Юнските бонбони са неуморими - тичат, скачат и лудеят

  • 13 122
  • 284
  •   1
Отговори
# 30
  • Мнения: 2 567
Жужа, кой знае какво особено не ти трябва да носиш в планината. Емма си ядеше обща храна, сутрин си бяхме на шведска маса и тя похапваше каквото докопа Mr. Green На обяд супички, манджи, салати и тн. Може би е добра идея да си вземеш ел. кана да си вариш вода за чай, ако пиете. Иначе и дебели дрешки, якенце, затворени обувки,  дълги панталони и тн. Вечер си е хладно, не е като в Бургас.  Wink Мойто спи с чувал, бях й взела и тънък, и дебел, ползвах и двата. Дъждобран за количката ми липсваше на мен. В планината понякога времето се разваля за минути и плисва дъжд, та не е лошо да се носи.
Гери, много сте готини! Имаше ли много майки, как мина срещата? А някой гледа ли Биберон, аз не можах?
Мами от Бургас, споделете за някой добър козметик, по възможност да се намира лесно. В района на Изгрев, хотел Космос или центъра в краен случай. Др. четвъртък потегляме натам и ако не успея тук да се разкрася, да имам резервен вариант.  Peace

# 31
  • Мнения: 19
Опи,
Шоши в Изгрев до магазин Пикадили има нов блок, та там в него имало добър фризьорски салон, което води Анту на мисълта, че ще има и козметик  Crazy
Моята козметичка е в центъра и е страшна мадама, това е на улица Поп Георги, т.е. караш по Републиканска (вече Цар Симеон) от Новата поща към центъра и преди ул. Кирил и Методий свиваш в дясно (то няма ляво там) и веднага ще видиш - Студио Ванина (май беше) - ама какво обяснение му метнааааааах  Joy bowuu Дано съм ти помогнала.   bouquet
А за планината за храна не се шашкам - нашата гуда си хапва всичко, повече ме е грижа за дрехите, но ще се справим. Мерси за идеята за спалните чували, аз ги бях забравила Peace
Лусия мерси за инфото - това с коритото е идея, аз го правех с мокрене на мивката в банята!, а свещичката е ясна да  Hug
Лека вечер!  Party

# 32
  • Мнения: 199
Гери супер сте,
Шоши добре си дошла и се радвам,че сте си шрекарали добре.
Да ви се похваля,че чакаме да се ошарим.Едни комшийче беше се ошарило и те си играеха,та сега след 2 седмици чакам включване.Дано да е по-скоро ,че да минава.

# 33
  • Мнения: 2 336
Гери с Ели се само за рекламни лица на кампанията  Peace
Имам въпрос- Вие правихте ли и ако да кога прощъпулник на бебоци?

# 34
  • Варна
  • Мнения: 3 903
Да ви се похваля,че чакаме да се ошарим.Едни комшийче беше се ошарило и те си играеха,та сега след 2 седмици чакам включване.Дано да е по-скоро ,че да минава.
Хич не е сигурно. Нашто кръстниче за месец беше 2 пъти в контакт с шарка, та единия път и ние, ама никой не се ошари.

Тед, правихме прощъпулник, когато се пусна сигурно из стаята, беше точно преди месец.

Ние вадим зъби на поразия, вече 5 за две седмици и нещо  Crazy.

# 35
  • София
  • Мнения: 1 235
Момичета, здравейте!  Grinning
Да се включа преди лягане. Ели е станала голяма мрънкало, на моменти направо издивявам, а в момента не ни мъчат зъбки представям си тогава какво ще е ... Важното е, че сме здрави.

Аби, Алис как е? Вдига ли още Т?
Тед, снимките са много готини. Денката много е пораснал. Пу-пу. Да си изкарате много хубаво и да успееш да починеш. Направихме прощъпулника на Ели месец след като се пусна да ходи сама.
Гоголина, разбира се, че не сме ви забравили.  Grinning Щом се е забавлявал на басейна на морето ще полудее от кеф. Да си изкарате страхотно.
mamatina, радвам се, че вече сте здрави.  Simple Smile
Шоши, ама наистина ще ги побъркаш децата от пътуване. Ама така е по-добре от колкото като нас от вкъщи в кварталните градинки. Ако успеем да организираме среща съм  ЗА. Срещата по повод ССК беше в тенис-клуб Малееви, имаше бременни и майчета с бебчета, но определено очаквах да са повече. Беше много хубаво и забавно, но не стояхме до края. Гледах „Биберон”, темата, която обсъждаха  беше за децата и топлото време, като разговаряха с един д-р и даваха кадри като фон, но не много. Но бяха достатъчни, за да се види, че юнчетата са най-хубави.
Yoya, дано наистина се размине Мишето с вирусите и да е от зъбче, а ако е така бързо да избие.
madame, Алекс в колко се буди сутрин, че успява да издържи без сън до 18ч.?
Лусия, как е Диди? Историята с Бърза помощ е потресаваща  #2gunfire ... какво означава на 1,2г. била голяма.
Маслинке, стискам палци ако Ивайличка се ошари да мине бързо и леко. Дръж ни в течение.

