Отговори
# 240
  • Бургас
  • Мнения: 723
Танюшка честити нови придобивки.Без аварийно ползване и на двете.
Малката принцеска дано не вдига повече температура и ако е зъбче  да избива по -бързо.
Дано и ти си по-добре и тези контракции да не те мъчат много Hug

Сис не си само ти истерясала,а всички ние.
Като не ги усетим дребните и откачаме,ама ни е простено.

# 241
  • Мнения: 498
Еленцето Честит рожден ден! Всичко най-хубаво ти пожелавам, а бебчо ще те напрваи най-щастливата и обичана мама!

Грахова, направо ме просълзи с твоето малко грахче. При мен като не мърда и викаме тати и ги "оставям" двамцата да си поговорят... така мило му говори и казва "айде мъничък подритни мама, да не се притеснява" Heart Eyes В такива моменти и на мен ми идва да ревна с пълно гърло, къде от облекчение, къде от любов, щастие и т.н.

За пръстените, аз от два дена не си слагам халката и годежния, че както ги сложа и после няма измъкване... а през деня пръстите ми се подуват и стават тройни. Нося си само две гривнички, едната е с оченца от Турция си я бях взела против уроки. И от време на време слагам по някое колие, герданче. А обици не съм си слагала от една година.

# 242
  • София
  • Мнения: 368
Добро утро, тумбачета! Моята калпазанка ме остави да поспя до 9.45 днес, това си е направо постижение! Сега си пийвам кафенцето и наминавам да ви видя как сте!
Еленцето, честит рожден ден! Бъди здрава, обичана и много щастлива жена и бъдещата мама на сладък бебок! newsm51
Неди, как така знаеш рождените дни на всяка  newsm78 добре, че си ти!  Two Hearts
Госпойце, толково мило ми стана като четох разказа! Дано не те плаши повече така грахчо!
Днес ще бъде много горещ ден, пазете се и стойте на хладно! Аз по тази причина се отказах да ходя на лекцията за контракциите, а така ми се искаше да отида! Просто ме хвана шубето да не ми стане лошо, с моето ниско кръвно не си струва да рискувам!

# 243
  • Бургас
  • Мнения: 723
Трикс айде ще ти издам тайната.
Като влезеш в началната страница на форумите и там изскачат рождениците.
Та аз преди да ви видя как сте хвърлям едно оче,та ако има красавица с повод да не вземем да я пропуснем.

Така се опитвам да направя деня на всяка красавица специален,колкото самата нея.

А сега за всички Hug  bouquet  love001 newsm51 smile3525

# 244
  • Мнения: 899
Добро утро - ден!  Laughing
Госпойце, чудесна идея това с подаръка за мъжа ти. И аз съм си разсъждавала по темата изместване на жената и съпругата от майката. Имам толкова примери край себе си, включ. и много близки хора. Слушала съм изказвания от рода на "Най-скъпия мъж за една жена е този, когото е родила". Това е груба крайност мисля, не бива любовта към децата да измества всичко останало, ако и да е силно и обсебващо чувство. Чудесно може да върви ръка за ръка с останалите емоции на един нормален човек, и това вече е хармонията, останалото е "патология"  Peace
Сев, блазе за баща ти, ще имаш креватче-уникат. А начина по който си му съобщила - усмихна ме   Hug
...Но вече я бях забравила,спокойно аз от контакти с хора до сега щях да имам няколко пъти шарка ,вирусни инф,та даже и заушка!

 #Crazy Браво, че не си се ошашкала!
Таня, честити покупки! И на нас скоро ще ни трябва още една кола. Мъж ми започва нова работа, не като сега на пъпа на града, а извън него и също ще му трябва транспорт  Confused
Недялка пак повлече крак, зорък поглед имаш  Grinning......Еленцето, честито! Много щастие и от мен   bouquet

# 245
  • Варна
  • Мнения: 1 576
Eленце   bouquet

# 246
  • София
  • Мнения: 368
Неди, бравос, страшна си, а и тази твоя жизнерадост, която струй от постовете ти е прекрасна! Сигурно си много положителен и спокоен човек!  txtloves

# 247
  • Мнения: 498
Айде, аз да ви се явя пак със задачка закачка. Явно, че харесахме количката на Пег Перего, обаче не искаме да взимаме и коша за кола на същата марка, че много скъп. Та въпроса ми е на коя марка са хубави кошчетата и съотношението цена-качество все пак да е оптимално за по-евтинките модели. Без система изофикс.

