Ивон и била много малка извивката на стъпалцето и трябвало да и правя масажчета, че била с дюстабан.
И всичките и обувки трябвало да са ортопедични.
Тези пантовки с които ходим на вън на КК обаче не са.
Пък и повечето ортопеди казват да се ходи колкото се може повече босо детето, а не с обувки.
Съвсем се обърках-босо ли, с обувки ли newsm78

Пък и аз знам, че свода се оформя до 3-тата годинка, а ние нямаме и 1 newsm78

# 265
  • Мнения: 525
Хай. Wink

Морскааа, Теди е пълна фурия ако ме питаш.Simple Smile)

Ади, и аз знам до 3тата.
Дори не мога да различа дали свода е ок.
Но пък отлично виждам, че когато Иви стъпва с левия крак тежестта пада на вътрешната част на стъпалото, т.е. леко криви крака от глезена навътре, и най - вероятно няма да се стърпя и ще посетиме ортопеда след около месец.
Може да питам как седят нещата със свода.

Джули, прекрасни снимки.
Лулу, Сашко с тез мигли, незнам..Simple Smile

# 266
  • Мнения: 1 554
аз пък ДА похваля Ивая,страхотна мадама ццццц Hug

# 267
  • Мнения: 506
Здравейте!
Нямам много време да ви чета и пиша ,но когато мога с удоволствие го правя.
Честито на всички рожденици и християнчета.
Мен нещо ме е лепнал летен грип и ми е много гадно , надявам се да се оправя бързичко.
Искам да поздравя Шоши за невероятното клипче , направо нямам думи разкошно е.
А Мимсат и Катерина са прекрасни , дали защото ги "познавам" или заради нещо друго но много ме разчустваха.
Лека вечер  Hug  bouquet

# 268
# 269
  • Мнения: 223
Марсиди Hug, то и да се върнеш назад, най-много да се оплетеш в моите "уточнения". Не, не съм бременна. Само казвах, че миналата година, точно когато родих, ми се струваше много лесно да родя веднага и пак ми се искаше да съм бременна. А сега, колкото повече време минава, толкова по-страшно ми изглежда. Но се надявам, че когато решим да имаме второ дете и смелостта ще ми дойде заедно с него. В нашия форум засега има май само две бременни -ДиВиеНа и Иремче
Покахонтас, смело преборване на вируса.
Ади, аз си мислех, че Явор има свод, ама една педиатърка ми каза, че нямал. Аз обаче знам, че това се разбира след третата година. Иначе стъпва отлично(скоро няма да проходи, де., Аз си мисля да го водя на ортопед, защото нали ми казаха, че тонусът му не е добър, та ще видим той какво ще каже. Относно сводовете и обувките съм чувала и двете теории и двете ми звучат смислено.

Общи условия

Активация на акаунт