Юнските бонбони са неуморими - тичат, скачат и лудеят

  • 13 120
  • 284
  •   1
Отговори
# 45
  • Мнения: 199
Здравейте.Аз да се похваля ,че си купих магическата чаша на Авент,и съм доволна.яд ме е ,че не я купих по-рано.Купувах и куп ефтини шишета,които сега са на боклука,ото се разливат или неможе да пие от тях или се спукаха.Надявам се да окряка авентската чаша поне още 6 месеца.Аз карам с шишетата на авент от както се е родила и нищо им няма,само бибероните сменям.
Добре дошли на завърналите се мами.Да пишат как е минала почивката им.
чао и лека вечер

# 46
  • Мнения: 19
Опалаааааа  Joy
Маслинка  Peace Peace Peace само така! Ние сме с чаша Авент от 6 месечни и още я ползваме с пълна сила, но махнах възвръщаемата клапа, защото пуска много малко вода с нея  Whistling
Краси супер мерси за инфото, съвсем навреме - тръгваме в събота  Party Санмо дъждобран нямаме, но имаме покривало за количката, което до сега ми е вършело страхотна работа и нямам намерение да купувам друго  Crossing Arms писнаха ми вече разходите за боклуци. Бяхме взели комарник на малката за количката на Чико като новородена  ooooh! ползвахме го точно 2 пъти и сумати други такива неща и съм казала вече  Naughty не.
Аничка честито за обечките! Аз се притеснявам да дупча ушите на Мира, тя не търпи никакви работи по себе си и имам чувството, че ръчичките ще са и постоянно там и могат да се възпалят ушите  Sick Дори се чудя дали да и вземаме грувничка за кръщенето, защото подозирам че ще я гризе и ще я дърпа  ooooh!, май ще минем на варианта да и вземем някакво бижу за по-голяма  newsm78
Как ми се ходи на плажааааааа - който може да направи и един плаж за мен  Sunglasses
Да оздравявате болните  Whistling
Слънчев ден  Hug

# 47
  • Мнения: 546
И аз искам плаж, и ааааааааааааз!
На Михаела оченцето вече е добре, все още леко зачервено, но поне не е надуто и не секретира. Сега се моля на Ванина да й се размине, че няма и месец откакто кара херпангина  Praynig А и аз да окрякам здрава, че на мене разчитат. Новото при нас е, че Мишето вече се заглежда по книжки, не ги къса и дъвче като преди, а ми показва по тях, разгръща ги и й е интересно да си "четем". Ние пием от шишетата със сламка. Много съм доволна. От тези с накрайниците пиеше малко вода. А сега по няколко пъти на ден сипвам. Добре се оправя и с нормална чаша. Не се залива, нито се дави. Но иска сама да я надига. И сама иска да яде. И да се обува. Сега сме тази вълна - мъчим се да се оправяме самички. За съжаление не й се удава много и само къса нервите на мама. Като не успее да се справи с нещо, изпада в ярост, крещи, блъска. Ей перфекционист е от малко  Joy
Луси, супер че оздравявате. Дано да е било последното ви боледуване тази година  Praynig И аз не бих дала температуропонижаващи без необходимост от това
Жужка, весело изкарване на балкана  Peace
Краси, мина ли изпита на каката? Какво стана? Чакаме да черпиш вече за отличните оценки  Wink

# 48
  • Бургас
  • Мнения: 703
Здравейте, ех и аз искам почивка на планина , Жужи благородно ви завиждам, нашия татко няма отпуска, и да се издам каква съм шматка, че все се виждаме в парка и си говорим а да не е ставало въпрос за форума че пишем на едно и също място( и ако си в чуденка се замисли ) да аз съм................. Хубаво да си почините и да случите на време . Simple Smile
Гери много сте хубави , за реклама трябва да ви изберат, не се притесняваи за мранкането всички са на такъв етап явно.
Шоши за козметитичката в Космос добра е ,казва се Яна аз ходех при нея ,внимателна е , но няма нова апаратура до преди година де ми е информацията,смених я заради това че близо до дома ми има много студия за разкрасяване и в едно намерих това което ми трябва за мен, но за триъгълник и мишници можеш да и се довериш. Hug дано да съм ти била полезна, ако има друго питай.
На болните бързо да оздравяват.
Хаиде лек ден и почивка за събота и неделя, че ние заминаваме от днес при баба .

# 49
  • Мнения: 556
Краси ,Уоуа ,благодаря ви и аз след дълги размишления стигнах до заключението да не давам нищо все пак Диди вече си е добре!Знам ,че педиатрите винаги гледат да се презастраховат, но пък понякога ми се струва ,че говорят такива небивалици.

