АВГУСТинчета дивеят и по бърдей партита куфеят!

  • 13 087
  • 282
  •   1
Отговори
# 15
  • Враца
  • Мнения: 173
Пусни тема в здравния и питай, ще ти кажат момичетата! Учудих се колко много хора са прибягвали и прибягват до това.

# 16
# 17
  • Ланкър, планините Овнерог
  • Мнения: 10 369
Хелоу!

ЧЕСТИТИ НИ МНОГО РОЖДЕНИЦИ!

Дамяни, мисля, че съм съгласна с баща му на Райън. В тази жега не мисля, че е много удачно да е на вън. Ако беше хладно, ОК, аз съм изкарвала съвсем умишлено Танти с температура за охлаждане, но в 30
о на вън не бих. Най-много да се дозатопли.

Жоре, не знам дали е удачно да пускаш тема. Най-много да ти се изсмеят много хора. Честно казано, Емма беше също ужасно мрънкало на следващия ден след РД-то. Може емоциите да са им дошли в повече. На Танти сме й ляли куршум, т.е. бях дала нейна дрешка на сестра ми и тя я занесе на някаква баба в някакво софийско село да й лее куршум. Не помня за резултати след това.[/b]

Последна редакция: чт, 31 юли 2008, 14:01 от Гита Ог

# 18
  • Мнения: 1 854
pokahontas, много стабилно крачи този Марти Hug.И какьв помощник само, блазе ти Grinning.
Ами ще взема да направя кекс.Имам някакви бебешки рецепти....Но предполагам, че може и само плод/йогурт, пьк до вечеря дано огладнее....

# 19
  • София
  • Мнения: 5 756
Покахонтас,браво на Марти! Party Hug

Гита,той точно за това не ми дава Peace Hug

# 20
  • Мнения: 564
Благодаря ви за пожеланията и честитките  Hug Hug Hug
А сега се почерпете за здравето на моя малък, вече ГОЛЯМ Неди  Heart Eyes



ЧЕСТИТО НА АСТРАЛНИТЕ НИ БЛИЗНАЧЕТА

# 21
  • София
  • Мнения: 5 756
Фетица,мерси за почерпката и весело изкарване на голямия празник! Party Hug  bouquet

Ние бяхме будни 1 час и пак заспахме! Rolling Eyes

# 22
  • Пловдив
  • Мнения: 556
Покахонтас браво на Марти,че помага.
Стилиян се събуди и най-после взех урина и тичах до поликлиниката.Преди малко нашари килима с маслени пастели,след което ги опита на вкус.Сега зъбите са му в зелено.

# 23
  • В светлината на слънцето
  • Мнения: 7 935
Жоре, не пускай питане за леене на куршум, ще те обявят за сатана, причинител на свършека на света, световен провокатор номер 1, главен виновник за глобалното затопляне и агент на Осама бин Ладен. Просто във форума има доста хора, които се дразнят от подобни неща и не си крият емоциите. Най-вече са последователи на различни видове секти (нямам предвид читавите религии и религиозни учения като християни, католици, будисти, мюсюлмани, дъновисти, за другите говоря, които обещават чудеса и т.н.). Аз преди време бях питала и няма да ти казвам какво се случи после. На финала ми писна и помолих един от модераторите просто да затвори темата, за да не разлайваме кучетата. Ще ти пиша на ЛС къде може да отидеш, но довечера, защото точният адрес ми е вкъщи, а сега съм в работата. Имаше ефект от леенето определено.

# 24
  • Мнения: 1 258
Ухааа,много яка темичкаа Hug
Радвам се Райън е по-добре.Димяни,не виждам нищо лошо да го изкараш на терсата за малко,колкото да глътне чист въздух Thinking
за леенето на куршум,баенето и т,н-аз съм ЗА!Може да ви се струва глупаво но помага много Wink
Покахонтас,много готин помощник си имаш!Завиждам ти! Peace

# 25
  • Мнения: 1 440
ЧЕСТИТ РОЖДЕН ДЕН НА НАТАЛИЯ,НЕДИ,РАЯН,КАМЕН И МОНИ!

ДА СА ВИ ЗДРАВИ И МНОГО ЩАСТЛИВИ ДЕЧИЦАТА !

Весел празник!
ЧЕСТИТ РОЖДЕН ДЕН,МИРА!
ВСИЧКО НАЙ-ДОБРО ТИ ЖЕЛАЯ,НА ПЪРВО МЯСТО ЗДРАВЕ!

Момичета,ние в събота заминаваме за Добринище.Ще липсваме около седмица може би.
Целувки от нас.

# 26
  • Мнения: 1 380
Честит рожден ден, Мира! Май 20 правеше днес, или се лъжа??? newsm78 newsm78 newsm78  bouquet Mr. Green Mr. Green Mr. Green
Ивая е голям бонбон Жорка..... Peace
Лулу и вие много сте пораснали.....и Тедито не само Сашко..... Heart Eyes
Оф Кал ми набара фон дю тена и се намаза цялата , но най-гадното е че беше похапнала от него......
ще ходя да купя активен въглен..... #Crazy #Crazy #Crazy #Crazy

# 27
  • ГОре на черешата...
  • Мнения: 11 511
  bouquet

# 28
  • Мнения: 1 554
Христин4ето,къде се избубе мацкооооооооооо,цяло лято живали си умряла ли си пиши 2 реда Mr. Green

# 29
  • Мнения: 1 380
http://media.snimka.bg/0230/006716242.jpg
 ooooh! ooooh! ooooh! ooooh! Mr. Green Mr. Green Mr. Green Sick #Crazy newsm77 newsm77 newsm77
от ухилената физиономия личи, че е вкуснооооо.....а аз я мъча с детска кухня.....що....като има фон дю тени за по 2-3 лева..... hahaha hahaha hahaha

Общи условия

Активация на акаунт