Отговори
# 255
  • София
  • Мнения: 183
Tsv, внимавай да не се пребиеш бе жена...леле, сигурно си се изплашила много. Онзи ден точно си мислях да коментирам множеството случаи на падания на бременни в последния триместър. Центърът на тежестта е изместен заради корема, а и става все по-трудно да си гледаш в краката. Така че внимавайте много!

Дано мъжът ти е по-добре вече.

Сирма, и аз доколкото знам има нужда само от пелена която да се постели под бебето. Скейта не е ли в комплект с чантата? За моделите, които аз гледах знам, че са без чанта (отделно струва 100лв  Shocked) и мисля да си взема на друга марка, само да подхожда цветово. Иначе чувалче за крака и дъждобран би трябвало да имаш включени в комплекта. Чадърче не ти трябва ако сенника е с цип и можеш да го местиш на 180 градуса. Поне при Пликото е така.

Радкакака, много сложна работата с подаръците. Ти си познаваш най-добре човека и от какво има нужда или на какво би се зарадвал. Аз за сега съм намислила да му взема на моя един голям парфюм Allure Sport  на Шанел, но знам, че му е любим и скоро му свърши стария.

За хълцането- ами нищо общо няма с ритниците, които ми раздава  Mr. Green Освен това се усеща от противоположната на ритниците посока. Като си сложа ръката и усещам много ритмични и учестени потупвания/потрепвания, които бързо й минават. Случвало се е по няколко пъти на ден да се получи.

# 256
  • Мнения: 32
Здравейте момичета!
От няколко дни не съм писала, все ми е едно тъпо и нямам никакво настроение. А вчера уж бяхме на преглед, ама ми бяха объркали прегледа и моята лекарка беше в друга стая (там където не е апарата) и не можахме да видим бебчо, само ми провери шийката. И сега чак след 3седмици ще сме пак, това прави почти 6 седмици да не видим бебока. И от тогава съм толкова разстроена и ми е толкова мъчно Cry, още като излязохме от кабинета се разплаках, снощи не съм спала, а сега само като се сетя и ми се насълзяват очите. Толкова ми е притеснено, ама добре че усещам ритничета от време на време, иначе щях да се побъркам. Сега нищо не ми се прави, все едно съм в депресия, не ми се яде, няма с кой да си поговоря Cry. Събудих се сутринта с контракции и не искам да излизам и съм като затворник тука.

Добре дошли на новите момичета!
Честит рожден ден, Еленце!  newsm59 Пожелавам ти много здраве, спокойствие, разбирателство и сладко бебче в октомври!

Марианка, честита квартира и бързо и безпроблемно преместване! Дойде ли пакета от Ларедут? Аз чакам втори  Wink.

В събота бяхме до магазина, от който ще купим големите неща. Та имаме нова количка, всмисъл вече не искаме Peg Perego Skate, заради клатещия кош/седалка. Та новият модел е Hartan Topline S, това е немски модел и е най-купуваната фирма в германия. Има доста екстри изглежда много стабилна и мъжлето е очарован от нея, ето линкче: http://www.babyonlineshop.de/frame.php?prodid=1001020024&groupid= Само остава да изберем цвят.
Избрахме и мебели: http://www.babyland-duisburg.de/index.php?option=com_content& … =35&Itemid=67
И сега в края на август ще ходим да ги поръчаме, за има време да дойдат септември по някое време.

Айде това е от мен за сега, пожелавам ви лек ден.

Последна редакция: вт, 05 авг 2008, 13:30 от vanche_mamche

# 257
# 258
Скейта има чанта но я платихме отделно.Отделно платихме и комарника 70лв.още се чудя дали да взема и кошницата за кола защото незнам дали ще я ползвам

# 259
  • Мнения: 44
 ех ,пак не успях  ,но все пак желанието ми е голямо ...и аз да почерпя .Моят мъж има днес рожден ден .Който не е на диета може да си похапне  Laughing
 Честито и от  мен  на рожденичката:Еленце много здраве и щастие ,мила !И здраво и хубаво бебе ,но ти си знаеш !  bouquet

# 260
  • Варна
  • Мнения: 1 576
Никози, честит ти рожденник и на тебе.  bouquet Днеска хич не ми се пише, пък така искам на всяка да напиша по нещо. smile3507 Поне на Тони да кажа, като го мързи бебо, пробвай да лягаш на дясната си страна.При мене действа безотказно. Също така и по-пикантните храни го размърдват.

