Юнските бонбони са неуморими - тичат, скачат и лудеят

  • 13 124
  • 284
  •   1
Отговори
# 15
  • София
  • Мнения: 1 235
Лъвице, честит рожден ден! Пожелавам ти много здраве, много щастие и разбирателство с любимите хора, верни приятели и много късмет!

Мери, супер за готината вечер и дано и тази е такава. ЧРД на свеки, много да те слуша и помага.
Аби, как е Алис? Има ли още Т?
Тед, наистина е много хубаво, но не мисля, че е възможно свичките точки да се спазят.  Wink

Последна редакция: нд, 03 авг 2008, 11:14 от GERY80

# 16
  • Мнения: 2
Лъвичке,честито и от нас!  bouquet
Алис сутринта в 6 пак вдигна температура и пак Нурофен.Ама на листовката пише,че не може да се дава повече от 3 дни. Sick Утре ще я водя пак на педиатър да видим дали да не почнем антибиотик. newsm78 Гледах дали не избива също и някой зъб,ама няма....откак изби 7 преди седмица няма друг видимо.Лек ден на всички и дано да няма други болни бебоци! baby_neutral

# 17
  • Мнения: 2 336
Привет, ние вчера имахме баба на разположение и мъжо реши следобед да ме заведе на разходка до Велинград по ергенски Laughing
А днес семейно отидохме до Циков чарк и си запасихме вила от 15.08 и ето малко снимки на тези които им се гледат Снимки
Сега героите са изморени и не знам да ли ще има вечерна разходка  Wink

# 18
  • Варна
  • Мнения: 558
TadaЧестит рожден ден, Лъвичке! Tada
Бъди жива и здрава, все така любяща и всеотдайна майка, съпруга и приятелка,
много обичана, щастлива и заобиколена само от добри хора  Heart Eyes.

Ние вчера сутринта бяхме на детски рожден ден, а днес бяхме на плаж и уикенда отлетя  Mr. Green.

# 19
  • Мнения: 19
Опалааааа  Joy
Запис!
 Hug

# 20
  • Мнения: 98
Привет, мамчета и дечица!
Не съм ви забравила, надявам се, че и вие не сте ни забравили, но лятото ни е грабнало яко Sunglasses
Радо не спира с белите, расте като гъбка, не се спира даже и докато спи, изобщо луда работа #CrazyИма вече 8 зъба, водихме го на басейн и много се забавлява, тази седмица ще заведем и на морето, ще видим и там как ще се представи.
Надявам се , че всички сте добре и се радвате на лятото  bouquet

# 21
  • Бургас
  • Мнения: 703
Здравейте и от нас( нещо се по изгубихме напоследък) бяхме болни и двамата но вече сме добре ( тези летни вируси ,едва не влязохме в болница, Т с разстройство и повръщане, беше кошмарно).
 Честито на всички празнували с поводи без поводи, да сте живи и здрави и много усмивки на лицата ви да греят.
На болничките да оздравяват.
Хайде лек ден и дано да имам повечко време да влизам по често. Hug

# 22
  • Мнения: 2 567
Привет, дружина, Hug
отпочинахме си чудно в планината. Имах възможността да се отдам и на спа-процедура, да позаредя батериите малко. Сега да се поразмърдаме из София и др. седмица ще отидем пак да се цопнем в морето 2 седмички. Побърках ги дечурлята от пътуване това лято май Mr. Green
Лъвичке, да си ни жива и здрава!!!!! Hug Все такава позитивна!  bouquet  bouquet  bouquet
Босилек, тук ли си? Тази седмица преди обедите съм ок за среща, ако има предложения, ще следя изкъсо!
Целувки, че ме чака поредната пералня Grinning

# 23
  • Мнения: 546
Честита ни нова темичка! Хайде и аз да се разпиша в нея  smile3523
Лъвичке, приеми моите сърдечни пожелания по случай рожденния ти ден, макар и със закъснение. Желая ти всичкото здраве и щастие на земята! Нека твоите мъже ти носят много радости и любов!  newsm51
Шоши, ей така добре да си изкарате и на морето, както и на балкана  Hug
Аби, как е Алис? Надявам се болестта да е вече зад гърба ви
На нас ни се размина почивчицата на Априлци. Мишето се събуди в петък следобяд с Т. В събота и вчера също вдига. Само следобяд по време на сън и не висока, без никакви други симптоми, но все пак решихме да си останем тук. Днес я водих на лекар. Няма нищо притеснително, освен яко надути венци. Дано наистина това да е проблема, а ако е бил вирус да е минал вече  Praynig

# 24
  • FRANCE
  • Мнения: 2 236
Здравейте и от нас,

Лъвичке да си жива и здрава и много щастлива.

