Отговори
# 270
ina.gg мисля че отстъпката е между5% и 7% ако попиташ може дори само на количката да ти направят Ако решиш можеш да си харесаш неща който да ти подарят твои близки за бебето в магазина ще направят списък и ще им направят и на тях намаление

# 271
  • Бургас
  • Мнения: 723
Сев просто я предупреди да си вземе жилитка или нещо подобно и си решаваш проблема.
Аз така направих и нямаше сърдити.

Бебоче честито и на твоя мъж.Да те радва и глези и винаги да те обичка.
И много ме кефи твоята експедитивност- браво.Взимаш решение и действаш.

# 272
  • София
  • Мнения: 183
Сирма, ама изобщо ли се чудиш дали да взимаш седалка за кола или дали да е на тази марка? Щото незнам как ще го возите детето първата година. Ние още кола нямаме но едно от първите неща които купихме беше кошчето. Все ще се наложи да го возим някъде.

Сев, ама и аз съм толкова завеяна днес, че само се бъркам. Преди малко ми се обади кумата да ме пита нещо и аз я пратих на грешен адрес. Добре, че се усетих преди да е тръгнала. Бебка ми е изпила мозъка.  Laughing

Ванче, няма да се тревожиш за бебчето. И да го гледаш и да не го гледаш все си е добре и дебелее  Hug А съвсем скоро ще си се гледкате 24 часа в денонощието. Моля те не се разстройвай. Виж каква хубава количка и уютна стая сте му избрали на съкровището  Simple Smile

Никози, тъкмо се чудех тая апетитна торта защо си я праснала сред толкова бременни като бомба  Crazy Никози, Бебочка, да са ви живи и здрави мъжете и много да се грижат за вас!  bouquet

# 273
  • Варна
  • Мнения: 1 576
Като търсите подаръци за мъжете си, погледнете и тука http://www.kuku-bg.com/products.php?pcatid=73&catid=73 и това http://www.bezpanika.com/index.php?option=com_content&task=b … =0&Itemid=124  Laughing Laughing Laughing Laughing

# 274
  • София
  • Мнения: 368
Tsv, ужасно е това с падането! Много внимавай, ох, като знам и аз колко съм спъната  Rolling Eyes все се притеснявам да не се претрепя и да нараня по някакъв начин беболинка! Дано и мъжа ти се чуства по - добре вече!
vanche_mamche, миличка, не се натъжавай, отразява се на бебчо, те мъниците усещат настроенето на мама...Поздравявам те за избора на количка и детско обзавеждане, просто са прекрасни! А кото казваш, че си затворник с контракции знай, ,че на си сама и аз съм така - по цял ден сама с подритващата беба в корема ми и вечер чакам милото да се прибере от работа и да ме изведе когато не е много горещо на разходка, майтапим се, че съм му като кученце, което води на кайшка!  Hug  Heart Eyes
Никози, честит ти рожденник! Много да ви обича и да ви глези!
radkakaka, аз също съм по практичните подаръци! Миналата година му подарих за рождения ден му подария мечтания му плазмен телевизор, бяхме се нанесли в новият апартамент и той само си мечтаеше как като си купи тв - ито ще си лежи на новия диван и ще си гледа мачове! Направих такава конспирация, че той изобщо не се усети какво се случва, искаше да му купя дънки, отидохме и избрахме едни, но те му бяха подърък от брат му! На самият му рожден ден сутринта като станахме не му дадох подарък, като се прибрахме от работа намери кашона с телевизора с голяма синя панделка в средата на всекидневната, не мога да ви опиша реакцията му, беше направо обезумял от щастие,не знаеше какво говори, повтаряше едно и също нещо, ох , и сега настръхвам като се сетя! Приятелите ни се майтапеха, че за следващия рожден ден трябва да измисля нещо още по - страхотно, защото много съм вдигнала летвата....е, тази година за рождения си ден ще получи дъщеря си живот и здраве, по - голям подарък здраве му кажи  Wink Иначе от време на време обичам да го изненадвам с разни дребни подаръчета!
bebo4ka, честит ти рожденник и на теб, мила! Много да те слуша и обича! Поздравявам те за практичното решение, понякога трябва наистина да вземен нещата в наши ръце, че ако разчитаме на тях ще ни се изчака чакалото  Wink

# 275
mylili да чудя дали да вземам сега незнам дали ще ни се наложи да пътуваме някъде цяла зима.Още не съм решила но по принцип аз съм по тежка с покупките за разлика от таткото.Постоянно ми се струва че е още рано за всичко а според него ако чака мен като си прибере принцесата нямало да си има нито количка нито креватче.Инакрая понеже аз все много мисля в нас е пълно с бебешки дрешки шишета и всичко останало без креватчето.Не мога да му откажа като го видя колко е щастлив като пазаруваме за нея,целият сияе. Момичета как да си сложа линийка

# 276
  • Мнения: 206
Сирма благодарско за инфото Hug не сме ходили там, то не че много сме ходили Simple Smile
ЧЕСТИТО на мамитата с рожденници, да са ви живи, здрави и голяма опора!  bouquet

# 277
  • Мнения: 1 020
Здравейте сладурки Simple Smile
днес сте много активни Simple Smile
Честит Рожден Ден, Ели! Пожелавам ти всичко най-хубаво и на есен да гушкаш едно сладко, здраво и жизнерадостно бебче!   bouquet
Честито и на любимите на Никози и Бебочка! Много да ви слушат и да ви глезят!