Последна редакция: вт, 05 авг 2008, 13:41 от *Pukanka*

# 261
  • Мнения: 206
Сирма от къде си купихте Перегото и аз съм си харесала този модел и колко струва самата количка, аз гледах Пег Перего в Скай сити-то, но нямаше Скейт Simple Smile

# 262
  • Мнения: 817
Трикси, много вълнуващо сте поднесли новината на баща ти. Представям си с какво вълнение сега майстори кошарката на внучето си.
Ааа, туй беше за моя тати, ама карай  Mr. Green Hug

radkakaka и аз съм като Tsv и винаги купувам на мъжа ми това, от което има нужда: като тръгнем от парфюм, през дрехи, та стигнем до пяна за бръснене, примерно  Laughing НО често му взимам (и без повод) неща, който му доставят удоволствие, което в неговия случай са книгите.
Tsv, моля те много внимавай с тези падания. А как така се е случило при теб, да не си се замаяла нещо от топлото или си се спънала? Ох, аз много често се спъвам с краката си  Crazy ooooh! или в крачолите на панталона, ако са по-широки.
ninka maslinka, недей така да се разстройваш, мила. Ще си дойде и твоя мъж скоро и ще сте си заедно непрекъснато  Hug
vanche_mamche, ако ти е самотно знаеш, че винаги можеш да влезеш в тук и да си изплачеш мъката  Hug А бебчо щом те ритка няма страшно, сигурна съм, че е добре.
Nikozi, Честит ти рожденик! Да ти е жив и здрав, много да те слуша и обича! newsm59

Да ви се оплача, че при нас е мноооооого голяма жега и освен, че сами се подули всякакви видове крайници, ами и лицето вече ми гори от жега. Обаче на новото момиче му е много студено като пусна климатика и сега направо не знам как ще търпя. Иначе, ако не беше тя сигурно щях да пусна най-ниските градуси.

# 263
  • Бургас
  • Мнения: 723
Нинка слънце съчуствам ти че сте разделени с любимия.
Но ти нали каза,че живот и здраве догодина или ти отиваш при него или той идва тука.
Като се съберете и почне да ти се пречка ще ти се ще малко спокойствие ама няма. Mr. Green
/това го казвам от личен опит/

Ванче мила аз ходя на видеозон през месец даже два и не винаги обръща екрана към мен,но важно е дребните да са добре.Щом твоята доки не е притеснена успокой се и не тъжи,че бебо ще се натъжи и той. Hug

Цвете и аз съм голяма блейка.От дете си ходя със сините крака.Все ще намеря в какво да се спъна или ударя.
Дано мъжа ти се оправи бързо.Да не е събрал границите или да е свалил рязко кръвното,щото моя баща е така от години.И сега като усети ,че му прималява пие сосчета или хапва нещо сладичко.

Аз на мойто чудо за РД му подарих чантичка на Найк за джунджуриите му.
То се оказа,че той мъкне повече щуротии и от мен.
Остана очарован от подаръка си де.

Никози ха сега честити на мъжа си рожденният ден от банда бременеещи мацки. newsm53
Да ти е жив и здрав и да те слуша ,че fight fight

# 264
ssissi количката я купихме от магазина набул. Г. М. Димитров в дървеница преди автокъща Софавто под едни нови кооперацйи.фирмата се казва Прима Папа.С намалението което ни направиха платихме 1200лв за количката 110 за чантата и 70лв за комарника.Цената на кошницата за кола е 299лв и мисля че70лв за държачите за кола(тя става и за седалка за количката) Има ги в 5 цвята