# 50
  • Мнения: 4 530
Юхууу!
И ние току що си харесахме хотел на Хисаря за края на септември, заплюхме си го с моята приятелка, само дето мъжете ни не знаят още.  Laughing Но са ни казали, че като се върнат искат почивката да е организирана, така че се надявам да харесат идеята. Настройвам се за почивка отсега.  ooooh!
На всички, които им предстои почивка - приятно и незабравимо (в положителен смисъл Laughing) изкарване!
Луси, хубаво, че оздравявате!   bouquet
Йо, дано наистина мине бързо това нещо и да сте здарви всички!  Praynig
Това е от мен засега, дръжте фронта и не се разболявайте!  Hug

# 51
  • Варна
  • Мнения: 558
Здрасти  Grinning!

Лусия, добре си направила според мен, че не си давала Панадол "профилактично". Дано Диди се задържи дълго време здравичка  Peace.
Йоя, дано бързо преборите конюктивита  Peace. Надявам се да не ви пипва и вас. Това Мише е голяма умница  Heart Eyes, все върви няколко крачки пред нас.
Жужка, приятно и безпроблемно изкарване на планината. Колкото до обечките - забелязвам я, че от време на време ги пипа и се чуди какво е това на ушенцата, но мисля, че скоро няма да им обръща внимание. Плюс това медицинските са доста миниатюрни.
Маслинка, отдавна не си писала. Аз съм взела чаша на Авент още за каката и съм много доволна. Сега и купих само нов накрайник.
Асе, и ти се  губиш по тъч линията  Naughty.
Иначе за протокола сополите на Ели продължават, но сякаш се посгъстяват вече. Мразя ги и не ми се мисли какво ще е като тръгне на ясла.

# 52
  • Мнения: 329
Привет на всички от мен !

Отдавна не съм писала ама с тез калпазани у дома все не остава време . Иначе при нас като при всички вас обичайните неща вече сме с 4 зъба и са тръгнали и другите 2 горни та сега е едно мрънкало че не се издържа .
 Жужата задължително по дебели дрешки че тук при нас в планинските райони при вечер става доста хладно и сега през деня страшна жега е вечер излиза един вятър  и става доста хладно а пък не дай си  да завали направо си става студено , но важното е да си починете и приятно изкарване .
Аз най накрая уредих почивката и на 4/9 тръгваме за Гърция за 6 дни пък ще видим каква почивка ще бъде нашето с тез деца ама важна е идеята .
Ани честито обички и много да се връцка с тях !
Болничките бързо да оздравяват !

Това за сега от мен като мога пак ще се включа !

Прохладен ден на всички  !

# 53
  • София
  • Мнения: 1 235
Здравейте!  Grinning

Докато Ели не се е събудила да се включа. Благодаря ви за милите думи към нас с малката.  Heart Eyes

Ани, честити обички. Пусни някоя снимчица давидим коконата.  Grinning ДНаистина са много неприятно пусните сополи.  ooooh! Да се махат бързо.
Анту, значи Гърция отпада? Абе, няма значение къде, важното е да сте заедно и да си изкарате весело.
Yoya, супер, че оченцето на Мишето е по-добре. Мен от няколко дена ме сърбят очите, особено лявото и сутринта казали (не съм го гледала) по ТВ, че имало някакъв грип с такъв симптом. Ей, ама много оправно това мишленце, бравоооо.  Grinning Важното е, че има желание и скоро ще може и сама. Решила съм като се опитва нещо да прави да я оставям сама (минутка-две  Wink), да не бързам аз да го правя вместо нея, да не се учи всичко да правя аз.
madame, браво за мерките. Стана ми интересно за тези обезболяващи лепенки, не знаех, че има такива. Алекс как е със спането? Още ли заспива към 18ч.?
Лусия, много се радвам, че Диди е по-добре и си хапва.
КрасиJoy косатка а? Ядосва ме, че не слуша правя й забележка и то многократно и пак си прави това, което си е наумила.
Асе, я покажи градината, как си я аранжирала.
Маслинке, честита магическа чашка, да си я ползва Ивайличка със здраве. Ели пие от тази чаша и съм доволна.
Жужата, и аз имам притеснения относно обичките, все си мисля, че може да ги дърпа и пипа и мисля да изчакам като стане по-голяма и разбира. На погачата подариха гривничка на Ели и веднага й я сложих, но след като й пробиха долните зъбчета започна да я лапа и закача за тях и да дърпа та я махнах на бързо.
mamatina, и аз се надявам, че на моменти  smile3511 Аз мишниците ги минавам с епилатора, а за триъгълник последно ходих 2 месеца преди да родя, нещо все не стигам до там, а бръснача е по-близо.  Wink
Барборанке, дано избият бързо зъбките и да си изкарате много хубаво в Гърция. Ще чакам снимки.

