АВГУСТинчета дивеят и по бърдей партита куфеят!

  • 13 070
  • 282
  •   1
Отговори
# 30
  • Мнения: 361
Айде и аз да се включа на бързо Heart Eyes

Честито на днешните ни много рожденници  bouquet  bouquet  bouquet

Жоре, Иваята страхотна.И тортата и празника HugА пък ти си все едно бебето друг ти го е раждал.  bouquet
За спането-все едно за Ивон ми говориш-всяка вечер в 23:30 се буди със зверски рев.Дере се половин час, мята се, опъва се и после заспива и пак промрънква спейки.Аман вече с това спане.От как се е родила спокойно една нощ не е спала Confused

Тони, браво, че Райче е преборил температурата.Не го изкарвай, много е жега на вън.Иначе е нормално да спи-изтощил се е.И Ивон ми беше така спяща 2 дни след температурата.

Сладкишче, матаронките струват 54 лв за сега.От др. месец щели да ги вдигат на 94, че започвал сезона newsm78

За режима:
Ако и давам закуската в 7:30 на  Ивон съвсем ще спрем с АМ.Та затова в толкова пие АМ, а в 9:30 закусва.Към 13:30 обядва, към 18-следобедна закуска и 21:30 бисквити с АМ или кисело мляко и това е!

# 31
  • Мнения: 1 380
Сладкишче, матаронките струват 54 лв за сега.От др. месец щели да ги вдигат на 94, че започвал сезона newsm78
ще ходя в събота в мол-а да купя...4е мн.готини....

# 32
  • София
  • Мнения: 5 738
Сега се връщаме от лекар та както предполагала тя било Екзантема Сувитум/розеола-шарка/  а  на  мен не ми се вярва де ..... каза да започвам да си му давам да яде каквото иска и каквото е ял до сега и да продължа само с капките още 5 дни!

Последна редакция: чт, 31 юли 2008, 16:56 от Димяни

# 33
  • Мнения: 745
Здравейте мацки!
Ние сме добре,почти не ми остава време да влизам в нета и изобщо съм го ударила на голяма почивка.Прекарваме лятото в Царево,имаме къща тука,и прекарни условия за гледане на малко дете.По цял ден сме на вън,на разходка или в двора си седим и малкия много се забавлява.Абе няма нищо общо с живота във Варна.
Сигурно при вас има много нови неща,но ще ги научавам като се прибера.

Франи и аз много съм ви се затъжила,особено на Теди.Септември ще се видим.

Пожелавам ви хубаво лято изпълнено с много емоции Laughing

# 34
  • ГОре на черешата...
  • Мнения: 11 511
Димяни, значи всичко ще е наред Peace.
Нагушкай го от мен Hug. Нека спи колкото иска, сънят храни и лекува.

# 35
# 36
  • София
  • Мнения: 5 738
Мегита . Crazy Hug

# 37
  • Мнения: 564
http://media.snimka.bg/0230/006716242.jpg
 ooooh! ooooh! ooooh! ooooh! Mr. Green Mr. Green Mr. Green Sick #Crazy newsm77 newsm77 newsm77
от ухилената физиономия личи, че е вкуснооооо.....а аз я мъча с детска кухня.....що....като има фон дю тени за по 2-3 лева..... hahaha hahaha hahaha

 hahaha hahaha hahaha hahaha hahaha hahaha hahaha

# 38
  • Мнения: 3 595
Честит Първи Рожден Ден на Неди, Камен, Симеон, Раян, Камен и Наталия!
Слънчево детство и безгрижни дни  Heart Eyes


Честит Рожден Ден мила Мирка! Нека животът ти е осеян с листа от рози! Весел празник!


Следващите два дни няма да мога да следя за промени, списъка е в ужасен вид но в неделя ще го оправя. Blush

# 39
  • Мнения: 243
Здравейте Hug
Честит Рожден Ден на Ивая с малко закъснение  Blush  bouquet На Неди и на всички останали пораснали деца - Раян, Симеон, Камен и Наталия   bouquet  bouquet  bouquet

Димяни стискам палци Райчето вече да не е тъжен и унил а весел и усмихнат  Praynig Peace Heart Eyes Heart Eyes Heart Eyes

Ние днес изкарахме 4 часа с Яни в Токуда  Tired Ходихме заради съмненията за проблем с щитовидната жлеза. Много рева, милото Rolling Eyes Shocked Преслушваха го и го опипаха целия, после на видеозон/ ехограф  така и не разбрах каква е разликата Blush После напълниха два контейнера с кръв  #Crazy За такова изследване се вземало от венета, ама, айде, от тях да мине - боцнаха пръстчето  ooooh! Не ми се мисли ако трябваше от вената  ooooh! Е, в крайна сметка се оказа, че всичките тези тревоги са били напразни и нищо му няма на детето  Peace Heart Eyes

Лулумба добре завърнала се   bouquet Много големи тези деца бре  Wink да не си се объркала да си прибрала други деца  Wink Laughing
Предложенията ти са много добри  Peace

Сладкиш много от рано започна с макиажа Калинчето - мацка ще я правите голяма, а  Sunglasses Flutter Голяма е скица с каската  Crazy Crazy

.......За режима:
......................
Режим ли newsm78 какво е това животно  newsm78 newsm78 newsm78

# 40
  • Мнения: 243
Ние отдавна не сме се показвали  Blush

Не съм се занимавала да качвам други снимки... мързела е велико нещо...  Blush Blush Blush

# 41
  • Мнения: 1 380
: baby_illy радвам се че ви няма нищо...... Praynig
Яни много е пораснал и голям палавник изглежда. Heart Eyes

# 42
  • Мнения: 1 258
ДОБЪР ВЕЧЕР!

baby_illy ,много порастнало мъжлето Mr. Green Heart Eyes
http://media.snimka.bg/0230/006716242.jpg
 ooooh! ooooh! ooooh! ooooh! Mr. Green Mr. Green Mr. Green Sick #Crazy newsm77 newsm77 newsm77
от ухилената физиономия личи, че е вкуснооооо.....а аз я мъча с детска кухня.....що....като има фон дю тени за по 2-3 лева..... hahaha hahaha hahaha

 Joy JoyНали е мацка,трява да се гримира!Голяма сладуранка(пу-пу)

На Пацоран може да не съм му правила прощъпулник ,но човека вече знае с какво ще се занимава JoyЕто и едно клипче за тези на които им се гледа де Blush
http://www.vbox7.com/play:ed8c36fd   Peace

# 43
  • Мнения: 1 380
Пламен много сладък бе..... Heart Eyes Heart Eyes Heart Eyes
Не го бях виждала.....
Ми какво да ти кажа.....професия компютърджия.....
А Кал всички я бъркат с момче....нищо, че е я обличам с рокля..... Mr. Green Mr. Green Mr. Green
Ми като я остригах до кожа...... Whistling

# 44
  • Бургас
  • Мнения: 1 470
Момичета много много ви благодаря за пожеланията.
Много съм трогната че не ме забравихте,въпреки че аз нямам никакво време за нашата темичка,само понякога чета и гледам снимките на големите ни бебенца.
         
           
ДА ЧЕСТИТЯ РОЖДЕНИЯ ДЕН НА НАЙ-ВАЖНИТЕ РОЖДЕНИЦИ Неди,Раян, Симеон, Камен и Наталия.МИЛИ ДЕЦА РАСТЕТЕ ЗДРАВИ УМНИ И КРАСИВИ ЗА РАДОСТ НА МАМА И ТАТЕ.
                                         

Общи условия

Активация на акаунт