АВГУСТинчета дивеят и по бърдей партита куфеят!

  • 13 068
  • 282
  •   1
Отговори
# 45
  • Мнения: 1 380
Mira(vatan1919) почерпката е страхотна. Heart Eyes  bouquet

# 46
  • Мнения: 1 554
малее къв сладур малкия Пламен и Теди пипа компа ,и блъска по клавиатурата,веднъж ми изкара едното коп4е Crazy

ама Гале как можа да офъкаш Калина-малина Crazy

# 47
  • Мнения: 1 380
i Теди пипа компа ,и блъска по клавиатурата,веднъж ми изкара едното коп4е Crazy

ама Гале как можа да офъкаш Калина-малина Crazy
О Поли-моли да каже колко пъти мъжа и ми оправя компа, след като Калина е вилняла по него.Теди един път изкарал коп4ето, а Кал да не броя!!!! Mr. Green Mr. Green Mr. Green
Още шифта си стои откъснат.... ooooh!
Ми тя косата порасна....аз   миналия  месец  я обръснах.... Laughing
Ама сега няма  крусти, и расте равномерно....
Я то косата и ще порасне, ама на майка и акъла едва ли ще дойде......

# 48
  • Мнения: 564
Мирка, мерси за почерпката да си жива и здрава  Hug Hug Hug
Пламен верно голям сладурко  Heart Eyes, ама как кротичко си играе на компаааа...това ако е моя, ще събори всички дискове по земята, мишки, клавиатури  ooooh! ooooh! ooooh! Мама терорист, определено това ще му е професията, щом така нежно и с разбиране се отнася към машината  Wink

http://www.snimka.bg/album.php?album_id=269489&pid=6721473&lp=30 - няколко снимки на рожденника  Party

Последна редакция: чт, 31 юли 2008, 23:06 от фетица

# 49
  • Canada
  • Мнения: 231
Здравейте момичета!  bouquet
Много сте мили, мерси за пожеланията за Раян!
Честит първи рожден ден на астралните ни близначета и на другите юлски августинчета! Да са здрави, много здрави, усмихнати, палави и умни!
Не ми остава много време за форума, много ме изморява Раян, да ми е жив и здрав, вървя към естествено вталяване. Mr. Green
Попрочетох малко назад, и Раян се буди нощем към 11-12 ч. и поплаква, изпъва се. И аз се питам какво е - от впечатления ли, от храна ли... За всеки случай снощи на вечеря пропуснах да му дам неща за дъвкане /като хляб, зеленчуци на кубчета и др. под./ и не се е будил както други вечери. Не зная дали е от това, смятам няколко дни да му давам само кашести работи и бисквитки, които се разтопяват в устата и ще стане ясно.

Много сладък Пламен пред компютъра.  Simple Smile Много ми хареса как взема мишката и я оставя на мястото й, взема диск и пак го връща Laughing, това при Раян не може да се случи. Може би защото си има своя клавиатура и 1 диск, те вече не са чак толкова интересни, виж, за безжичната мишка си умира Laughing, обаче я поблъсква и я пуска на земята Simple Smile, после пак я взима, много играе с нея, но при това отношение няма как да му позволя много да я пипа.

# 50
  • В светлината на слънцето
  • Мнения: 7 926
Димяни, стискам палци Райчето утре да е още по-добре и вече да щурее.  Hug
Бейби, струвало си е усилията чакането и ходенето по кабинети, щом изследванията показват, че всичко е наред.  Hug Ама какъв голям мъж е станал Яни...
За режима на Саши да пиша
- сутрин става по някое време (тук кой знае защо се събужда в 7, а на село, където по логиката трябва да се буди рано, спи до 8.30 newsm78) - та в зависимост кога е станал закусва. Обикновено давам закуската около половин час след събуждането, защото той по график първо върши тежката работа в пампата (смятам вече да почна да го пробвам по упорито на гърне, ама мързееел) и чак тогава яде. От две седмици сам се отказа от сутрешното мляко, така че яде директно попара. Като сме на село му я правя с домашно краве мляко, тук - с водичка. Захар по принцип не слагам.
- около 10 часа пие 60 мл пресен сок
- обядът е между 12.30 - 13.00 ч. Първо давам супичка, бульонче или таратор - около 60 мл, после основното ядене, което е през ден с месо. Половин жълтък през ден давам, но от следващата седмица вече ще давам по цял два пъти седмично. Риба яде веднъж седмично. Свинско, макар че не бива, давам понякога по мъничко и то ако ние хапваме нещо и той гледа жално. Но от другата седмица мисля вече да включа свинското и агнешкото активно. За черния дроб смятам да почакам да се позахлади, че нямам доверие на този, който продават сега в жегите.
- след като се събуди следобед, което е около 16.30-17.00 часа първо хапва пасиран пресен плод в доволно количество - поне към 80 грама е.
- следобедната закуска е половин час по-късно: каша, попара от домашно кисело мляко с бисквити или овесени ядки, кисело мляко с кифличка, щтрудел или нещо друго, което става за тази възраст. В селото, което е близо до Свиленград отвреме-навреме донасят и от прочутото им малеби, което е оризово кремче със сироп от рози и Саши много го харесва.
- до вечерята той задължително огладнява отново и гризе краставица, морков, кора хляб, по-рядко солета, а често помага и в унищожаването на вечерята на Теди Grinning Май му е време вече да вечеря истинска храна преди млякото. Thinking
- неговата вечеря е в 20.30 точно преди лягане - 210 мл мляко.
Оф, много дълго стана, ама нали съм Мара Подробната... Embarassed Embarassed Embarassed

