Прокървяване по време на бременност?

  • 6 640
  • 39
  •   1
Отговори
# 30
Те го изкараха на 5 седмици и заради това няма сърдечна дейност засечена. Но ние не сме имали секс... Трябва да ги убедя, защото излиза, че 7 седмици плодът не е жив. Казват, след 2 седмици, ако не се развива, ще го махнат... А дотогава???? Дали няма да загноясам?

# 31
  • Мнения: 2 807
Аз точно това щах да питам-дали мога на своя си глава да вземам Но-шпа. Ще взема от аптеката и...дано се размине!

Нямам време да изчитам мненията на всички момичета, но аз те съветвам незабавно да се консултираш с гинеколог, през това време няма да навреди и но-шпа-то!
И ако имащ възможност си почивай повече, ама в хоризонтално положение Wink

# 32
  • София
  • Мнения: 2 356
Те го изкараха на 5 седмици и заради това няма сърдечна дейност засечена. Но ние не сме имали секс... Трябва да ги убедя, защото излиза, че 7 седмици плодът не е жив. Казват, след 2 седмици, ако не се развива, ще го махнат... А дотогава???? Дали няма да загноясам?
Уф, не знам какво да ти кажа. И мен би ме било страх от това. Но сигурно не е чак толкова опасно щом те съветват да изчакаш 2 седмици. Според мен трябва да питаш и друг лекар. Не може ли да те погледнат и другаде?

# 33
  • София
  • Мнения: 2 356
Ама чакай, ти им казваш че по твои изчисления плода е в 12 седмица, а те го виждат на видеозона в 5-та, така ли? Това ми се струва много голяма разлика. И нали все пак им казваш дата на последната менструация, как ще твърдят, че може да е в пета гс, като ти от около 3 месеца няма да си имала цикъл. Ако както казваш може плода да не е жив от 7 седмици и досега не си загноила, може би няма опасност да изчакаш още 2. Не мога да те съветвам какво точно да направиш, защото не съм гинеколог. Какво казаха за вагиналния секрет? Те твърдо ли те съветват да изчакаш още 2 г.с.?

# 34
Ами, аз се поразрових в Интернет и на 10 седмици бебето е 3,5 см дълго. На 5 седмици дори няма размери. Абсурдно е, наистина...Нали това, което се вижда на ехографа е дължината? Ама, това пусто кървене... И защо не го видяха на нормалния ехограф, а на вагиналния само??? И нямам болки. Ами, ако лекарката е сгрешила??? newsm78 Вагиналните секрети още не са готови. Ще ида тази вечер до спешното пак да питам.

# 35
  • София
  • Мнения: 2 356
В 12 седмица е по добре да те гледат на вагинален ехограф, отколкото на другия, образа е по-ясен и се вижда по добре. Какво мери лекаря не знам, при нас пускат някакви черти, от единия до другия край на ембриона, може би е дължината. Права си на 5 седмици едва ли е 3.5 см. Сега гледам моето изследване в 8 г.с. е бил 0.7 см и е отговарял на 7 г.с .(някаква CRL стойност). После имам в 12 или 13 г.с. някаква стойност BRD= 20.3mm=11.3г.с., което сигурно е дължината пак. Така че защо не идеш и на друг лекар, да те види на видеозон.

# 36
Ами, утре съм пак на ехограф. Да видим. Ще видя и дали кръв не могат да ми вземат.

# 37
  • София
  • Мнения: 2 356
Успех тогава.

# 38
Ще се повторя, но бях пуснала темата и в друг подфорум. След вчерашния ехограф нещата се потвърдиха и така стана, че от снощи започна доста обилно кръвотечение с доста съсиреци и болки. Явно, може би, вече съм към края. Какво да се прави-така е рекъл Господ. Така или иначе, след 10 дни трябваше пак да ида на преглед и понеже ми писна от доктори, ще ида чак тогава и да видят има ли нужда от кюртаж.

Страшно много ви благодаря за помощта и подкрепата в този така важен и труден период и от сърце ви желая само положителни емоции и много, много здраве и късмет.

# 39
  • Мнения: 532
Горе главата! Това се случва често и може би така е трябвало да стане.  hug

Общи условия

Активация на акаунт