# 248
  • Мнения: 269
Здрасти и от мен!
Ели,ЧРД!Нека всички твои желания да са мои пожелания!  bouquet
По темата за мъжете- верно ,че се чустват пренебрегнати май.Аз като се замисля моят е взел много да се инати и да ми говори на въпреки напоследък.И като отворихте дума за това и се замислих,май  причината е по-малкото внимание,което му обръщам.Прави ми проблеми за разни неща,които преди оставяше изцяло на мен.newsm78 И бъдещите татковци  си имат своите вълнения явно.Трябва да се замисля за постъпката на Тони и да измисля нещо и аз.
Днес ще има рекордни жеги!Не се размотавайте много навън.

# 249
  • София
  • Мнения: 183
Момичета, кокичета, аз току  що се събудих.  Mr. Green Тази нощ спах като  бял човек без да ставам до 00, без да се въртя нервно и да подремвам на пресекулки. Разбира се сънувах бейби шопинг  Simple Smile

Тони, много ни разчувства със снощните ви приключения с грахчо.  Heart Eyes Аз онзи ден се опитвах да обясня на мъжа ми, че с бебка сякаш вече имаме изградена емоционална връзка. Знам кога спи, кога се забавлява, кога е изнервена....или достатъчно ефективно си вярвам, но малката си е с характер, тя също усеща няои неща. Не мога да си обясня защо пред майка ми и татко й се кротва изведнъж, изчаква ги да излязат от стаята за да почне пак да шава и спира веднага когато се появят. Тук вече не си внушавам, защото е факт. Но как разбира кой кой е  newsm78 Сега се е разхълцала  Laughing Поне да знам накъде й е главата, че напоследък много се въртеше.  Laughing

Еленце, честит рожден ден,мила!   bouquet Бъди много здрава, щастлива и обичана жена и майка!

Никози, направо ми се изправи косата като си представих пъпчасалата циганка  Sick

Трикси, много вълнуващо сте поднесли новината на баща ти. Представям си с какво вълнение сега майстори кошарката на внучето си.

Инче, не мога да ти помогна със столчето за кола, защото се сдобих с ПерПерегото преди да направя проучване по въпроса. Някой ако я е свършил тази работа вече да сподели.

Таня, честити придобивки. И ние ще трябва да вземем кола скоро, но да видим как ще се нагласим първо в квартирата.

# 250
  • Мнения: 8
Здравейте и от мен-уу то станало обяд вече а аз така се увлякох да ви чета че направо не усетих кога мина времето.Съжалявам че нямам достатъчно време да пиша ,но с удоволдствие ви чета всяка сутрин и преживявам всичко ,просто понякога само вашата компания ми действа успокояващо-брагодаря Ви че ви има скъпи мами!Ние също понапазарихме,остана да сглобим кревата и да изберем количка ама по-нататък,че като излезна майчинство трябва нещо да правя.Нашия тати има рожден ден другата седмица и сега като заговорихте за внимание и подаръци се сетих че не съм се замисляла въобще какво да му подаря-ако имате идейки споделете че нищо не ми идва наум.Айде че се разприказвах много ,чао засега от мен и да знаете че ви наблюдавам   newsm53

# 251
Здравейте и от мен мили мами.mulili как разбираш на къде е главичката на бебчоАз мислех че си въобразявам но и нашата принцеса се кротва когато татко й говори и я гали,щом спре започва да рита.Той толкова много иска да го ритне и само и се моли(досега му се е случвало най много 3 пъти).Започнах да й чета приказки и да и пея песнички на някой от тях реагира.Как разбирате кога хълца и кога рита ?Ние си купихме количка peg perego(skate) но нямам още мнение защото стой в офиса на мъжът ми и не е сглобена още,иначе в магазина ми хареса много.Ако някой знае какво друго ми трябва за количката моля за помощ.Извинявайте че скачам от тема в тема но чета вашият форум от ноември а се включих едва вчера.