Гале, да нацелуваш омазаното личице на Калинката. Да не те плаша, ама още колко такива изпълнения те чакааат.
Сходен случай, ама с гадния мазен и на практика почти неизриваем крем Медикоидеал 
http://www.snimka.bg/album.php?album_id=269493

# 51
  • В светлината на слънцето
  • Мнения: 7 926
Фетица, страхотно детенце е Неди да знаеш. Чудесен е!  Hug Много, много, много да го нагушкаш от нас.  Hug Hug Hug
Мама терорист, много добра професия си е избрал Пламен. Добре си се справя момчето с техниката и това си е.  Peace

# 52
  • Мнения: 525
Прекрасни снимки. Hug
Бейби, радвам се , че всичко с момченцето ви е наред.

Лулу, знаех си, че така ще стане. Затова се въздържах. Mr. Green
Но ще се радвам да дадеш инфо. Може да реша да се възползвам.
Btw, менюто и часовия пояс:)) на Ивая е горе - длу като на Сашунчо.
Само дето сутрин таааааааака ме мързи да правя закуски. Ам-то по - лесно се бърка. Laughing
А и тя нали е змей, трябва да папа веднага. Laughing

Ади, има една такава работа.
Чак почвам да се притеснявам от това слабеене.
Но истината е, че не ям. Тъпча сладоледи  и това е.
Надявам се като почна работа /което се очертава за септември/ да наваксам с обедното меню.Simple Smile
Поне договорих като че ли половин работен ден като за начало. Crazy

Димяни, как розеола без обрив ?Или има..
Уф, всичко да минава, че...
Валерия,  Hug

# 53
  • В светлината на слънцето
  • Мнения: 7 926
Жоре, писах ти на ЛС.

# 54
  • Мнения: 1 258
ми хубавко си ми е детенцето,на мама се е метнало Crazy
Баща му е програмист,а нали се сещате че крушата не пада по-далече от дървото Blush
Ми тя косата порасна....аз   миналия  месец  я обръснах.... Laughing
Ама сега няма  крусти, и расте равномерно....
Я то косата и ще порасне, ама на майка и акъла едва ли ще дойде......
[/quote]

 Joy JoyСладкиш,поне ще порастне по-гъста и буйна грива Mr. Green

Фетица,страхотно хлапе си имаш Heart EyesИ с тая готинка шапка за първи рожден ден направо ми обра точките Mr. Green

# 55
# 56
  • София
  • Мнения: 5 738
Фетица,Неди е прекрасен малък мъж! Heart Eyes HugДа ти е жив и здрав!
Тортата също е много хубава! PeaceОт къде е?

Мама терорист,Пламката ще е програмист Flutterне е е лоша никак тази професия Sunglasses

Боянче,има обрив по бузките леко по вратлето,сега забелязах,че и по коремчето е тръгнало  Rolling Eyes но по важното е,че няма температура! Praynig
Днес не е вдигал температура и сигурно е тая розеола!

Нашия режим:
Между 09,00   10,00 -АМ
13,00- супа или основно
16,30 17,00- каша,плод  или кисело мляко с  бисквити,крем,йогурт или нещо подобно!
Между храненията пие много сок  Crazy
Лошото е,че от една седмица пие много малко АМ  Rolling Eyesот 210 мл с зор ако изпие 100 мл е добре ooooh!сега изпи 90 мл игра си до 23,00 и заспа ooooh!ама много е малко това мляко и се ядосвам! Ако продължи така ще започна да му давам към 19,00  19,30 супичка и ще му правя преди лягане към 22,30 23,00 100 мл АМ и така Rolling Eyes..........

 

# 57
  • Мнения: 1 554
абе вие нещо ме съмнявате с тея ли4ни Laughing

# 58
  • Мнения: 1 258
Мама терорист,Пламката ще е програмист Flutterне е е лоша никак тази професия Sunglasses

Боянче,има обрив по бузките леко по вратлето,сега забелязах,че и по коремчето е тръгнало  Rolling Eyes но по важното е,че няма температура! Praynig
Днес не е вдигал температура и сигурно е тая розеола!

Нашия режим:
Между 09,00   10,00 -АМ
13,00- супа или основно
16,30 17,00- каша,плод  или кисело мляко с  бисквити,крем,йогурт или нещо подобно!
Между храненията пие много сок  Crazy
Лошото е,че от една седмица пие много малко АМ  Rolling Eyesот 210 мл с зор ако изпие 100 мл е добре ooooh!сега изпи 90 мл игра си до 23,00 и заспа ooooh!ама много е малко това мляко и се ядосвам! Ако продължи така ще започна да му давам към 19,00  19,30 супичка и ще му правя преди лягане към 22,30 23,00 100 мл АМ и така Rolling Eyes..........

 

Ами дамммм,прогрмистче...на мама бъдещето е осигурено Mr. Green Joy
Не се притеснявай за яденето!То в тая жега на нас не ни се яде пък камо ли на малките човечета Blush!поне моето мнение е такова и Пламен не го тъпча Naughty!колкото иска толкова,откакто веднъж реших че му е малко и го натъпках ,човека повърна ooooh!...От тогава не му давам ако не иска!

# 59
  • София
  • Мнения: 5 738
Да,може и от жегата да е ,а може и от шарката но и преди това пак ми отказваше АМ,ако му дам обаче манджичка си хапва манджията Mr. Green

Значи няма да те мислим подсигурена си Crazy

Лека и спокойна нощ на всички! Flutter  Hug

Айде от сега да чиститя 1 та годинка на Яна,Теодор,Елисавет,Божидар и Билян!
Да са живи и здрави и много послушни! Heart Eyes Crazy

За Валерия и Нелинцето  Hug

Последна редакция: пт, 01 авг 2008, 10:12 от Димяни

Общи условия

Активация на акаунт