# 36
  • Мнения: 1 488
Малеееее голямо писане паднало,аз не че имам много време,но на много големи патерици
Честит рожден ден Гале,да си жива и здрава,все така усмихната и много обичана  Hug  bouquet

# 37
  • Мнения: 2 336
Благодаря много за съветите за прощъпулника. Значи да запретвам ръкави и и да правя вече сметки кога да го направя и него  Wink

# 38
  • Варна
  • Мнения: 558
Ха добрютру  Mr. Green!

Да се похваля вчера пробихме ушичките на Ели и вече е горда притежателка на чифт обечки  Laughing. Тя обаче беше доста кисела вчера, но не заради обеците. Сополива е. Надявам се само с това да се разминем.
Гери, много сте сладки с тези тениски, а и без тях   Wink Heart Eyes.
Светли, вярно на тагадък ще изкара Божи зъбите. ~Да``н`о е л`еко``  Peace. Това беше написно с настоятелната помощ на Ели, която се протягаше от дивана, за да стига до клавиатурата  Mr. Green. Да видим ще го разкодираш ли  Laughing.
Щъки, голямо миткане из Морската пада щом толкова рядко се включваш.

Айде ние да излизаме, че стана обяд.

Последна редакция: ср, 06 авг 2008, 15:13 от Аничка*

# 39
  • Мнения: 4 530
Здравейте, милички, аз набързо...
Лусия, бързо оздравяване!
Шоши, в самия "Космос" мисля също има козметик. Не знам както как е като качество.
Лъвице, за бой съм... Честит да ти е Рождения ден, само хубави неща ти мисля по този повод!  Mr. Green   bouquet
Гери, страхотни сте с Ели!  Heart Eyes
Аничке, честити ви обечки!  Hug
Айде бегам засега, цунки на всички и никакви болни, ей!

# 40
  • Мнения: 546
Ех, Анту, ще разваля пожеланието  Cry Два дена устискахме без Т, побързах да се зарадвам и от днес сме с конюктивит  ooooh! Нищо, и това ще мине
Гери, наистина сте супер Hug За мрънкането - на периоди са децата. Дано скоро да влезете в спокойния период, че така сигурно е ужасно  Hug
Аничка, честити обички. Много да се фукате с тях. Предай на гадната хрема, че съм й казала да бяга далече от вас, че ще я  #2gunfire
Аби, Луси, как са малките?
Тед, и ние правихме прощъпулника около месец след като се пусна.
Друго не се сещам, така че ви оставям. При това гася компютъра спокойна, че сте гушкани от най-сладките малки ръчички  Heart Eyes

# 41
  • FRANCE
  • Мнения: 2 236
здравейте и от нас,
Да се похвалим, Алекс е 75 см (+3). вчера бяьме на лекар за втората ваксина за хепатит Б. (тук графика е малко различен). В кабинета бешше рев, но не заради ваксината (слагам и обезболяваща лепенка предварително и тя нишо не усеща), а зашото лекарят я пипаше, а тя хич не е съгласна непознати да я пипат.

Гери много сте сладки. Дано мрънкането мине бързо. Алекс е така когато е уморена, но не достатъчно че да заспи. Иначе сутрин става към 8 и половина.

аничка честити обечки.

Нека всички болнички да оздравяват


целувки и приятен ден

# 42
  • Мнения: 556
Да се отчета ,че Диди днес не ми е вдигала Т за мамите които ни мислят  Hug и си е много дивичка ,а аз супер щастлива,дори си изяде супата и част от нишестето от ДК. Така ми се иска да се поразяде вече. И сега съм в чуденка  newsm78  педиатърката ми каза и утре да и давам панадол профилактично ,ама ми звучи странно след като днес сутринтта и дадох и повече не е вдигала трябва ли да я тъпча излишно?

# 43
  • Мнения: 116
Лъвичке, поздрав и от мен за Рожденния Ден!! Много да те обичат мъжете около теб и като станеш на моите години ти пожелавам още едно бебе -за да те държи във форма и да си останеш вечно млада  Laughing!! И не се стискай де,я почерпи по нещо  cheers

ОО,Шоши ти се появи !! Браво,че си изкарвате добре ,че ще водите децата на море !! После ще чакаме снимки !

Луси ,аз не бих дала Панадол 'профилактично' ,ако няма детето Т.Радвам се,че оздравяхте и проядохте.Това с яденето си е голям тормоз.Моите и 3-мата са си ящнички.

Гери,и моя маймун ме влудява с това мрънкане,но и не само мен де.....особено , ако види,че някой вземе да яде нещо - той задължително му е компания+Ъкане някакво.........,което Иван определи,че наподобява звуци на делфин....Обаче като размисли малко каза,че делфина е много тих спрямо Цецо и рече и отсече,че звучи като косатка   Joy

Жужке,дано не се вкл. късно със съвет за балкана.Аз препоръчвам 2 якенца,че много лесно се цапат чорапогащници и дълги панталони и дори шапка.За количката дъждобран.Що се отнася до хотел на балкан-не съм виждала да слагат климатици и са с централно отопление,което естествено лятото не работи.Обикновено имат ел.радиатори и печки,които раздават по стаите.По бг обичай никога не са достатъчно.....

Тед,надявам се да случите хубаво време,че обикновено след 15 август като завали дъжд става много студено и направо неприятно.За прощъпулника и ние го направихме месец след като Цеци проходи.

Асето ми се губи нещо  newsm78

# 44
  • Пловдив
  • Мнения: 972
Един бърз запис от мен, че имам много да наваксвам...
Ще се включа утре по - активно  Heart Eyes Grinning Hug

Общи условия

Активация на акаунт