# 265
  • Мнения: 920
Здравейте и от мен момичета, благодаря ви за вниманието за сватбата  bouquet
То няма да бъде сватба, а ще се разпишем с милото, че не ни се занимава с разни припознавания на бебо и прочее. Голяма сватба с ресторант и църква замисляме, бебо като пооотрасте, живот и здраве. Бях в голяма дилема за пръстените, че пръстите ми са като кебапчета, но решихме да си вземе класически халки от бяло злато и после да ми я свият, като отслабна Crazy
Нямаше романтично предложение, по скоро аз го замъкнах моя до обредния дом един ден, че ми писна да се подмотваме и си обещаваме, как ще се оженим от няколко месеца Laughing
Честит рожден ден на Еленцето newsm59 newsm38
Марианка честита ти квартира, много се радвам за теб, знам колко е тъпо да си търсиш жилище и  да се занимаваш с такива неща в горещо време с голям корем Hug
Добре дошла на новата мама  bouquet
Гери за седалищното бебе не се притеснявай въобще, бебето се обръща и малко преди да се роди така че има време, и то доста време до тогава Peace
Иначе да ви се похваля днес моят бъдещ мъж има рожден ден, черпя ви всички, която с каквото иска, но няма да качам снимки на разни вкусотии и лакомства да не ви дразня  party023
Лек и успешен ден на всички, сега ще се бухна да чета по - подробно Peace

# 266
  • Варна
  • Мнения: 1 576
Ванче, аз пък нарочно взех да пропускам прегледи. Някак си по-хубаво ми е да се  затъжа добре и тогава да видя бебо. През големи интервали винаги има приятни изненади, да видиш колко много е пораснал от предния път.

# 267
  • Мнения: 498
sirma 007, точно там и ние си харесахме Уно-то само че. И на нас каза, че правят отстъпка. Но не знам за колко броя покупки. Защото мислим оттам да си вземем количка и кортице за къпане. Евентуално биберони, но кош за кола не искам оттам да взимам. Евентуално за тези три покупки, а и ако вземем дъждобран... колко ли % ще ни направи отстъпка.

Сев, това за подаръците дето си писала за милото ти, все едно аз съм го казала, и ние така с книгите (исторически) дай му да чете и не го закачай!  Laughing

Nikozi, ЧРД на мъжлето ти! Да те обича, помага и слушааа  Crazy и да ти е жив и здрав разбира се   bouquet

Бебочка и твойто мило ли има РД. И на теб да е жив и здрав, да те обича и цени и да ви гледа много с бебчо!

# 268
  • Мнения: 920
ех ,пак не успях  ,но все пак желанието ми е голямо ...и аз да почерпя .Моят мъж има днес рожден ден .Който не е на диета може да си похапне  Laughing
 Честито и от  мен  на рожденичката:Еленце много здраве и щастие ,мила !И здраво и хубаво бебе ,но ти си знаеш !  bouquet
Ето на това съм го пропуснала.
Никози, Да ти е жив и здрав рожденника и много да те слуша, явно сме се събрали тука с много мъже Лъвчовци newsm59 bdbaloni
Да Инче, и моят е рожденник, ма луда работа, през тоя август много хора са се родили Laughing newsm81 newsm62

# 269
  • Мнения: 80
  Леле момичета зави ми се свят Shocked,направо немога да прочета всичко което сте изписали.А вече не съм на работа Joy и пак едвам смогнах.Аз вчера си занесох болничния и шефката ми вика ако съм искала и болничен и заплата да си взимам.Ако съм се чуствала добре да съм си работела Shocked.Аз се чуствам супер,нито се подувам,нито ми става лошо,но цял ден пред компютъра вече не се чуствам комфортно,а и си мисля че и аз имам нужда от малко почивка.Казах му на шефа,ако има много работа,че мога да помагам от вкъщи и той ужким се съгласи,дано наистина да дава,че да помагам и в семейния бюджет нищо че ще гледам бебче.
 Сигурно ще забравя на някой да отговоря,но ще ме извините  Hug.
 Еленцето,честит рожден ден  bouquet!Много здраве ти пожелавам на теб и цялото ти семейство (и бебчо разбира се)!
 mylili,много се радвам за разрешаването на квартирния ви проблем!Много любов и разбирателство с малкото сладко бебче в новата квартира.
  Лек ден момичета,аз отивам на козметик сега (малко да се обезкосмим Embarassed) и после пак ще пиша,ако мога че ще ходя в апартамента да седя при майсторите май!

Общи условия

Активация на акаунт