# 278
  • Мнения: 817
Иначе, моя  мъж е фен на фентъзито. Дай му "Пътеводителят на галактическия стопаджия", всичко на Тери Пратчет, "Колелото на времето" и т.н. Всичкото фентъзи е изчел вече  Laughing
bebo4ka, Честит рожден ден и на твоя мъж! И на теб ще пожелая преди всичко много да ти помага, да те уважава и обича! nbirthday
Неди, то тя винаги идва с едно сако, ама оня ден даже чай пи, че уж нещо взело да я боли гърлото. Ама аз наистина не мога да я изтърпя тая жега, не й правя на пук нещо. Пък и както съм станала лошичка напоследък си мисля, че Първо аз съм бременна и Второ съм по-старша и така  Mr. Green
mylili, не се притеснявай, мила, аз не се сърдя. И на мен бебка все едно ми е изпила мозъка, та те разбирам.

Внимание, докато пишехте, в темата бяха публикувани 5 нови отговора.  Shocked Айде, пак отивам да чета

# 279
  • Мнения: 16
Здравейте бъдещи мамчета!!!
Отдавна не съм писала, но винаги когато имам време Ви чета.
Аз си взех всичката отпуска за тази година преди болничния/цели 26 дни/ и от 14 юли съм си вкъщи!!!
Ама то било много хубаво да не ходиш на работа!!! Май лесно ще свикна!!! Joy
Нашата хубавица расте и взе да рита много силно - постоянно ми мести шкембето наляво-надясно.
Другата седмица сме на преглед да видим още колко е пораснала Беба.
За раждането сме се ориентирали към Майчин дом Варна - поне е близо до Добрич.Няколко мои приятелки раждаха в нашата болница последния месец и като чухме с мъжо за какви мизерии става на въпрос сме категорични, че тука нямя да раждам. Още не сме решили към кой лекар там да се насочим - д-р Яков или д-р Станева, ама до края на този месец трябва да решим и да направим един преглед за да определим дата за секциото.
Приятен ден на всички!!!

# 280
  • Мнения: 1 020
Трикс представих си реакцията му Simple Smile много хубаво си го изненадала Simple Smile браво на теб Simple Smile
Сирма още първия месец има поне няколко ходения до педиатъра, за да се бият ваксините на бебока, така че излизания има и ако педиатъра ви не е на 2 мин от вас, по-добре си вземете кошничка  Wink

# 281
  • Варна
  • Мнения: 1 576
Здравейте бъдещи мамчета!!!
Отдавна не съм писала, но винаги когато имам време Ви чета.
Аз си взех всичката отпуска за тази година преди болничния/цели 26 дни/ и от 14 юли съм си вкъщи!!!
Ама то било много хубаво да не ходиш на работа!!! Май лесно ще свикна!!! Joy
Нашата хубавица расте и взе да рита много силно - постоянно ми мести шкембето наляво-надясно.
Другата седмица сме на преглед да видим още колко е пораснала Беба.
За раждането сме се ориентирали към Майчин дом Варна - поне е близо до Добрич.Няколко мои приятелки раждаха в нашата болница последния месец и като чухме с мъжо за какви мизерии става на въпрос сме категорични, че тука нямя да раждам. Още не сме решили към кой лекар там да се насочим - д-р Яков или д-р Станева, ама до края на този месец трябва да решим и да направим един преглед за да определим дата за секциото.
Приятен ден на всички!!!

Недей при Станева. Избери Яков.Но за Яков старши говоря, а не сина му, който също е там.Друг който мога да ти препоръчам от там е мойта лекарка Халачева, Георгиев също е много добър .Атанасова също я хвалят относно ражданията, макар че аз лично не я харесвам като човек. Ако ще си при Яков, го потърси още от сега, защото  е много търсен и е добре отрано да имате уговорка.

# 282
  • Бургас
  • Мнения: 723
Сев е така ме кефиш smile3501.Тя трябвя дя се съобразява с теб не обратното.

# 283
# 284
Elichka_mama благодаря ти.Ще те послушам и ще си я купиме още другата седмица след консултацията.

Общи условия

Активация на акаунт