Алекс е пълна с енергия тия дни. До скоро спеше по три пъти на ден, но от няколко дена дневната и дрямке е към 18ч и после се събужда готова за подвизи до полуношщ. И проблема е че иска да си играе навън и настава рев че не може.
Аби как е Алис?
Шоши приятно изкарване.
Мери супер че сте си изкарали добре.

Свети и ние сме така със зъбите Simple SmileSimple Smile

целувки и приятен ден на всички

# 25
  • София
  • Мнения: 1 235
Привет!  Grinning

Да ви се покажем колко сме хубави в подкрепа на Световната седмица на кърменето.

# 26
  • Варна
  • Мнения: 3 907
Пу-пу какви сте хубави!
Ние миналата година ходихме, ама тази гледахме отстрани (нали отдавна не се кърмим).

# 27
  • Мнения: 560
Лъвичке,честит ти празник!Да си здрава и усмихната и много щастлива със съкровищата около теб! А сега и аз да се оплача ,тази сутрин в 5ч.Диди ми вдигна 39.9Т ,водих я при педиатърката ,но понеже и бях смъкнала Т каза да изчакаме с АБ.  Praynig дано ни се размине ама знам ли? Иначе от бърза помощ ни отказаха да дойдат и се чудя  newsm78 какво ли трябва да се случи та да дойдат Боже опази децата ни!Мотива им беше ,че щом съм овладяла положението (Т падна до 38.2)нямало какво повече да направят и да си я заведа при джипито пък и на година и 2мес. била голямка !

# 28
  • Мнения: 19
Здравейте от слънчев Бургас!
Гери страхотни сте сладурани - страшни активистки сте Peace Евала за кърменето    bouquet
Лусия кофти положение с бързата помощ! Да не му се налаг на човек в нашата държава да опира до националните здравни услуги  #2gunfire Дано при малката да е било само временно неразположение и дасе оправи без много шум  Praynig Я сподели как успя да смъкнеш температурата  newsm78, че кокато Мира вдигне темп принципно е много упорита и не спада бързо  Crazy
Имам въпрос до момичетата, които живеят в планинските райони - споделете моля ви специално за вечерно време какви дрешки и завивки да приготвя на малката, че нали на 9ти заминаваме на Боровец за семица и не ми се мъкне излишен багаж, но не искам и да съм неподготвена и да търся на място магазини от където да купувам компромисни стоки. Дали става доста студено вечер - е той хотела е 4****  и би следвало да има отопление и климатизация ама аз да се подготвя, че толкова отдавна не съм била на планина през лятото, че наистина не помня  ooooh!
Освен това дайте инфо - водили ли сте малките на басейн, който не е предвиден за бебенца и дали изобщо е подходящо да вземам малката с нас на хотелския басейн? Защото си мисля, че от гледна точка на хигияната морето определено не е по-чисто, но ме притесняват хлора и другите химични елементи вътре  newsm78
Мерси предварително и приятен ден!

# 29
  • Мнения: 560
jujata,напълних коритото с хладка вода(не студена) сложих я и обливах ,то мрънкаше милото ама няма начин много висока беше.Сложих и свещичка ефералган и до половин час беше вече 38.2 ,но знам ,че трябва да се сваля постепенно да не получат хипотермия. След 4ч. сложих още една свещичка и като отидохме при педиатърката беше с 37.1 ,но сега пак вдигна 38 и ще я наблюдавам ,много е отпусната и поспалива ,та ще видим може би утре няма да ни се размине АБ Слагах и мокри чорапки на крачетата за челцето и дума не може да става не търпи изобщо. Оцет не и слагам чиста водичка само,на мен веднъж в болницата ми смъкваха Т с замразени бутилки вода под мишниците ,но това си е чист садизъм и немога да го приложа за детенце иначе действаше безотказно.

Общи условия

Активация на акаунт