# 252
  • в здрача
  • Мнения: 2 208
Miss Fairy пробвай в обикновените магазини. Аз досега от там си купувах роклички, не помня кой каза, но сега модата наистина работи за нас. На мен в ежедневието ми е по-удобно с рокля, а панталона си го взех, че ако захладнее няма да има какво да облека. А в нашето магазинче (нали е единствено) имаше и по-официални тоалети и тъкмо бяха получили колекция есен-зима. И на мен ми направи впечатление, че 2/3 -ти от стоката им /туники и тениски/ са едни такива като торби и от един намачкан плат, който хич не ми допада,

И добре, че взех панталон, защото в петъка се изтърсих /вървя си и запям по витрините и докато се усетя и туп-на земята/ и сега на левия крак -рани/. Тъкмо тази сутрин ги гледах, че зарастват и имам нови  Embarassed. Изпуснах си тролея, та взех следващия автобус, който спира малко по-далеч от офиса, но точно пък до пазара. Викам си всяко зло за добро, тъкмо ще си купя праскови, които са ми се прияли тези дни. Та тъкмо обикалям из пазара и точа лиги по прасковите и се чудя от коя сергия да си взема и отново се озовах на земята. Този път колената ми пострадаха. Мина ми апетита за праскови на секундата. Набързо се довлякох до офиса и добре, че имаме аптечка, та оправих раните. И пак си викам - ей, добре направих с панталона за сватбата в събота, когато ми се обадиха, че съпругът ми бил зле, повръщал, припаднал и викали бърза помощ, но доктора му бил една инжекция и го пратил да лежи в къщи, та се изтрелях и аз към дома да съм болногледачка. Тъкмо заспа, но пък не знаем какво му е станало.

Така - аз се оплаках и вече ми олекна.

Еленце - честит рожден ден! bdbaloni Много   Two Hearts и едно прекрасно  newsm30

radkakaka аз като типичен Козирог винаги подарявам практични подаръци и милото знае, че за РД ще получи това от което има нужда в момента  Embarassed какво да правиш, не ми идват изненадите отвътре.

sirma 007 за количката са практични чантите, които се слагат на дръжката и вътре слагаш памперси, кърпички, неща за бебето, но повечето колички ги продават с такива, друго постелка която се слага отначало, може спокойно да ползваш пелената от комплекта за изписването, евентуално дрънкалка, която се окача като гирлянд, че те отначало почти нищо не виждат извън количката и за зимата според зависи - дали одеалце комбинирано с покривалото на количката, дали космонавт или чувалче. За хълцането - аз не съм в час.

# 253
tsv много ти благодаря.Точно това имах предвид за количката.Някой ми беше казал че ми трябва матраче с чаршавче обаче в упътването пише да не се слага матраче и затова се обърках съвсем

# 254
  • Мнения: 48
Здравейте сладурки.
Добре дошла на новата мама Сирма Hug
Честит рожден ден на Еленцето, да е много обичана и септември да я дари с най хубавия подарък един пухкав бебок. Hug
Тsv бъди внимателна мила с тези падания, и аз като бях в Гърция се подхлъзнах и паднах и така ми стана мъчно да не съм навредила на бебока.
Към пловдивските сладурки, късно прочетох че сте си организирали кафенце, но айде другия път дано се видим.Ако някой ходи днес на лекцията в ДКЦ 1 можем да се засечем.
Уикенда обикалях за колички, набелязвам все още и вероятно като си дойде мъжа ми от англия септември заедно ще купим по големите неща като количка и легло за нашата бебка.И въпреки че се разтоварих по магазините с бебешки неща, като ми стана едно тъпо в неделя следобяд, мъжа ми се обади да се чуем и аз ей така по време на разговора се Cryи ей така ми беше толкова криво че го няма.
Днес ще излизам с няколко бремени мами на кафенце а утре съм на консултация.
Хубав ден ви пожелвам Hug

Общи условия

Активация на акаунт