# 54
  • Мнения: 4 530
Гери, за Турция си мислехме преди, но твърдо се отказах.  Confused То не бяха атентати, пожари и т.н., може би друг път. А и много ми се ходи на планина, та затова.
Момичета, аз май не ви казах, че пътуването ми до София отпада.  Sad Оказва се, че в бургаския офис има повече работа. Мъчно ми е, защото се бях настроила да ви видя, но... Другия път!  Hug

# 55
  • София
  • Мнения: 1 635
Здравейте,

Анту в кой хотел? Аз утре отивам там за уикенда, в Аугуста. Ако мислиш за него, ще имам пресни впечатления в понеделник.

Иначе при нас кризата със зъбите продължава. То и предните кризи бяха гадни. Вчера ми носи крема - обезболяващия за венци. Другия номер е да си натъпче устата с геврек и да дъвче като хамстер и като омекне го плюе. Е понякота си го хапва. Другото което прави е да дъвче сини сливи - цели. А те са толкова кисели още, но той си знае.
Чесно доста ми е притеснено с тези кризи - как ще се храни навън. Но това е положението - трябва да се свиква.

Какво да кажа друго - почва да се култивира по малко. Свали ми шнолата от косата, после идва да я сложи  обратно. Свали кърпата за ръце и после се мъчи да я закачи. Извади ключа от бравата и после се опитва да го върне на място. Гепи дистанционно, телефон и други хубавини и си ги подрежда на рафта с играчките. Извади картофите и после след еднократна молба ги връща на място. Laughing

# 56
  • Пловдив
  • Мнения: 972
И моят ред дойде да драсна някой ред....от сутринта не съм седнала, изчистих цялата къща, две перални проснах, готвих за нас и за Вики и вече съм  Tired  smile3507 гроги.
Ние бяхме в Сливен за две седмици при мойта любима баба  Heart Eyes беше много забавно, ходихме по разходки с братовчедите, по басейни, детски центрове, къде ли не. Единственото лошо беше, че като тръгнахме Вики беше малко болна /хрема и малко Т/ , и няколко дни там не беше в настроение, дори я водих на лекар да я види и там...но важното е, че всичко мина и се разминахме пак без АБ  Praynig милата беше се отпуснала като дробче, само й се спеше и т.н.
Вече сме си в къщи  newsm44, довечера сме при мама на гости, че много ни е домъчняло за тях и на тях за нас разбирасе  Grinning
Вики е с 4 зъбчета, ходи доста стабилно, дава целувки, приспива едно бебе и му пее /О-о-о/ нали се сещате  Wink казва как прави мечо и котето, маха за чао и здравей...и т.н. обичайните неща за тяхната възраст. Всичко разбира каквото й кажа, донеси топката - отива и ми я носи, къде е мечо - отива до него и така...
Изпуснала съм много и незнам дали ще успея да изчета всичко...
Честито на всички за всичко, което съм пропуснала   bouquet
Болничките да оздравяват бързичко!
Гери градинката не е нещо особено, като ми остане време ще снимам, всичко много ми е порастнало обаче за 2 седмици, снощи не можах да им се нарадвам  Heart Eyes Heart Eyes
Анту я издай как се казва хотела в Хисар, нали скоро бях там може да е същия  newsm78 само че не се сещам за името му сега...има басейн отвън.
Лъвичке на патерица ЧРД. Желая здраве на теб и любимите ти хора !!!
Поздрави на всички и целувки на малките юнски СЛЪНЦА!

# 57
  • Бургас
  • Мнения: 703
Ето и обещаните снимки от нас, лек и весел ден.
 И да няма повече болни. Hug
Е сега Жужа с тия снимки няма начин да не се сетиш. Laughing, ако искаш ме  #2gunfire

# 58
  • Мнения: 19
Маматина ти ме разби! Ами много ясно че ви познах ама бива ли такова нещо, но и ти много късно се включи в отчетния ама и аз съм си шматка  ooooh!
Анту само така ви искам! България си е най-хубвата страна - щото си е нашата  Party Само се надявам да е хубаво времето тогава. Септември аз съм в кампания по Пловдивския панаир и определено не мога да отсъствувам от службата (оле тва как прозвучаааааааа)  Crazy
Мерси за съветите за планината, обещавам всичко да взема под внимание  bowuu и мерси за пожеланията.
Лека вечер  Hug

# 59
  • Мнения: 4 530
Ей, mmm_, страхотно! Ние си мислехме и за Аугуста, но в крайна сметка се спряхме на к-с Албена, защото ни направиха добра оферта.
Асе, вие да не сте били в Албена? Искам, ако не ви притеснява, и двете да ми дадете отзиви от местата - цени, услуги, всичко. Ама на лични, да не спамим тук. Твърдо сме решили да е Хисар, така че няма мърдане. Мерси много!  Hug

Общи условия

Активация на акаунт